WYNIKI ZAWODÓW

Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów.
Opole, 06.11.2010


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
5. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
5. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
7. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka

kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
3. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
5. Gaczyńska Ewa AZS UW Warszawa
5. Wasilewicz Adriana Klub Judo AZS Opole
7. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Szymczak Agnieszka Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
5. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
7. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna TS Wisła Kraków
2. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
5. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
7. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Anderwald Maria KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków
7. Osajda Anna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula TS Gwardia Opole
2. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
5. Oziero Anna Klub Judo Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
7. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
7. Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: 66kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
2. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
3. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
5. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
7. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
2. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
3. Raczyński Jakub GKS Czarni Bytom
5. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
7. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Szetekauri Gaga AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole
3. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk
3. Zamęcki Radosław KS AZS AWF Wrocław
5. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
5. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
7. Nowak Piotr KS AZS AWF Wrocław
7. Panek Jakub TS Olimpia Poznań

mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
3. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
5. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
7. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Zamęcki Michał KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
2. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Kapral Jerzy GKS Czarni Bytom
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
5. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
7. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom114
2KS AZS AWFiS Gdańsk110
3AZS AWF Warszawa101
4KS AZS AWF Wrocław101
5MKS Olimpijczyk Włocławek100
6UKS Narew Łapy100
7WKS Śląsk Wrocław100
8KS "Gwardia" Łódź020
9MMKS Wojownik Skierniewice010
10Polonia Rybnik010
11TS Gwardia Opole010
12Gwardia Wrocław001
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
14KS Gwardia Bielsko-Biała001
15MKS ŻAK Ełk001
16SGKS Wybrzeże Gdańsk001
17TS Wisła Kraków001
18UKJ Ryś Warszawa001
19WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk133
2GKS Czarni Bytom112
3TS Wisła Kraków111
4TS Gwardia Opole101
5Klub Judo Samuraj Koszalin100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7WKS Śląsk Wrocław100
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
9UKS Narew Łapy010
10AZS UW Warszawa003
11Klub Judo AZS Opole001
12KS AZS AWF Wrocław001
13KS Gwardia Bielsko-Biała001
14MKS Juvenia Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk243
2GKS Czarni Bytom226
3WKS Śląsk Wrocław200
4TS Wisła Kraków112
5TS Gwardia Opole111
6UKS Narew Łapy110
7KS AZS AWF Wrocław102
8AZS AWF Warszawa101
9SGKS Wybrzeże Gdańsk101
10Klub Judo Samuraj Koszalin100
11MKS Olimpijczyk Włocławek100
12KS "Gwardia" Łódź020
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
14MMKS Wojownik Skierniewice010
15Polonia Rybnik010
16AZS UW Warszawa003
17KS Gwardia Bielsko-Biała002
18Gwardia Wrocław001
19Klub Judo AZS Opole001
20MKS Juvenia Wrocław001
21MKS ŻAK Ełk001
22UKJ Ryś Warszawa001
23WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom48.0
2AZS AWF Warszawa21.0
3KS AZS AWFiS Gdańsk19.5
4KS "Gwardia" Łódź17.5
5KS AZS AWF Wrocław17.5
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
7MKS Olimpijczyk Włocławek12.5
8UKJ Ryś Warszawa12.5
9TS Gwardia Opole12.0
10TS Wisła Kraków10.5
11WKS Śląsk Wrocław10.5
12Gwardia Wrocław9.0
13UKS Narew Łapy9.0
14WKS Gwardia Warszawa9.0
15MMKS Wojownik Skierniewice7.0
16Polonia Rybnik7.0
17SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
18KS Gwardia Bielsko-Biała5.5
19MKS ŻAK Ełk5.5
20UKS Judo Wolbrom3.5
21Klub Judo AZS Opole1.5
22MKS CM Jordan Kraków1.5
23TS Olimpia Poznań1.5
24UKS Siódemka Sochaczew1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk50.0
2GKS Czarni Bytom33.5
3AZS UW Warszawa23.5
4TS Gwardia Opole23.0
5TS Wisła Kraków23.0
6Klub Judo Samuraj Koszalin14.0
7SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
8Klub Judo AZS Opole10.5
9KS AZS AWF Wrocław9.0
10MKS Juvenia Wrocław9.0
11WKS Śląsk Wrocław9.0
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
13KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
14UKS Narew Łapy7.0
15UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
16WKS "Flota" Gdynia3.5
17Akademia Judo Poznań1.5
18MKS CM Jordan Kraków1.5
19UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka1.5
20UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5