WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów.
Mława, 04-05.9.2010


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Joanna Akademia Judo Poznań
2. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy

kobiety, waga: 48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
2. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
5. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
5. Habarta Marta KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
2. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Dudek Dominika TKS "Judo" Toruń
5. Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Dyba Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Boryczko Iwona MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Szymczak Agnieszka Akademia Judo Poznań
7. Boryczko Sabina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kosiur Aleksandra MKS Jedynka Łódź

kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
2. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
3. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
5. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Tytonik Joanna UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
2. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
3. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
2. Porwoł Anna Polonia Rybnik
3. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 55kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
2. Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
5. Wolnik Jakub T.S.MOSiR Bochnia
7. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Martuś Kacper T.S.MOSiR Bochnia
7. Bochniak Bartłomiej Gwardia Wrocław
7. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 66kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław
3. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Chodyna Dawid GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Baran Kamil T.S.MOSiR Bochnia
7. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Chrapkiewicz Marek KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław
3. Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków
5. Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław
5. Włosiński Maciej TS Wisła Kraków
7. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa
7. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 81kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Błoński Roman TS Judo Gryf Słupsk
3. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
5. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
5. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
7. Pryszło Mateusz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Maciej T.S.MOSiR Bochnia
2. Wacikowski Paweł AZS AWF Warszawa
3. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
3. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Kozłowski Wojciech AZS-UKW Bydgoszcz
5. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
7. Szabelski Witold Klub Sportowy "Hajime" Puławy

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
2. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5. Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
7. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Woźniak Artur UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Pujszo Artur AZS-UKW Bydgoszcz
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
5. Paszko Dawid UKS De La Salle gdańsk
7. Kałużny Przemysław UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Wiśniewski Konrad KU AZS WAT Warszawa