WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodziczek i Młodzików.
Poznań., 20.11.2010


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sumela Patrycja UKS Smecz Pobiedziska
2. Malec Michalina UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Bednarek Ola MKS "Zryw" Łowicz

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Sumela Paulina UKS Smecz Pobiedziska
3. Szary Patrycja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Młyńska Aleksandra TS Judo Gryf Słupsk
7. Dańczak Agata Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Wiśniowska Zuzanna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walkowiak Anna TS Olimpia Poznań
2. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
3. Misiak Agnieszka Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Natkaniec Joanna UKS Judo Wolbrom
5. Gadomska Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Bardłowska Katarzyna UKS Judo Świdnica
7. Szumilas Karolina UKS Judo "25" Sosnowiec

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo
2. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
3. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Kazberuk Paulina Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Reczkowska Justyna MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Federczyk Joanna UKJ Orzeł Warszawa
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
2. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Hyska Alicja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Rozkwitalska Izabela SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Wójcik Patrycja MKS VIS Skierniewice
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Łukasiak Marta UKS MDK Radom

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawer Wioletta UKS Siódemka Sochaczew
2. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
3. Ciepał Magdalena UKS Judo Wolbrom
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
5. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
5. Wojciechowska Angelika UKS Tomita Elbląg
7. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Giesa Dominika Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stefańska Monika UKJ 225 Warszawa
2. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław
3. Paziewska Aleksandra UKJ 225 Warszawa
5. Dworzyńska Zuzanna ULKS IPPON Jarocin
5. Stukator Patrycja LKS Polonia Łaziska
7. Burtan Monika UKS Judo "25" Sosnowiec

kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin
3. Kotowska Alicja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Czerkawska Martyna UKS Judo "25" Sosnowiec
5. Kochańska Klaudia UKS Judo Sensei Płock
7. Gruszecka Justyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Rosińska Patrycja KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 38kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomaszewski Stanisław AKS Strzegom
2. Kułaga Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Terlecki Rafał Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Wilk Maciej PTS Walter Rzeszów
5. Dyba Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Skrzat Rafał PTS Walter Rzeszów
7. Rosłonek Rafał MKS "Zryw" Łowicz
7. Stodolak Paweł UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: 42kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
2. Zięba Mikołaj AKS Strzegom
3. Miara Dominik SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
5. Neskie Damian UKS Kodokan Toruń
5. Puszczyński Maciej KS Start Radom
7. Majcher Norbert PTS Walter Rzeszów
7. Nowak Szymon TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 46kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Błaut Kamil UKS Judo Wolbrom
3. Osowski Łukasz KS Start Radom
5. Buchalski Aleksander UKJ Ryś Warszawa
5. Iwański Jakub PUKS Makowiec Skaryszew
7. Dryka Paweł MKS Truso Elbląg
7. Kura Mateusz UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 50kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Kawalec Dariusz UKS Ósemka Nowa Sól
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Stańczyk Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Paduch Damian UKS Siódemka Sochaczew
5. Więcław Kacper UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Lewiński Radek UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Toporek Radosław UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 55kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
2. Wilk Kacper UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Boroń Miłosz TS Wisła Kraków
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Aksamit Tomasz MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
7. Kurzej Hubert AKS Strzegom
7. Michalik Arkadiusz MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: 60kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Terlikowski Lukasz UKS Kata Pruszków
3. Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia
3. Tylek Sebastian MKS CM Jordan Kraków
5. Biedrzyński Krystian AKS Strzegom
5. Tonga Kacper MKS Truso Elbląg
7. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
7. Ślewa Mateusz KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Winnicki Ryszard KS Yawara Warszawa
3. Raflewski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Zwierzyński Mikołaj UKJ Yuko Józefów
5. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
5. Szumilas Jakub UKS Grot Kraków
7. Biel Patryk MKS Truso Elbląg
7. Wancel Damian Akademia Judo Żagań UKS Żagań

mężczyźni, waga: 73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
2. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Witalec Kamil PTS Walter Rzeszów
5. Śliwa Szymon TS Judo Gryf Słupsk
5. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin
7. Cebula Bartosz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Kochanowicz Wojciech UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hatliński Łukasz UKS "Orkan" Sochaczew
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Bil Dawid JSS Gwardia Jelenia Góra
3. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
5. Cendrowski Bartosz TKS "Judo" Toruń
5. Zhernakov Vyacheslav UKS Galeon Gdynia
7. Andruchów Bartłomiej UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7. Grabowski Bartosz AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: +81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUBICA RYSZARD Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
2. Dudek Michał UKS Tomita Elbląg
3. Kowalski Mariusz AZS UW Warszawa
3. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
5. Biernat Tomasz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Czuliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Maliński Beniamin TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn