WYNIKI ZAWODÓW

55 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Opole, 21-23.10.2011


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg openkg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg openkg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg openkg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg openkg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg openkg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg openkg

kobiety, waga: -48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
5. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
5. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
7. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. Basińska Ewelina KJ Samuraj Koszalin
3. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała
7. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -57kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
2. Perenc Agata Polonia Rybnik
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
5. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
5. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: -70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna TS Wisła Kraków
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Anderwald Maria KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
7. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: -78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
3. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
7. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Osajda Anna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
5. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: openkg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
7. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: -60kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
5. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Wala Adrian Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
2. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
5. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Jaworski Wojciech Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Wallus Jan Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: -73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
3. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
3. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa
5. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
7. Kurkiewicz Jakub AZS UW Warszawa
7. Tondera Dawid TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Lisowski Tomasz Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
3. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
5. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Zamęcki Radosław KS AZS AWF Wrocław
7. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
7. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -90kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
7. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
5. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
5. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
7. Gnitecki Maciej SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: openkg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
3. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
5. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
7. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
7. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWF Wrocław301
2GKS Czarni Bytom214
3UKJ Ryś Warszawa111
4WKS Gwardia Warszawa101
5Gwardia Wrocław100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk013
7Klub Judo AZS Opole011
8WKS Śląsk Wrocław011
9AZS AWF Warszawa010
10Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
11UKS Narew Łapy010
12TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
14UKS Siódemka Sochaczew001
15WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk321
2SGKS Wybrzeże Gdańsk120
3KJ Samuraj Koszalin101
4TS Wisła Kraków101
5GKS Czarni Bytom100
6Klub Judo AZS Opole100
7KS "Gwardia" Łódź010
8Polonia Rybnik010
9TS Gwardia Opole010
10UKS Narew Łapy010
11AZS UW Warszawa003
12AZS AWF Katowice001
13AZS-WSPiA Poznań001
14Gwardia Bielsko-Biała001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16KS AZS AWF Wrocław001
17MKS Chełm001
18MKS Juvenia Wrocław001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20WKS "Flota" Gdynia001
21WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk321
2GKS Czarni Bytom314
3KS AZS AWF Wrocław302
4SGKS Wybrzeże Gdańsk133
5Klub Judo AZS Opole111
6UKJ Ryś Warszawa111
7WKS Gwardia Warszawa102
8KJ Samuraj Koszalin101
9TS Wisła Kraków101
10Gwardia Wrocław100
11UKS Narew Łapy020
12WKS Śląsk Wrocław011
13AZS AWF Warszawa010
14Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
15KS "Gwardia" Łódź010
16Polonia Rybnik010
17TS Gwardia Opole010
18AZS UW Warszawa003
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
20WKS "Flota" Gdynia002
21AZS AWF Katowice001
22AZS-WSPiA Poznań001
23Gwardia Bielsko-Biała001
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
25MKS Chełm001
26MKS Juvenia Wrocław001
27TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
28UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom52.0
2KS AZS AWF Wrocław36.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk32.0
4UKJ Ryś Warszawa21.5
5WKS Gwardia Warszawa19.5
6AZS AWF Warszawa17.0
7WKS Śląsk Wrocław16.0
8Gwardia Wrocław12.5
9Klub Judo AZS Opole12.5
10UKS Narew Łapy10.5
11WKS "Flota" Gdynia9.0
12TS Wisła Kraków8.0
13Klub SportowyJudo Koch Szczecin7.0
14KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
15MMKS Wojownik Skierniewice6.5
16TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
18UKS Siódemka Sochaczew5.5
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
20Polonia Rybnik3.0
21AZS UW Warszawa1.5
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.5
23MKS Olimpijczyk Włocławek1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk61.5
2GKS Czarni Bytom24.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk23.0
4AZS UW Warszawa21.5
5KJ Samuraj Koszalin18.0
6TS Wisła Kraków16.0
7KS AZS AWF Wrocław12.0
8KS "Gwardia" Łódź10.5
9TS Gwardia Opole10.5
10AZS AWF Katowice9.0
11Klub Judo AZS Opole9.0
12MKS Chełm9.0
13Gwardia Bielsko-Biała8.5
14Polonia Rybnik7.0
15UKS Narew Łapy7.0
16AZS-WSPiA Poznań5.5
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
18MKS Juvenia Wrocław5.5
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
20WKS "Flota" Gdynia5.5
21WKS Gwardia Warszawa5.5
22AZS AWF Warszawa3.5
23UKS Wolania Wola Rzędzińska3.5
24AZS Uniwersytet Łódzki Łódź1.5
25Białostocki KS Hetman Białystok1.5
26Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.5
27UKS Gimnazjon Suchy Las1.5