WYNIKI ZAWODÓW

Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn.
Cetniewo, 31.7.2010


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
3. Zając Magda UKS Opty Gdynia
4. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gotto Aurelija Draugyste Litwa .
2. Aksionova Ruta Draugyste Litwa .
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Jazdończyk Paulina UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
5. Jańczak Aneta KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Gaczyńska Ewa AZS UW Warszawa
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock

kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stasiecka Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
5. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Karlsson Frida Sweden .
3. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Sasin Adrianna UKS Ósemka Nowa Sól
7. Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hernik Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
3. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sundstrom Olle Sweden .
2. Pawłowski Mikołaj UKS-GKJ Głogów
3. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
5. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
7. Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Wereszczak Kamil WKS "Flota" Gdynia

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raczyński Jakub GKS Czarni Bytom
2. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
3. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
7. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
7. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Rybicki Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
5. Chrapkiewicz Marek KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
7. Szafran Łukasz TS Olimpia Poznań

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
2. Rajda Kacper TS Gwardia Opole
3. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
5. Thorell Alexander Sweden .
7. Korniluk Arkadiusz AZS AWF Warszawa
7. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
2. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Dvarby Joakim Sweden .
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Stróżek Marek MKS CM Jordan Kraków
5. Szarek Piotr GKS Czarni Bytom
7. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
7. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Kubicki Maciej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
5. Skorupski Jan AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Błażejowski Kajetan KS AZS AWF Wrocław
7. Woźniak Artur UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
2. Mycek Adam KS AZS AWF Wrocław
3. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
3. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
5. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
5. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Cikanauićius Ernestas Draugyste Litwa .

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa211
2AZS AWF Warszawa111
3GKS Czarni Bytom102
4KS AZS AWFiS Gdańsk102
5KS "Gwardia" Łódź101
6Sweden .101
7Gwardia Wrocław013
8KS AZS AWF Wrocław010
9TS Gwardia Opole010
10TS Wisła Kraków010
11UKS-GKJ Głogów010
12Polonia Rybnik001
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
14WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk410
2Draugyste Litwa .110
3Polonia Rybnik110
4AZS Uniwersytet Łódzki Łódź103
5GKS Czarni Bytom011
6AZS-WSPiA Poznań010
7MKS Juvenia Wrocław010
8Sweden .010
9AZS AWF Warszawa001
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
11KS Gwardia Bielsko-Biała001
12MKS CM Jordan Kraków001
13UKS "Orkan" Sochaczew001
14UKS Junior w Lipnie Lipno001
15UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk512
2UKJ Ryś Warszawa211
3GKS Czarni Bytom113
4AZS AWF Warszawa112
5Polonia Rybnik111
6Sweden .111
7Draugyste Litwa .110
8AZS Uniwersytet Łódzki Łódź103
9KS "Gwardia" Łódź101
10Gwardia Wrocław013
11AZS-WSPiA Poznań010
12KS AZS AWF Wrocław010
13MKS Juvenia Wrocław010
14TS Gwardia Opole010
15TS Wisła Kraków010
16UKS-GKJ Głogów010
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
18KS Gwardia Bielsko-Biała001
19MKS CM Jordan Kraków001
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
21UKS "Orkan" Sochaczew001
22UKS Junior w Lipnie Lipno001
23UKS Opty Gdynia001
24WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKJ Ryś Warszawa30.5
2GKS Czarni Bytom27.0
3Gwardia Wrocław25.0
4AZS AWF Warszawa24.5
5KS "Gwardia" Łódź21.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk21.5
7Sweden .18.0
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice8.5
9KS AZS AWF Wrocław8.5
10TS Gwardia Opole8.5
11Polonia Rybnik7.0
12TS Wisła Kraków7.0
13UKS-GKJ Głogów7.0
14WKS "Flota" Gdynia7.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
17KS Gwardia Bielsko-Biała3.5
18MKS CM Jordan Kraków3.5
19MKS Olimpijczyk Włocławek3.5
20MMKS Wojownik Skierniewice3.5
21Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty3.5
22UKS "Orkan" Sochaczew3.5
23Draugyste Litwa .1.5
24TS Olimpia Poznań1.5
25UKJ 225 Warszawa1.5
26UKS "6" Piła1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk37.5
2AZS Uniwersytet Łódzki Łódź20.5
3GKS Czarni Bytom19.5
4Draugyste Litwa .16.0
5Polonia Rybnik12.0
6KS Gwardia Bielsko-Biała9.0
7UKS Junior w Lipnie Lipno9.0
8Sweden .7.0
9AZS AWF Warszawa5.5
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
11UKS Opty Gdynia5.5
12TS Gwardia Opole5.0
13UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
14AZS-WSPiA Poznań3.0
15MKS Juvenia Wrocław2.0
16AZS UW Warszawa1.5
17KS AZS AWF Wrocław1.5
18UKS Bushi Łódź1.5
19UKS Galeon Gdynia1.5
20UKS Judo Sensei Płock Płock1.5
21UKS Ósemka Nowa Sól1.5
22MKS CM Jordan Kraków1.0
23UKS "Orkan" Sochaczew1.0