WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice
3. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
5. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Narewska Paulina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Daniel Sylwia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Skorupińska Aleksandra AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
2. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź Łódź
5. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
5. Maciej Joanna Klub Judo AZS Opole
7. Nowakowska Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pasternak Katarzyna WKS Gwardia Warszawa
3. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
3. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
7. Radecka Luiza WKS Gwardia Warszawa
7. Religioni Marcelina WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Węglarz Paulina GKS Czarni Bytom
2. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
5. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
5. Stasiecka Katarzyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Czakańska Luiza GKS Czarni Bytom
7. Panek Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
3. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Tytonik Joanna UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Kaps Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 78kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Hernik Aleksandra AZS Łódź Łódź
7. Małyjasiak Maria KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Ogórek-Zienkowicz Magdalena UKS Ósemka Nowa Sól
5. Ślebocka Małgorzata AZS Łódź Łódź
7. Sidor Kamila AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Irek Maciej UKJ Ryś Warszawa
3. Wandor Robert Klub Judo AZS Opole
3. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
5. Irek Marcin UKJ Ryś Warszawa
5. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
7. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
5. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
5. Pszonak Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Boguszewski Dariusz AZS AWF Warszawa
7. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 73kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Garsztecki Bartosz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
5. Zaczkiewicz Robert TS Wisła Kraków
7. Hucało Jakub AZS AWF Warszawa
7. Zachara Bartosz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Umański Andrzej WKS Śląsk Wrocław
3. Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Lisowski Tomasz GKS Czarni Bytom
5. Murawiak Grzegorz WKS Gwardia Warszawa
5. Waszkiewicz Zbigniew UKJ Ryś Warszawa
7. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
7. Paradowski Michał AZS Łódź Łódź

mężczyźni, waga: 90kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
3. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
5. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
7. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
7. Tworzydło Maciej T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 100kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
3. Golus Piotr GKS Czarni Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
5. Filek Rafał TS Wisła Kraków
5. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
7. Dyduch Paweł UKS Judo Wolbrom
7. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
2. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
3. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
5. Kryszpin Mariusz Gwardia Wrocław
5. Syguła Kacper AZS UW Warszawa
7. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
7. Ciechomski Łukasz AZS Łódź Łódź

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom406
2UKJ Ryś Warszawa111
3KS AZS AWFiS Gdańsk100
4WKS Gwardia Warszawa100
5AZS AWF Warszawa020
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
7KS "Gwardia" Łódź011
8WKS Śląsk Wrocław010
9Klub Judo AZS Opole002
10AZS UW Warszawa001
11Gwardia Wrocław001
12TS Wisła Kraków001
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
14UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk160
2WKS Gwardia Warszawa110
3GKS Czarni Bytom103
4TS Gwardia Opole102
5SGKS Wybrzeże Gdańsk101
6UKS Narew Łapy100
7WKS Śląsk Wrocław100
8AKS Strzegom001
9AZS Łódź Łódź001
10Klub Judo AZS Opole001
11Klub Judo Samuraj Koszalin001
12UKJ Orzeł Warszawa001
13UKS Judo Wolbrom001
14UKS Orły Daszewice001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom509
2KS AZS AWFiS Gdańsk260
3WKS Gwardia Warszawa210
4UKJ Ryś Warszawa111
5WKS Śląsk Wrocław110
6TS Gwardia Opole102
7SGKS Wybrzeże Gdańsk101
8UKS Narew Łapy101
9AZS AWF Warszawa020
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
11KS "Gwardia" Łódź011
12Klub Judo AZS Opole003
13AKS Strzegom001
14AZS Łódź Łódź001
15AZS UW Warszawa001
16Gwardia Wrocław001
17Klub Judo Samuraj Koszalin001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKJ Orzeł Warszawa001
21UKS Judo Wolbrom001
22UKS Orły Daszewice001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom76.0
2UKJ Ryś Warszawa30.0
3AZS AWF Warszawa24.0
4Gwardia Wrocław17.5
5TS Wisła Kraków16.0
6WKS Gwardia Warszawa15.5
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice14.0
8KS "Gwardia" Łódź12.5
9Klub Judo AZS Opole11.0
10KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
11AZS UW Warszawa9.0
12WKS Śląsk Wrocław7.0
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
14UKS Narew Łapy5.5
15AZS Łódź Łódź3.0
16UKS Judo Wolbrom3.0
17AZS-WSPiA Poznań1.5
18MKS Olimpijczyk Włocławek1.5
19T.S.MOSiR Bochnia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk57.5
2GKS Czarni Bytom40.5
3TS Gwardia Opole20.0
4WKS Gwardia Warszawa19.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk14.5
6AZS Łódź Łódź10.5
7AKS Strzegom9.0
8Klub Judo AZS Opole9.0
9UKS Judo Wolbrom9.0
10UKS Narew Łapy9.0
11WKS Śląsk Wrocław9.0
12Klub Judo Samuraj Koszalin7.0
13UKJ Orzeł Warszawa5.5
14UKS Orły Daszewice5.5
15AZS UW Warszawa5.0
16KS AZS AWF Wrocław3.5
17MKS Chełm3.5
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
19UKS Ósemka Nowa Sól3.5
20UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
21AZS-WSPiA Poznań3.0
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5