WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów.
Łódź, 29.5.2011


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
2. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Liber Sonja TS Olimpia Poznań
5. Kunc Paulina KS "Gwardia" Łódź
5. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
3. Gotto Aurelija Draugyste Litwa .
3. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
5. Dutka Snizhana Ippon Kiev Ukraine
5. Walkowiak Anna TS Olimpia Poznań
7. Holckova Marie Czech Republic .
7. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kiskiel Diana Draugyste Litwa .
5. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Walorczyk Michalina UKS Dwunastka Leszno
7. Borowska Anna Polonia Rybnik
7. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Yeats-Brown Jemima Great Britain .
2. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
5. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
2. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kaźmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
7. Gzowska Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Wawer Wioletta UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gedutyte Renalda Draugyste Litwa .
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
4. Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 55kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kovalovs Vadims Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
2. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
3. Goldsmith George Great Britain .
3. Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Gavrylyuk Olek Ippon Kiev Ukraine
5. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
7. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
7. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 60kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Stępak Filip UKS Grot Kraków
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Dobranowski Bartosz T.S.MOSiR Bochnia
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Kleszcz Szymon KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
2. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Chodyna Dawid GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Staruh Vladislav Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Woch Mateusz KS "Gwardia" Łódź
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
2. Szafran Łukasz TS Olimpia Poznań
3. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
5. Rydwański Michał AKS Strzegom
5. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
7. Cchovbrebovas Erikas Draugyste Litwa .
7. Holcak Lubomir Czech Republic .

mężczyźni, waga: 81kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Sokolovskis Arturs Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
5. Klammert David Czech Republic .
5. Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Majdan Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
2. Krusna Rosvaldas Draugyste Litwa .
3. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Smołka Przemysław Polonia Rybnik
5. Marcinkevicius Saimonas Draugyste Litwa .
5. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. Krueger Mariusz TKS "Judo" Toruń
7. Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kissk Kevin UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Fajferek Mikołaj KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zabarskas Zilvinas Draugyste Litwa .
2. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Seniauskas Augustinas Draugyste Litwa .
5. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
7. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Paszko Dawid UKS De La Salle gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Draugyste Litwa .111
2TS Wisła Kraków110
3Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa102
4GKS Czarni Bytom102
5Polonia Rybnik102
6AZS UW Warszawa100
7Klub Judo AZS Opole100
8MMKS Jutrzenka Płock Płock100
9AZS AWF Warszawa021
10KS "Gwardia" Łódź010
11TS Olimpia Poznań010
12UKJ Ryś Warszawa010
13UKS Siódemka Sochaczew010
14KS AZS AWFiS Gdańsk002
15GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
16Great Britain .001
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
18UKJ 225 Warszawa001
19UKS "Sokół" Pisarzowice001
20UKS Grot Kraków001
21UKS Ippon MDK Kutno001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała112
2Draugyste Litwa .102
3AZS UW Warszawa100
4Great Britain .100
5Klub Judo AZS Opole100
6TS Gwardia Opole100
7TS Wisła Kraków100
8Białostocki KS Hetman Białystok010
9GKS Czarni Bytom010
10Klub Judo DRAKO Warszawa010
11Polonia Rybnik010
12PUKS Makowiec Skaryszew010
13UKS Judo Sensei Płock Płock010
14KS AZS AWFiS Gdańsk002
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
16MKS Pałac Młodzieży Katowice001
17TS Olimpia Poznań001
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
19UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Draugyste Litwa .213
2TS Wisła Kraków210
3AZS UW Warszawa200
4Klub Judo AZS Opole200
5GKS Czarni Bytom112
6KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała112
7Polonia Rybnik112
8Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa102
9Great Britain .101
10MMKS Jutrzenka Płock Płock100
11TS Gwardia Opole100
12AZS AWF Warszawa021
13TS Olimpia Poznań011
14Białostocki KS Hetman Białystok010
15Klub Judo DRAKO Warszawa010
16KS "Gwardia" Łódź010
17PUKS Makowiec Skaryszew010
18UKJ Ryś Warszawa010
19UKS Judo Sensei Płock Płock010
20UKS Siódemka Sochaczew010
21KS AZS AWFiS Gdańsk004
22AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
23GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
25MKS Pałac Młodzieży Katowice001
26UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
27UKJ 225 Warszawa001
28UKS "Sokół" Pisarzowice001
29UKS Grot Kraków001
30UKS Ippon MDK Kutno001
31UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Draugyste Litwa .26.5
2GKS Czarni Bytom23.5
3Polonia Rybnik21.5
4Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa20.0
5AZS AWF Warszawa19.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk17.5
7KS "Gwardia" Łódź17.0
8TS Wisła Kraków16.0
9Gwardia Wrocław10.5
10AZS UW Warszawa9.0
11Klub Judo AZS Opole9.0
12MMKS Jutrzenka Płock Płock9.0
13UKS Grot Kraków9.0
14UKJ Ryś Warszawa8.5
15TS Olimpia Poznań7.0
16UKS Siódemka Sochaczew7.0
17GKS ,,Olimpia" Grudziądz5.5
18Great Britain .5.5
19K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
20UKJ 225 Warszawa5.5
21UKS "Sokół" Pisarzowice5.5
22UKS Ippon MDK Kutno5.5
23Czech Republic .5.0
24WKS Gwardia Warszawa5.0
25AKS Strzegom3.5
26Ippon Kiev Ukraine3.5
27T.S.MOSiR Bochnia3.5
28UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
29UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
30TKS "Judo" Toruń3.0
31Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
32KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała1.5
33MMKS Wojownik Skierniewice1.5
34UKJ Millenium Rzeszów1.5
35UKS De La Salle gdańsk1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała27.0
2Draugyste Litwa .16.0
3KS AZS AWFiS Gdańsk12.0
4AZS UW Warszawa10.5
5Great Britain .9.0
6Klub Judo AZS Opole9.0
7TS Olimpia Poznań9.0
8TS Wisła Kraków9.0
9Polonia Rybnik8.5
10Białostocki KS Hetman Białystok7.0
11Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
12UKS Judo Sensei Płock Płock7.0
13GKS Czarni Bytom6.5
14AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.5
15MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
16PUKS Makowiec Skaryszew5.5
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
18TS Gwardia Opole4.0
19AZS-WSPiA Poznań3.5
20Ippon Kiev Ukraine3.5
21KS "Gwardia" Łódź3.5
22MKS Juvenia Wrocław3.5
23MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
24UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka3.5
25UKS Dwunastka Leszno3.5
26AZS Uniwersytet Łódzki Łódź1.5
27Czech Republic .1.5
28UKS Siódemka Sochaczew1.5
29UKS Galeon Gdynia1.0
30UKS Kodokan Toruń1.0