WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew
2. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
3. Witkowska Joanna UKS Orły Daszewice
3. Zowczak Anna KS AZS AWF Wrocław
5. Kowalczyk Luiza UKS Junior Lipno
5. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sosnowska Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
3. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
5. Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
2. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
3. Licznar Marta Klub Judo AZS Opole
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Von Buccow Mercedes GKS Czarni Bytom
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Muć Katarzyna GKS Czarni Bytom
5. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
7. Mielczarek Alina TS Gwardia Opole
7. Narloch Gabriela GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
2. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
3. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
5. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Siudak Olga GKS Czarni Bytom
7. Skierska Aleksandra UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
3. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Hernik Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
7. Piszczek Natalia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Tomczak Sylwia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
3. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 60kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Birke Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
7. Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
2. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
7. Jasek Martin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
2. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Cal Jacek AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
5. Koszela Paweł AZS UAM Poznań
7. Agrest Dżulian TS Gwardia Opole
7. Zakolski Michał Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
2. Gawron Robert GKS Czarni Bytom
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
5. Majda Mateusz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
5. Marcinkowski Patryk GKS Czarni Bytom
7. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Podgórczyk Miłosz UKS De La Salle Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
2. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
3. Skorupski Jan AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szarek Piotr GKS Czarni Bytom
5. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
7. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
7. Piekarz Robert Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
2. Garbacz Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
5. Rzemieniecki Bartosz GKS Czarni Bytom
5. Tyc Artur K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Dudek Paweł Gwardia Wrocław
7. Kubicki Maciej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
2. Mycek Adam KS AZS AWF Wrocław
3. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
3. Puńko Michał Gwardia Wrocław
5. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
5. Krzęcio Robert Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań