WYNIKI ZAWODÓW
, ..
kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Konieczny Ewa |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kojro Justyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Szypowicz Wiktoria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Znojek Natalia |
TS Gwardia Opole |
5. |
Lech Ewelina |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Skorupińska Aleksandra |
KS Yawara Warszawa |
7. |
Kurdziel Katarzyna |
MKS Chełm |
kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kubań Marta |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Wilczyńska Katarzyna |
AZS Łódź Łódź |
3. |
Kamińska Małgorzata |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Martynowicz Martyna |
TS Gwardia Opole |
5. |
Maciej Joanna |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Wasilewicz Adriana |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
7. |
Borawska Sylwia |
AZS UW Warszawa |
kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bielak Małgorzata |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Chróścielewska Monika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Zawadzka Paulina |
AZS UW Warszawa |
3. |
Zubrzycka Paulina |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
Mohamed-Seghir Fatima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Kalemba Agata |
AZS UW Warszawa |
7. |
Korfanty Magdalena |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Panek Sylwia |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Czakańska Luiza |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Bezrączko Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Herdzik Izabela |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Koszela Karolina |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Stasiecka Katarzyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Bensz Elżbieta |
TS Gwardia Opole |
7. |
Narloch Gabriela |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pogorzelec Daria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Rainczuk Beata |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Adamczyk Izabela |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
3. |
Szostało Małgorzata |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Krzisczyk Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Radecka Justyna |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tomczyk Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Eibin Katarzyna |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Lampkowska Karolina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Szlendak Katarzyna |
MKS Chełm |
5. |
Kaps Agnieszka |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Tomczak Sylwia |
UKS 2 Stalowa Wola |
kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Górnicka Małgorzata |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Sadkowska Urszula |
TS Gwardia Opole |
3. |
Makuła Marzena |
KS AZS AWF Wrocław |
4. |
Ogórek-Zienkowicz Magdalena |
UKS Ósemka Nowa Sól |
mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jałbrzykowski Paweł |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Janicki Sebastian |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Irek Maciej |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Buczak Tomasz |
Gwardia Wrocław |
5. |
Kuśka Ariel |
Polonia Rybnik |
7. |
Jurowski Krystian |
TS Gwardia Opole |
7. |
Kempka Jan |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kręcielewski Marek |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Kłys Artur |
TS Wisła Kraków |
3. |
Rudawiec Ignacy |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Zagrodnik Paweł |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Lewiński Grzegorz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Zamęcki Maciej |
Gwardia Wrocław |
7. |
Raczyński Jakub |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Woźniak Michał |
MMKS Wojownik Skierniewice |
mężczyźni, waga: 73kg - 37 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Garsztecki Bartosz |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Pacholak Mateusz |
AZS UW Warszawa |
3. |
Kurkiewicz Jakub |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Kurkiewicz Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Szczepaniak Jarosław |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Zaczkiewicz Robert |
TS Wisła Kraków |
7. |
Kowalski Aleksander |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Nowak Łukasz |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 81kg - 27 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Czajka Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Gawron Robert |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Gadacz Krzysztof |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Mróz Daniel |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Lisowski Tomasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Żamojda Norbert |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Stańczak Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
Tworzydło Maciej |
T.S. MOSiR Bochnia |
mężczyźni, waga: 90kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kula Karol |
Polonia Rybnik |
3. |
Larem Kacper |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Zieniawa Michał |
UKS Budokan Gdańsk |
5. |
Czaplicki Paweł |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Kośniewski Marcin |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Rudnicki Mateusz |
Gwardia Wrocław |
7. |
Zalewski Robert |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sarnacki Maciej |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Biegaj Robert |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Golus Piotr |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Janik Patryk |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Anderwald Bartłomiej |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Skoczeń Rafał |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Buksiński Marcin |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Paszkiewicz Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Eitel Grzegorz |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Pytliński Paweł |
TS Wisła Kraków |
3. |
Deka Piotr |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Kryszpin Mariusz |
Gwardia Wrocław |
5. |
Cichowski Janusz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Syguła Kacper |
AZS UW Warszawa |
7. |
Chruszczewski Przemysław |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Rosa Michał |
WKS "Flota" Gdynia |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 1 | 4 |
2 | TS Gwardia Warszawa | 2 | 0 | 1 |
3 | UKJ Ryś Warszawa | 1 | 0 | 3 |
4 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 0 | 1 |
5 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | TS Wisła Kraków | 0 | 2 | 0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 1 |
8 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
9 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 0 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
11 | Gwardia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
12 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
13 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
14 | UKS Budokan Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 2 | 2 | 0 |
2 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | 1 |
3 | GKS Czarni Bytom | 1 | 2 | 2 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 1 | 1 |
5 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | TS Gwardia Opole | 0 | 1 | 2 |
7 | AZS Łódź Łódź | 0 | 1 | 0 |
8 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 2 |
9 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
10 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
11 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
12 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
13 | MKS Chełm | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 3 | 6 |
2 | TS Gwardia Warszawa | 3 | 0 | 1 |
3 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 2 | 2 | 1 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | 1 |
5 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 1 | 1 |
6 | UKJ Ryś Warszawa | 1 | 0 | 3 |
7 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 2 |
8 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 0 | 2 |
9 | TS Wisła Kraków | 0 | 2 | 0 |
10 | TS Gwardia Opole | 0 | 1 | 2 |
11 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 1 |
12 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 1 |
13 | AZS Łódź Łódź | 0 | 1 | 0 |
14 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 0 |
15 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
16 | Gwardia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
17 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
18 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
19 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
20 | MKS Chełm | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Budokan Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 52.0 |
2 | UKJ Ryś Warszawa | 30.5 |
3 | TS Gwardia Warszawa | 27.0 |
4 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 17.5 |
5 | TS Wisła Kraków | 17.5 |
6 | Gwardia Wrocław | 14.0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 12.5 |
8 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
9 | Polonia Rybnik | 10.5 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 10.5 |
11 | AZS AWF Warszawa | 9.0 |
12 | KS "Gwardia" Łódź | 9.0 |
13 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 9.0 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 6.5 |
15 | UKS Budokan Gdańsk | 5.5 |
16 | Klub Judo AZS Opole | 5.0 |
17 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
18 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 1.5 |
19 | KS AZS AWF Wrocław | 1.5 |
20 | MMKS Wojownik Skierniewice | 1.5 |
21 | T.S. MOSiR Bochnia | 1.5 |
22 | TS Gwardia Opole | 1.5 |
23 | WKS "Flota" Gdynia | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 40.5 |
2 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 32.0 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 27.0 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 21.0 |
5 | TS Gwardia Opole | 15.5 |
6 | AZS AWF Warszawa | 14.5 |
7 | TS Gwardia Warszawa | 9.0 |
8 | AZS UW Warszawa | 8.5 |
9 | AZS Łódź Łódź | 7.0 |
10 | MKS Chełm | 7.0 |
11 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 5.5 |
12 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 5.5 |
13 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.5 |
14 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 3.5 |
15 | Klub Judo AZS Opole | 3.5 |
16 | KS Yawara Warszawa | 3.5 |
17 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 3.5 |
18 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
19 | UKS 2 Stalowa Wola | 3.5 |
20 | UKS Judo Wolbrom | 3.5 |
21 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 1.5 |
22 | UKS Ósemka Nowa Sól | 1.0 |
|
|