WYNIKI ZAWODÓW
, ..
kobiety, waga: 44kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Werner Katarzyna |
UKS Olimp Rawicz |
2. |
Giza Dominika |
UKS Judo Częstochowa Częstochowa |
3. |
Znojek Natalia |
TS Gwardia Opole |
kobiety, waga: 48kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Konieczny Ewa |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Wilczyńska Katarzyna |
AZS Łódź Łódź |
3. |
Lech Ewelina |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Prawdzik Martyna |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Daniel Sylwia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Karbowiak Pia |
AZS UW Warszawa |
7. |
Szypowicz Wiktoria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Żok Marta |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Karbowiak Weronika |
AZS UW Warszawa |
2. |
Borawska Sylwia |
AZS UW Warszawa |
3. |
Martynowicz Martyna |
TS Gwardia Opole |
3. |
Przybyłowska Agata |
UKS Siódemka Sochaczew |
5. |
Ekert Magdalena |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Kuleta Anna |
MKS Truso Elbląg |
7. |
Lipska Adriana |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
kobiety, waga: 57kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ozdoba Agata |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Perenc Agata |
Polonia Rybnik |
3. |
Babiarz Aleksandra |
KS Błękitni Tarnów |
3. |
Parcheta Milena |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
Kupiec Katarzyna |
KS Błękitni Tarnów |
5. |
Narloch Gabriela |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Dominik Agnieszka |
UKS Opty Gdynia |
7. |
Smołka Hanna |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Herdzik Izabela |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Las Hanna |
Polonia Rybnik |
3. |
Dębogórska Daria |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Furmanek Katarzyna |
Gwardia Piła |
5. |
Sielska Natalia |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Studzianna Magda |
MKS Jedynka Łódź |
7. |
Kałka Małgorzata |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. |
Kumorowska Izabela |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wojna Joanna |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
2. |
Raczyńska Agnieszka |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Gubańska Magdalena |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. |
Kmetko Anna |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Białas Barbara |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Bukowska Katarzyna |
Yamabushi Zakopane |
7. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
7. |
Woronowicz Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lampkowska Karolina |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Rózga Marta |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Łazarska Anna |
Białostocki KS Hetman Białystok |
3. |
Tomczyk Paulina |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Małyjasiak Maria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Podkówka Agnieszka |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Andrzejczak Aleksandra |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Eibin Katarzyna |
UKS 15 Krosno |
kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaworska Joanna |
MKS Truso Elbląg |
2. |
Szewczyk Agata |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Borowicz Beata |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście |
3. |
Papaj Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Gajda Katarzyna |
MMKS Wojownik Skierniewice |
5. |
Woźniak Joanna |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
mężczyźni, waga: 55kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Beta Aleksander |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Rawiak Andrzej |
UKS Judo Pawłowice |
3. |
Kreft Jacek |
UKS Opty Gdynia |
3. |
Nowocień Konrad |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Stryczek Szymon |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Trojanowski Michał |
KS Start Radom |
7. |
Bober Roman |
Polonia Rybnik |
7. |
Trojanowski Maciej |
KS Start Radom |
mężczyźni, waga: 60kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jurowski Krystian |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
2. |
Maciołowski Antoni |
TS Wisła Kraków |
3. |
Wandor Robert |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
3. |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Głuszyk Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Kuśka Ariel |
Polonia Rybnik |
7. |
Kuzera Artur |
Gwardia Wrocław |
7. |
Zamęcki Adam |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kowalski Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Malczewski Jacek |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Brysz Jacek |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Raczyński Jakub |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Karkosz Dawid |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
5. |
Pawlikowski Filip |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Bernard Jan |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Szczepaniak Jarosław |
UKJ Ryś Warszawa |
mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kurkiewicz Jakub |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Kubieniec Michał |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
3. |
Kurkiewicz Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Szot Bartłomiej |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Gawron Robert |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Partyka Marcin |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Giłowejno Sebastian |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Niedzielski Marcin |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
mężczyźni, waga: 81kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Owsianko Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Zalewski Robert |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Kozłowski Kamil |
TS "Gwardia" Olsztyn |
3. |
Ordon Patryk |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
5. |
Liberadzki Krzysztof |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Siarkowski Jacek |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Karolkowski Piotr |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Ludwiniak Marcin |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Domański Tomasz |
TKS "Judo" Toruń |
2. |
Wójcik Jakub |
Gwardia Wrocław |
3. |
Garbacz Michał |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Stypułkowski Mateusz |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Skorupski Jan |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
5. |
Tyc Artur |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Ostapczuk Jakub |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Sobiegraj Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
mężczyźni, waga: 100kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stebnicki Zbigniew |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Wójciak Kamil |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Anderwald Bartłomiej |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Puńko Michał |
JSS Gwardia Jelenia Góra |
5. |
Szostak Mikołaj |
TG Sokół Myślenice |
7. |
Kaczor Bartosz |
WKS "Flota" Gdynia |
7. |
Paszkiewicz Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Deka Piotr |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Woźniak Krzysztof |
PKS GWARDIA Szczytno |
3. |
Chebda Jakob |
UKS Kata Pruszków |
3. |
Rosa Michał |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Gramała Artur |
UKS IPPON Jarocin |
5. |
Kachnowicz Tomasz |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście |
7. |
Bąk Jakub |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Błoński Daniel |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
|
|