WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów.
Bochnia, 05-06.3.2011


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Joanna Akademia Judo Poznań
2. Adamska Monika UKS Narew Łapy
3. Błasiak Dominika Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
4. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Habarta Marta KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
5. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
7. Szeremeta Sara Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

kobiety, waga: 52kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Czarnocka Alicja UKJ 225 Warszawa
5. Tabak Dominika GKS Czarni Bytom
7. Dudek Dominika TKS "Judo" Toruń
7. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
2. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Bartyzel Paulina T.S.MOSiR Bochnia
5. Jaroń Alicja GKS Czarni Bytom
7. Mordyl Monika UKS Wolania Wola Rzędzińska
7. Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
3. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Niedzielska Paulina Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
4. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. Mioduszewska Aldona UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 55kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matejko Krystian AZS UW Warszawa
2. Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
3. Kot Bartłomiej MKS Chełm
5. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Wolnik Jakub T.S.MOSiR Bochnia
7. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
7. Wawak Janusz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

mężczyźni, waga: 60kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Birke Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Stępak Filip UKS Grot Kraków
5. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
5. Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków
7. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 50 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
3. Ziembikiewicz Dawid Gwardia Piła
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
7. Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom
7. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
2. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
3. Rydwański Michał AKS Strzegom
3. Stankiewicz Bartłomiej UKS De La Salle gdańsk
5. JAMUŁA BRUNO Gwardia Wrocław
5. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
7. Leśniak Michał T.S.MOSiR Bochnia
7. Szafran Łukasz TS Olimpia Poznań

mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Majdan Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
7. Łątka Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Gadaj Tomasz MKS Truso Elbląg
5. Krueger Mariusz TKS "Judo" Toruń
7. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Kowalski Jarosław T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
3. Kissk Kevin UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Połomka Michał UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Cierach Szymon Gwardia Piła
3. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Paszko Dawid UKS De La Salle gdańsk
7. Kałużny Przemysław UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice