WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów.
Skierniewice, 12-13.3.2011


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Jach Klaudia MKS CM Jordan Kraków
5. Nowakowska Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Skorupińska Aleksandra AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
3. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Bielak Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
7. Wasilewicz Adriana Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Brysz Anna GKS Czarni Bytom
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Citko Aneta AZS UW Warszawa
5. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Mirus Barbara TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Stasiecka Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
7. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
4. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Oziero Anna Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
5. Ślebocka Małgorzata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
7. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Birke Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
5. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
7. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
2. Kurkiewicz Jakub AZS UW Warszawa
3. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
3. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
5. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
3. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
3. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk
5. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole
7. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
5. Gruszka Michał AZS AWF Warszawa
7. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
2. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
7. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
2. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
3. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
3. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
7. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom