WYNIKI ZAWODÓW
, ..
kobiety, waga: 44kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tronina Magdalena |
PTS Walter Rzeszów |
2. |
Trzcińska Martyna |
MOS Zatoka Braniewo |
3. |
Werner Katarzyna |
UKS Olimp Rawicz |
3. |
Zając Magda |
UKS Opty Gdynia |
5. |
Majda Monika |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
Witkowska Joanna |
UKS Orły Daszewice |
kobiety, waga: 48kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Przybysz Weronika |
TS Judo Gryf Słupsk |
2. |
Znojek Natalia |
TS Gwardia Opole |
3. |
Grabowicz Adriana |
AKS Strzegom |
3. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
5. |
Bergier Agnieszka |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Stankiewicz Joanna |
UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka |
7. |
Mazur Aleksandra |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Szarzec Aneta |
UKS Wisła Centrum Wisła |
kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pawlikowska Zuzanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Gnich Dominika |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Kurzej Klaudia |
AKS Strzegom |
3. |
Podolak Arleta |
UKJ Legion Zamość |
5. |
Jamróg Agnieszka |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
5. |
Lubońska Katarzyna |
UKS "6" Piła |
7. |
Iwanow Aurelia |
MKS Truso Elbląg |
7. |
Kałamaja Joanna |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Perenc Agata |
Polonia Rybnik |
2. |
Mohamed-Seghir Fatima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Gaczyńska Ewa |
AZS UW Warszawa |
3. |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Cal Agata |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Parcheta Milena |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Skoczylas Anna |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Zygmuntowska Katarzyna |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stasiecka Katarzyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Kumorowska Izabela |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
3. |
Kałka Małgorzata |
UKS Orły Daszewice |
3. |
Mielcarek Weronika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Citko Aneta |
UKS Opty Gdynia |
5. |
Sielska Natalia |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Ptaszyńska Małgorzata |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Radecka Luiza |
TS Gwardia Warszawa |
kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Anderwald Maria |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Kaps Agnieszka |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
3. |
Bensz Elżbieta |
TS Gwardia Opole |
3. |
Bonsignori Sena |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Misztal Jagoda |
Klub Sportowy "Hajime" Puławy |
5. |
Raczyńska Agnieszka |
WKS Śląsk Wrocław |
7. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
7. |
Szwiec Emilia |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Woronowicz Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
2. |
Rózga Marta |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Niewirowska Agnieszka |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Osajda Anna |
TS Wisła Kraków |
5. |
Szymczak Liliana |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
Tomczak Sylwia |
UKS 2 Stalowa Wola |
7. |
Piszczek Natalia |
UKS Dwójka Rydułtowy |
7. |
Rybowska Anna |
KS "Gwardia" Łódź |
kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wasek Kamila |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Jaworska Joanna |
MKS Truso Elbląg |
3. |
Bank Monika |
TS Gwardia Opole |
3. |
Szewczyk Agata |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Kukuczka Nicole |
Polonia Rybnik |
5. |
Witkowicz Paulina |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
mężczyźni, waga: 55kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wydrzyński Marcin |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Piotrkowski Michał |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Szypowicz Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Birke Przemysław |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Ciesielski Krzysztof |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Bochniak Bartłomiej |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Zienkiewicz Łukasz |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Mól Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Poniecki Jakub |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Popiel Damian |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Migdalski Mateusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
7. |
Rawiak Andrzej |
UKS Judo Pawłowice |
7. |
Waliszek Marcin |
KS "Gwardia" Łódź |
mężczyźni, waga: 66kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lewiński Grzegorz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Malczewski Jacek |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Birkowski Borys |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Wituś Paweł |
Gwardia Wrocław |
5. |
Klimas Andrzej |
UKS Dwójka Rydułtowy |
5. |
Płoński Piotr |
JSS Gwardia Jelenia Góra |
7. |
Leśniak Mateusz |
UKS Dwunastka Leszno |
7. |
Woźniak Michał |
MMKS Wojownik Skierniewice |
mężczyźni, waga: 73kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Brysz Jacek |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kurkiewicz Bartosz |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Cal Jacek |
AZS Łódź Łódź |
3. |
Panek Jakub |
TS Olimpia Poznań |
5. |
Badocha Paweł |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Przybysz Sebastian |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Chrapkiewicz Marek |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Tondera Kamil |
TS Wisła Kraków |
mężczyźni, waga: 81kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Fiutka Grzegorz |
UKS Dwunastka Leszno |
2. |
Rajda Mieszko |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
3. |
Koszczyński Radosław |
AZS-UKW Bydgoszcz |
3. |
Wawrzyniak Piotr |
TS Olimpia Poznań |
5. |
Liberadzki Krzysztof |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Tworzydło Maciej |
T.S. MOSiR Bochnia |
7. |
Konieczny Marcin |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kosiński Jan |
UKS Galeon Gdynia |
mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Karolkowski Piotr |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Zarzeczny Jakub |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Motowidło Grzegorz |
PTS Walter Rzeszów |
3. |
Wiśniowski Bartosz |
T.S. MOSiR Bochnia |
5. |
Garbacz Michał |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Szarek Piotr |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Pintal Kajetan |
TS Wisła Kraków |
7. |
Szostak Maksymilian |
TG Sokół Myślenice |
mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tworzydło Wojciech |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Krzęcio Robert |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Kusz Marcin |
JSS Gwardia Jelenia Góra |
5. |
Paszkiewicz Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Tomaszewski Karol |
AZS-UKW Bydgoszcz |
7. |
Grabowski Kamil |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kubicki Maciej |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Grabowski Bartłomiej |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Sadocha Piotr |
JSS Gwardia Jelenia Góra |
3. |
Samczuk Mateusz |
UKS Narew Łapy |
5. |
Małecki Łukasz |
UKS Dwunastka Leszno |
5. |
Witkowski Kacper |
K.S. WroX Gym Wrocław |
7. |
Gramała Artur |
UKS IPPON Jarocin |
7. |
Kałużny Przemysław |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
|
|