WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Kot Bartłomiej MKS Chełm
3. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
5. Itrych Łukasz UKS Galeon Gdynia
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Brożek Aleksander AZS AWF Warszawa
7. Wolnik Jakub T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 50kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbus Krzysztof MKS Juvenia Wrocław
2. Szypowicz Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Dobranowski Bartosz T.S.MOSiR Bochnia
3. Klecuń Konrad MKS Juvenia Wrocław
5. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk
5. Martuś Kacper T.S.MOSiR Bochnia
7. Serek Krystian KS Judo Łupawa
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 55kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
3. Skulik Przemysław Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Ciężadło Krystian UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Stypiński Dominik UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno
7. Stępak Filip UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław
5. Chodyna Dawid GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Kowalewicz Jakub UKJ 225 Warszawa
7. Garbacik Kamil UKS "MOSiR" Jasło
7. Mierzwa Michał TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurzej Karol AKS Strzegom
2. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
3. Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów
3. Kaliński Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
5. Soczyński Marek GKS Czarni Bytom
7. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
2. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Czaja Marcin MKS CM Jordan Kraków
5. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
7. Łukasik Rafał PTS Walter Rzeszów
7. Rajmoniak Mariusz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Płonka Daniel PTS Walter Rzeszów
3. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. Rekowski Orest KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
5. Zimecki Grzegorz AZS UW Warszawa
7. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Skorzec Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stróżek Marek MKS CM Jordan Kraków
2. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Sędłak Błażej GKS Czarni Bytom
3. Zajączkowski Kamil AZS-WSPiA Poznań
5. Kozakiewicz Jakub K.S. WroX Gym Wrocław
5. Kozłowski Adam AZS-UKW Bydgoszcz
7. Tylicki Miłosz UKJ Siódemka Mława
7. Winnciki Krzysztof KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nitek Aleksander UKS 3 Piła
2. Witkowski Kacper K.S. WroX Gym Wrocław
3. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
3. Koza Jan MKS CM Jordan Kraków
5. Krasnostawski Michał Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Szczepaniak Marcin KS "Gwardia" Łódź
7. Kolan Arkadiusz UKS Dwunastka Leszno
7. Naruszewicz Adam MKS Żak Ełk