WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
2. Witkowska Joanna UKS Orły Daszewice
3. Trzcińska Martyna MOS Zatoka Braniewo
3. Werner Katarzyna UKS Olimp Rawicz
5. Chełminiak Ilona MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Majda Monika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Socha Joanna GKS Czarni Bytom
5. Wysocka Dominika Białostocki KS Hetman Białystok
7. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -52kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta UKJ Legion Zamość
2. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Boryczko Iwona MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
7. Mendyka Agnieszka Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Znojek Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Mohamed-Seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
3. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Cal Agata AZS Łódź Łódź
5. Jaroń Alicja GKS Czarni Bytom
7. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Zygmuntowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -63kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stasiecka Katarzyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Czakańska Luiza GKS Czarni Bytom
3. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
7. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
7. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok

kobiety, waga: -70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
2. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
3. Tytonik Joanna UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Wojna Joanna MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Bednarz Katherin UKS Judo "25" Sosnowiec
5. Misztal Jagoda Klub Sportowy "Hajime" Puławy
7. Badurek Izabela UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: -78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Osajda Anna TS Wisła Kraków
5. Tomczak Sylwia MOSiR Stalowa Wola
7. Witkowicz Paulina Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: +78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
2. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź
5. Łoboda Katarzyna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Szczypior Edyta KS AZS AWF Wrocław
7. Nowakowska Dominika Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Piszczoła Maria UKS Orły Daszewice

mężczyźni, waga: -55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
2. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Bochniak Bartłomiej MKS Juvenia Wrocław
5. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
7. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
7. Płocheć Jakub MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -60kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Rawiak Andrzej UKS Judo Pawłowice
3. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
5. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Strychacki Michał WKS "Flota" Gdynia
7. Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław
7. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
5. Bołoz Łukasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Mól Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Waliszek Wojciech KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław
3. Cal Jacek AZS Łódź Łódź
3. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
5. Badocha Paweł Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Tondera Kamil TS Wisła Kraków
7. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Koszczyński Radosław AZS-UKW Bydgoszcz
3. Rajda Mieszko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
5. Gawron Robert GKS Czarni Bytom
5. Różewski Emil WKS Gwardia Warszawa
7. Lindert Robert K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Waszkiewicz Zbigniew UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Partyka Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
3. Szostak Maksymilian TG Sokół Myślenice
5. Chojnowski Przemysław UKS Narew Łapy
5. Szarek Piotr GKS Czarni Bytom
7. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Wiśniowski Bartosz T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: -100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Tyc Artur K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Paszkiewicz Michał KS AZS AWF Wrocław
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
5. Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
7. Kubicki Maciej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
7. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paszkiewicz Marcin KS AZS AWF Wrocław
2. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Nitek Aleksander UKS "6" Piła
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
5. Winek Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Dziki Maciej KS "Gwardia" Łódź
7. Korzeniewski Eryk TKS "Judo" Toruń