WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg openkg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg openkg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg openkg

kobiety, waga: 48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
5. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice
7. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
7. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Sosnowska Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kołodziej Inga WKS Gwardia Warszawa
3. Knioła Ewa WKS Gwardia Warszawa
3. Perenc Agata Polonia Rybnik
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa
7. Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
3. Czakańska Luiza GKS Czarni Bytom
3. Węglarz Paulina GKS Czarni Bytom
5. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Panek Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Rogowska Anna KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno

kobiety, waga: 78kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Dorlet Justyna KS AZS AWF Wrocław
7. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata KS AZS AWF Wrocław
2. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
7. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
7. Łoboda Katarzyna Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: openkg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
7. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
7. Kostrzewa Maciej KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
2. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
3. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
5. Kłys Artur TS Wisła Kraków
5. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Wysocki Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Garsztecki Bartosz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
3. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
5. Zaczkiewicz Robert TS Wisła Kraków
7. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
7. Rybicki Piotr UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Gawron Robert GKS Czarni Bytom
3. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
5. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
5. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa
7. Gadacz Krzysztof GKS Czarni Bytom
7. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk

mężczyźni, waga: 90kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Golus Piotr GKS Czarni Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
5. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Czaplicki Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
7. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
2. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
3. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
7. Ryć Szymon Klub Judo AZS Opole
7. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: openkg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
3. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
5. Golus Piotr GKS Czarni Bytom
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
7. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
7. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom537
2AZS AWF Warszawa101
3KS AZS AWF Wrocław100
4UKJ Ryś Warszawa100
5KS AZS AWFiS Gdańsk021
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
7Polonia Rybnik010
8TS Wisła Kraków002
9Gwardia Wrocław001
10KS "Gwardia" Łódź001
11MMKS Wojownik Skierniewice001
12TS Gwardia Opole001
13WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk333
2KS AZS AWF Wrocław110
3TS Gwardia Opole110
4GKS Czarni Bytom104
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7WKS Gwardia Warszawa012
8Klub Judo AZS Opole010
9WKS Śląsk Wrocław010
10KJ Samuraj Koszalin002
11AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
12MKS Chełm001
13Polonia Rybnik001
14UKS Narew Łapy001
15WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom6311
2KS AZS AWFiS Gdańsk354
3KS AZS AWF Wrocław210
4TS Gwardia Opole111
5AZS AWF Warszawa101
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7SGKS Wybrzeże Gdańsk100
8UKJ Ryś Warszawa100
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
10WKS Gwardia Warszawa013
11Polonia Rybnik011
12Klub Judo AZS Opole010
13WKS Śląsk Wrocław010
14KJ Samuraj Koszalin002
15TS Wisła Kraków002
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
17Gwardia Wrocław001
18KS "Gwardia" Łódź001
19MKS Chełm001
20MMKS Wojownik Skierniewice001
21UKS Narew Łapy001
22WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom118.0
2KS AZS AWFiS Gdańsk26.0
3TS Wisła Kraków21.5
4AZS AWF Warszawa16.0
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice14.0
6UKJ Ryś Warszawa14.0
7WKS Gwardia Warszawa12.0
8Gwardia Wrocław10.5
9KS AZS AWF Wrocław10.5
10KS "Gwardia" Łódź9.0
11MMKS Wojownik Skierniewice9.0
12Polonia Rybnik7.0
13WKS Śląsk Wrocław6.5
14TS Gwardia Opole5.5
15SGKS Wybrzeże Gdańsk5.0
16UKS Judo Wolbrom3.5
17UKS Narew Łapy3.5
18Klub Judo AZS Opole1.5
19MKS ŻAK Ełk1.5
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk76.5
2GKS Czarni Bytom49.5
3TS Gwardia Opole19.5
4KS AZS AWF Wrocław19.0
5WKS Gwardia Warszawa18.0
6KJ Samuraj Koszalin14.0
7SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9AKS Strzegom7.0
10Klub Judo AZS Opole7.0
11WKS Śląsk Wrocław7.0
12AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
13MKS Chełm5.5
14Polonia Rybnik5.5
15UKS Narew Łapy5.5
16WKS "Flota" Gdynia5.5
17AZS UW Warszawa3.5
18MKS Juvenia Wrocław3.5
19TS Wisła Kraków3.5
20UKS Kodokan Toruń3.5
21UKS Orły Daszewice3.5
22Gwardia Bielsko-Biała1.5
23Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
24MKS Truso Elbląg1.5
25PTS Walter Rzeszów1.5
26UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
27UKJ Orzeł Warszawa1.5
28UKS Junior w Lipnie Lipno1.5