WYNIKI ZAWODÓW

Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży
Cetniewo, 29.7.2011


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
4. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wilczyńska Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
3. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Gotto Aurelija Draugyste Litwa .
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
7. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 57kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
2. Perenc Agata Polonia Rybnik
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Borowska Anna Polonia Rybnik
5. Kiskiel Diana Draugyste Litwa .
7. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
7. Hondiu Daniela Romania

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Citko Aneta AZS UW Warszawa
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
2. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
3. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
4. Szachłowicz Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Sileikaite Giedre Draugyste Litwa .
3. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Barza Ioana Romania

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
2. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź
4. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew
5. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Dobranowski Bartosz T.S.MOSiR Bochnia
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Stępak Filip UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
5. Tukaciauskas Eimantas Draugyste Litwa .
7. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
7. Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: 73kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
2. Rydwański Michał AKS Strzegom
3. Rothberg Steven England .
3. Westman Adam Sweden .
5. Kobus Kasjan UKS Galeon Gdynia
5. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
7. Kordyasz Łukasz AZS UW Warszawa
7. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ladongin Georgi England .
2. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Murel Edward England .
5. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
7. Mattsson Olle Sweden .
7. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Kozłowski Wojciech TS Olimpia Poznań
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
5. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Hopfeldt Indrek England .
7. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
2. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
3. Szostak Mikołaj TG Sokół Myślenice
3. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Gruszka Michał AZS AWF Warszawa
5. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań
3. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
5. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
5. Pujszo Artur KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Angerjaru Jaan England .
7. Cierach Szymon Gwardia Piła

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom200
2AZS AWF Warszawa111
3KS AZS AWFiS Gdańsk110
4England .102
5AZS UW Warszawa100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
8KS "Gwardia" Łódź011
9AKS Strzegom010
10KS AZS AWF Wrocław010
11KS Gwardia Bielsko-Biała010
12AZS-WSPiA Poznań001
13Klub Judo AZS Opole001
14MMKS Wojownik Skierniewice001
15Polonia Rybnik001
16Sweden .001
17T.S.MOSiR Bochnia001
18TG Sokół Myślenice001
19TS Olimpia Poznań001
20UKJ Ryś Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk331
2GKS Czarni Bytom200
3KS "Gwardia" Łódź101
4WKS Gwardia Warszawa100
5AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
6Draugyste Litwa .010
7Polonia Rybnik010
8TS Gwardia Opole010
9AZS UW Warszawa002
10KS Gwardia Bielsko-Biała002
11AZS AWF Katowice001
12AZS-WSPiA Poznań001
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
15UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk441
2GKS Czarni Bytom400
3KS "Gwardia" Łódź112
4AZS AWF Warszawa111
5AZS UW Warszawa102
6England .102
7SGKS Wybrzeże Gdańsk100
8WKS Gwardia Warszawa100
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice012
10KS Gwardia Bielsko-Biała012
11Polonia Rybnik011
12AKS Strzegom010
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
14Draugyste Litwa .010
15KS AZS AWF Wrocław010
16TS Gwardia Opole010
17AZS-WSPiA Poznań002
18AZS AWF Katowice001
19Klub Judo AZS Opole001
20Klub Judo DRAKO Warszawa001
21MMKS Wojownik Skierniewice001
22Sweden .001
23T.S.MOSiR Bochnia001
24TG Sokół Myślenice001
25TS Olimpia Poznań001
26UKJ Ryś Warszawa001
27UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Warszawa25.0
2England .23.0
3KS AZS AWFiS Gdańsk23.0
4GKS Czarni Bytom21.5
5KS "Gwardia" Łódź16.0
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice15.5
7AZS UW Warszawa10.5
8Gwardia Wrocław10.5
9AZS-WSPiA Poznań10.0
10MMKS Wojownik Skierniewice9.0
11SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
12AKS Strzegom7.0
13Klub Judo AZS Opole7.0
14KS AZS AWF Wrocław7.0
15KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
16Sweden .7.0
17Polonia Rybnik5.5
18T.S.MOSiR Bochnia5.5
19TG Sokół Myślenice5.5
20TS Olimpia Poznań5.5
21UKJ Ryś Warszawa5.5
22Draugyste Litwa .3.5
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
24UKS Galeon Gdynia3.5
25UKS Ippon MDK Kutno3.5
26Gwardia Piła1.5
27MKS Olimpijczyk Włocławek1.5
28UKJ 225 Warszawa1.5
29UKS "Sokół" Pisarzowice1.5
30UKS Grot Kraków1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk46.5
2Draugyste Litwa .14.0
3AZS UW Warszawa12.5
4KS Gwardia Bielsko-Biała12.0
5AZS Uniwersytet Łódzki Łódź10.5
6Polonia Rybnik10.5
7GKS Czarni Bytom10.0
8KS "Gwardia" Łódź9.0
9WKS Gwardia Warszawa9.0
10AZS AWF Katowice5.5
11AZS-WSPiA Poznań5.5
12Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
14UKS Judo Wolbrom5.5
15Romania 5.0
16TS Gwardia Opole4.5
17UKS "Orkan" Sochaczew2.0
18AZS AWF Warszawa1.5
19KS AZS AWF Wrocław1.5
20UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
21UKJ Legion Zamość1.0