WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.
Wrocław, 01-02.4.2011


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Joanna Akademia Judo Poznań
2. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość
3. Błasiak Dominika Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól
5. Adamska Monika UKS Narew Łapy
5. Chojnowska Karolina KS Budowlani Sosnowiec
7. Godlewska Patrycja MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Głowacka Iwona Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Zając Magda UKS Opty Gdynia
5. Liber Sonja TS Olimpia Poznań
5. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
7. Jach Klaudia MKS CM Jordan Kraków
7. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Tabak Dominika GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
2. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Borowska Anna Polonia Rybnik
5. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
7. Ejneberg Marta MKS Juvenia Wrocław
7. Mordyl Monika UKS Wolania Wola Rzędzińska

kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Marchewka Beata KS Start Radom
7. Tytonik Joanna UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

kobiety, waga: 70kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok
5. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
2. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
3. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy
3. Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia
5. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów
5. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
7. Rak Karolina KS Budowlani Sosnowiec
7. Zaleska Aleksandra MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław
4. Patyk Justyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: 55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kot Bartłomiej MKS Chełm
2. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
3. Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Grosz Arkadiusz KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Wolnik Jakub T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 60kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
2. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Stępak Filip UKS Grot Kraków
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
7. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
7. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Bury Szymon Polonia Rybnik
5. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom
7. STOLARCZYK ADAM Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rydwański Michał AKS Strzegom
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
3. Stankiewicz Bartłomiej UKS De La Salle gdańsk
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
7. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
7. Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 81kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa
5. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
5. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
7. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
7. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
5. Gadaj Tomasz MKS Truso Elbląg
5. Pryszło Mateusz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Sędłak Błażej GKS Czarni Bytom
7. Szabelski Witold Klub Sportowy "Hajime" Puławy

mężczyźni, waga: 100kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Kissk Kevin UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Cierach Szymon Gwardia Piła
7. Makowski Filip Gwardia Piła