WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski juniorek i juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 03-04.9.2011


Listy zawodników:
-44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kokoszka Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
4. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
2. Witkowska Joanna Akademia Judo Poznań
3. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
3. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Kunc Paulina KS "Gwardia" Łódź
7. Janusz Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
3. Płachcińska Patrycja Białostocki KS Hetman Białystok
3. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
5. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
5. Walkowiak Anna TS Olimpia Poznań
7. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
7. Łukasiak Marta KS Start Radom

kobiety, waga: 57kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. Rerutko Żaneta UKJ 225 Warszawa
7. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Ładysz Karolina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
2. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Rawska Klaudia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
7. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok
5. Kaźmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno
5. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
5. Gano Katarzyna UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
7. Woś Irena UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: 55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Lytvyniuk Oleksandr Ippon Kiev Ukraine
3. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
5. BAGYAN NAREK Judo Kaliningrad Rosja
5. Grosz Arkadiusz KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 60kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Fałtynowicz Łukasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Stępak Filip UKS Grot Kraków
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Wala Adrian Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 66kg - 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
7. Twardysko Patryk UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: 73kg - 54 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
3. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
5. POZHAR YURIY Ippon Kiev Ukraine
5. Stankiewicz Bartłomiej UKS De La Salle gdańsk
7. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
7. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: 81kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. GOLODNYUK PAVLO Ippon Kiev Ukraine
3. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
5. Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. Andreyuchuk Volodymyr Ippon Kiev Ukraine
7. JELONEK WOJCIECH Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
5. ADAMUS PAWEŁ AZS AWF Warszawa
5. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
2. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Rekowski Orest KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Rostocki Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków
5. Kałużny Przemysław UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
7. Lempke Jakub UKS Ippon MDK Kutno
7. Paszko Dawid UKS De La Salle gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Siódemka Sochaczew200
2KS "Gwardia" Łódź111
3WKS Gwardia Warszawa101
4Klub Judo AZS Opole100
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
6UKJ Millenium Rzeszów100
7UKS "Sokół" Pisarzowice100
8AZS AWF Warszawa020
9Gwardia Wrocław014
10Ippon Kiev Ukraine011
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
12TS Wisła Kraków010
13UKS Ippon MDK Kutno010
14KS AZS AWFiS Gdańsk002
15AZS-WSPiA Poznań001
16GKS Czarni Bytom001
17MMKS Jutrzenka Płock Płock001
18TS Gwardia Opole001
19UKJ 225 Warszawa001
20UKS "6" Piła001
21UKS Grot Kraków001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk112
2GKS Czarni Bytom110
3Polonia Rybnik110
4AZS UW Warszawa101
5KS Gwardia Bielsko-Biała101
6AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
7TS Gwardia Opole100
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
9Akademia Judo Poznań010
10AZS-WSPiA Poznań010
11TDK Trzcianka010
12UKS "6" Piła010
13UKS Judo Sensei Płock Płock010
14Białostocki KS Hetman Białystok002
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
16AZS-UKW Bydgoszcz001
17Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
18KS Błękitni Tarnów001
19PUKS Makowiec Skaryszew001
20TKS "Judo" Toruń001
21UKS Narew Łapy001
22UKS Ósemka Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Siódemka Sochaczew200
2KS AZS AWFiS Gdańsk114
3GKS Czarni Bytom111
4KS "Gwardia" Łódź111
5Polonia Rybnik110
6AZS UW Warszawa101
7KS Gwardia Bielsko-Biała101
8TS Gwardia Opole101
9WKS Gwardia Warszawa101
10AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
11Klub Judo AZS Opole100
12TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
13UKJ Millenium Rzeszów100
14UKS "Sokół" Pisarzowice100
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
16AZS AWF Warszawa020
17Gwardia Wrocław014
18AZS-WSPiA Poznań011
19Ippon Kiev Ukraine011
20UKS "6" Piła011
21Akademia Judo Poznań010
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
23TDK Trzcianka010
24TS Wisła Kraków010
25UKS Ippon MDK Kutno010
26UKS Judo Sensei Płock Płock010
27Białostocki KS Hetman Białystok002
28UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
29AZS-UKW Bydgoszcz001
30Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
31KS Błękitni Tarnów001
32MMKS Jutrzenka Płock Płock001
33PUKS Makowiec Skaryszew001
34TKS "Judo" Toruń001
35UKJ 225 Warszawa001
36UKS Grot Kraków001
37UKS Narew Łapy001
38UKS Ósemka Nowa Sól001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław34.0
2KS "Gwardia" Łódź21.5
3UKS Siódemka Sochaczew18.0
4WKS Gwardia Warszawa18.0
5AZS AWF Warszawa17.5
6Ippon Kiev Ukraine17.5
7KS AZS AWFiS Gdańsk14.5
8UKS Ippon MDK Kutno12.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn10.5
11TS Wisła Kraków10.5
12UKJ Millenium Rzeszów10.5
13GKS Czarni Bytom9.0
14Klub Judo AZS Opole9.0
15UKS "Sokół" Pisarzowice9.0
16UKS Grot Kraków9.0
17UKJ 225 Warszawa8.5
18UKS "6" Piła7.0
19MMKS Wojownik Skierniewice6.5
20AZS-WSPiA Poznań5.5
21MMKS Jutrzenka Płock Płock5.5
22TS Gwardia Opole5.5
23UKS De La Salle gdańsk5.0
24Judo Kaliningrad Rosja3.5
25MKS Juvenia Wrocław3.5
26SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
27TKS "Judo" Toruń3.5
28UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
29Polonia Rybnik1.5
30TS Judo Gryf Słupsk1.5
31UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
32UKJ Legion Zamość1.5
33UKJ Ryś Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk27.0
2AZS UW Warszawa18.0
3GKS Czarni Bytom16.0
4Polonia Rybnik16.0
5KS Gwardia Bielsko-Biała14.5
6TS Gwardia Opole12.5
7Białostocki KS Hetman Białystok11.0
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa11.0
9UKS Judo Sensei Płock Płock10.5
10AZS Organizacja Środowiskowa Poznań9.0
11PUKS Makowiec Skaryszew9.0
12UKS Ósemka Nowa Sól9.0
13AZS-WSPiA Poznań8.5
14UKS Junior w Lipnie Lipno8.5
15Akademia Judo Poznań7.0
16TDK Trzcianka7.0
17TS Wisła Kraków7.0
18AZS-UKW Bydgoszcz5.5
19Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
20KS Błękitni Tarnów5.5
21TKS "Judo" Toruń5.5
22KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.0
23UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.0
24KS "Gwardia" Łódź3.5
25TS Olimpia Poznań3.5
26UKJ 225 Warszawa3.5
27UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
28UKS Kodokan Toruń3.5
29MKS Juvenia Wrocław3.0
30UKS "6" Piła3.0
31UKS Narew Łapy2.0
32KS Start Radom1.5
33MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
34PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
35T.S.MOSiR Bochnia1.5
36UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
37UKS Eljot Płock1.0