WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
2. Werner Katarzyna UKS Olimp Rawicz
3. Trzcińska Martyna MOS Zatoka Braniewo
3. Witkowska Joanna UKS Orły Daszewice
5. Majda Monika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Pranke Karolina UKS Leśnik Kaczory
7. Wysocka Dominika Białostocki KS Hetman Białystok

kobiety, waga: 48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
2. Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
3. Przybysz Weronika TS Judo Gryf Słupsk
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Adamska Dorota UKS Narew Łapy
5. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Piotrowska Kamila UKS Orły Daszewice
7. Szarzec Aneta UKS Wisła Centrum Wisła

kobiety, waga: 52kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Roszkiewicz Julia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
3. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Czarnocka Ilona WKS Gwardia Warszawa
5. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg
7. Jamróg Agnieszka UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

kobiety, waga: 57kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kowalczyk Magdalena TKS "Judo" Toruń
3. Gaczyńska Ewa AZS UW Warszawa
3. Mohamed-Seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
7. Perenc Agata Polonia Rybnik
7. Wasilewicz Adriana KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stasiecka Katarzyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Czakańska Luiza GKS Czarni Bytom
3. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
7. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
7. Dominik Agnieszka UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Misztal Jagoda Klub Sportowy "Hajime" Puławy
3. Tytonik Joanna UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
5. Wojna Joanna MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów
3. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
5. Osajda Anna TS Wisła Kraków
5. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
7. Sobczak Marta UKS Orły Daszewice
7. Tomczak Sylwia MOSiR Stalowa Wola

kobiety, waga: +78kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
2. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
5. Łoboda Katarzyna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
7. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
7. Wiśniewska Marta UKS "Shizoku" Ostróda

mężczyźni, waga: 55kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
3. Bochniak Bartłomiej Gwardia Wrocław
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
5. Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków
7. Tomaszewski ROMAN AZS-UKW Bydgoszcz
7. Wereszczak Kamil WKS "Flota" Gdynia

mężczyźni, waga: 60kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Jasek Martin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Zamęcki Adam Gwardia Wrocław
5. Pawłowski Adam UKS-GKJ Głogów
5. Rawiak Andrzej UKS Judo Pawłowice
7. Strychacki Michał WKS "Flota" Gdynia
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 57 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
2. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Jałbrzykowski Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Krzywosz Paweł UKJ Ryś Warszawa
5. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
7. Duda Wojciech KS AZS AWF Wrocław
7. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 73kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cal Jacek AZS Łódź Łódź
2. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
3. Kreft Jacek UKS Opty Gdynia
5. Badocha Paweł Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
7. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa
7. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 81kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gawron Robert GKS Czarni Bytom
2. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubieniec Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Waszkiewicz Zbigniew UKJ Ryś Warszawa
5. Koszczyński Radosław AZS-UKW Bydgoszcz
5. Rajda Mieszko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
7. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Tworzydło Maciej T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 90kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Partyka Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Szarek Piotr GKS Czarni Bytom
3. Wiśniowski Bartosz T.S.MOSiR Bochnia
5. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Smołka Przemysław Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 100kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Paszkiewicz Michał KS AZS AWF Wrocław
3. Tyc Artur K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
5. Pujszo Artur AZS-UKW Bydgoszcz
7. Bełcik Oskar KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Konieczny Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: +100kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
3. Paszkiewicz Marcin KS AZS AWF Wrocław
3. Winek Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Dziki Maciej KS "Gwardia" Łódź
5. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
7. Naruszewicz Karol MKS ŻAK Ełk
7. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom313
2SGKS Wybrzeże Gdańsk300
3KS "Gwardia" Łódź111
4AZS Łódź Łódź100
5KS AZS AWFiS Gdańsk020
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice012
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
9UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin010
10Gwardia Wrocław003
11UKJ Ryś Warszawa003
12KS AZS AWF Wrocław002
13T.S.MOSiR Bochnia001
14UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk210
2SGKS Wybrzeże Gdańsk201
3AKS Strzegom101
4MKS Truso Elbląg100
5PTS Walter Rzeszów100
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
7GKS Czarni Bytom012
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
9Klub Judo DRAKO Warszawa010
10KS "Gwardia" Łódź010
11KS Budowlani Sosnowiec010
12TKS "Judo" Toruń010
13UKS Olimp Rawicz010
14MKS Juvenia Wrocław002
15AZS UW Warszawa001
16Klub Sportowy "Hajime" Puławy001
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
18MOS Zatoka Braniewo001
19TS Gwardia Opole001
20TS Judo Gryf Słupsk001
21UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
22UKS Orły Daszewice001
23UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001
24UKS-GKJ Głogów001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk501
2GKS Czarni Bytom325
3KS AZS AWFiS Gdańsk230
4KS "Gwardia" Łódź121
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
6AKS Strzegom101
7AZS Łódź Łódź100
8MKS Truso Elbląg100
9PTS Walter Rzeszów100
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice012
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
12UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin011
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
14Klub Judo DRAKO Warszawa010
15KS Budowlani Sosnowiec010
16TKS "Judo" Toruń010
17UKS Olimp Rawicz010
18Gwardia Wrocław003
19UKJ Ryś Warszawa003
20KS AZS AWF Wrocław002
21MKS Juvenia Wrocław002
22AZS UW Warszawa001
23Klub Sportowy "Hajime" Puławy001
24MOS Zatoka Braniewo001
25T.S.MOSiR Bochnia001
26TS Gwardia Opole001
27TS Judo Gryf Słupsk001
28UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
29UKS Opty Gdynia001
30UKS Orły Daszewice001
31UKS-GKJ Głogów001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom98.0
2Gwardia Wrocław45.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk45.0
4KS "Gwardia" Łódź44.0
5UKJ Ryś Warszawa33.0
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice30.0
7KS AZS AWFiS Gdańsk30.0
8AZS-UKW Bydgoszcz22.0
9KS AZS AWF Wrocław22.0
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice18.0
11TS Wisła Kraków18.0
12AZS Łódź Łódź15.0
13UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin14.0
14T.S.MOSiR Bochnia13.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.0
16WKS Gwardia Warszawa10.0
17UKS Opty Gdynia9.0
18Klub Judo AZS Opole8.0
19Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty8.0
20WKS "Flota" Gdynia8.0
21AZS AWF Warszawa6.0
22MKS CM Jordan Kraków6.0
23MMKS Wojownik Skierniewice6.0
24UKS Judo Pawłowice6.0
25UKS-GKJ Głogów6.0
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań4.0
27KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój4.0
28MKS ŻAK Ełk4.0
29Polonia Rybnik4.0
30UKS Gimnazjon Suchy Las4.0
31UKS Narew Łapy4.0
32GKS ,,Olimpia" Grudziądz2.0
33Gwardia Piła2.0
34Klub Judo Samuraj Koszalin2.0
35Klub Sportowy "Hajime" Puławy2.0
36MKS Juvenia Wrocław2.0
37MKS Olimpijczyk Włocławek2.0
38TG Sokół Myślenice2.0
39TKS "Judo" Toruń2.0
40TS Gwardia Opole2.0
41UKS Bushi Rybnik2.0
42UKS Dwójka Rydułtowy2.0
43UKS Grot Kraków2.0
44UKS Junior w Lipnie Lipno2.0
45UKS Olimp Rawicz2.0
46UKS Tomita Elbląg2.0
47WKS Śląsk Wrocław2.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk50.0
2SGKS Wybrzeże Gdańsk41.0
3GKS Czarni Bytom30.0
4AKS Strzegom24.0
5KS "Gwardia" Łódź22.0
6MKS Juvenia Wrocław22.0
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa21.0
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań20.0
9MKS Truso Elbląg19.0
10UKS Orły Daszewice19.0
11TS Gwardia Opole17.0
12PTS Walter Rzeszów15.0
13Klub Judo DRAKO Warszawa12.0
14KS Budowlani Sosnowiec12.0
15KS Gwardia Bielsko-Biała12.0
16TKS "Judo" Toruń12.0
17UKS Judo Wolbrom12.0
18UKS Olimp Rawicz12.0
19AZS UW Warszawa11.0
20UKS-GKJ Głogów11.0
21TS Wisła Kraków10.0
22UKS Opty Gdynia10.0
23Klub Sportowy "Hajime" Puławy9.0
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
25MOS Zatoka Braniewo9.0
26TS Judo Gryf Słupsk9.0
27UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka9.0
28UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin9.0
29WKS Gwardia Warszawa8.0
30MKS Pałac Młodzieży Tarnów6.0
31Polonia Rybnik6.0
32UKS "MOSiR" JASŁO Jasło6.0
33UKS Bushi Łódź6.0
34UKS Leśnik Kaczory6.0
35UKS Narew Łapy6.0
36Białostocki KS Hetman Białystok4.0
37KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój4.0
38MOSiR Stalowa Wola4.0
39UKS "Shizoku" Ostróda4.0
40UKS "SPARTAKUS" Lublin4.0
41UKS Junior w Lipnie Lipno4.0
42UKS Wisła Centrum Wisła4.0
43UKS Wolania Wola Rzędzińska4.0
44GKS ,,Olimpia" Grudziądz2.0
45Klub Judo Samuraj Koszalin2.0
46MKS Jedynka Łódź2.0
47Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice2.0
48UKJ Orzeł Warszawa2.0
49UKS "Orkan" Sochaczew2.0
50UKS Judo "25" Sosnowiec2.0
51UKS Ósemka Nowa Sól2.0