WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Luboń k/Poznania , 05.11.2011


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Joanna Stankiewicz AZS AWF Warszawa
2. PASTUSZAK Karolina AZS UW Warszawa
3. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
2. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
3. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
4. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań
5. Kryk Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
2. GROCHOWSKA Ewa AZS UW Warszawa
3. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. ZAWADZKA Paulina AZS UW Warszawa
5. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
5. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Błach Dominika AZS AWFiS Gdańsk
3. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
5. Cal Agata AZS Łódź
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
3. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Stanios Martyna PUKS Makowiec Skaryszew
5. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Kusior Iwona UKS Junior Lipno

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. WTORKOWSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
2. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska

mężczyźni, waga: 60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
2. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Giłowejno Arkadiusz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
7. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
7. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
2. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
3. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Lewiński Grzegorz UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
7. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa
2. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
3. Ozdoba Tomasz Klub Judo AZS Opole Opole
5. Koperski Kamil AZS UAM Poznań
5. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Cieślik Sebastian TS Wisła Kraków
7. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
2. Zamęcki Radosław KS AZS AWF Wrocław
3. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
3. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
5. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
5. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa
7. Badocha Paweł TS Wisła Kraków
7. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
3. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
5. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kozłowski Wojciech TS Olimpia Poznań
7. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
2. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
3. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
5. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
7. Nowacki Piotr TS Olimpia Poznań

mężczyźni, waga: +100kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
3. Antaki Patrick GMCombat Sports Club Dallas .

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa210
2TS Wisła Kraków120
3Gwardia Wrocław110
4KS "Gwardia" Łódź102
5WKS Gwardia Warszawa102
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
7GKS Czarni Bytom010
8KS AZS AWF Wrocław010
9TS Gwardia Opole010
10UKS Judo Wolbrom010
11UKJ Ryś Warszawa002
12AZS AWFiS Gdańsk001
13GMCombat Sports Club Dallas .001
14Klub Judo AZS Opole Opole001
15MKS Olimpijczyk Włocławek001
16TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
17UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
18UKS Bushido-Morus Szczecin001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa222
2AZS AWFiS Gdańsk102
3TS Gwardia Opole101
4AZS AWF Warszawa100
5Klub Judo DRAKO Warszawa100
6KS "Gwardia" Łódź100
7AZS-WSPiA Poznań020
8TS Wisła Kraków010
9UKS Junior Lipno010
10KS AZS AWF Wrocław002
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
12PUKS Makowiec Skaryszew001
13UKS Wolania Wola Rzędzińska001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa310
2AZS UW Warszawa222
3KS "Gwardia" Łódź202
4TS Wisła Kraków130
5TS Gwardia Opole111
6Gwardia Wrocław110
7AZS AWFiS Gdańsk103
8WKS Gwardia Warszawa102
9Klub Judo DRAKO Warszawa100
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
11AZS-WSPiA Poznań020
12KS AZS AWF Wrocław012
13GKS Czarni Bytom010
14UKS Judo Wolbrom010
15UKS Junior Lipno010
16UKJ Ryś Warszawa002
17GMCombat Sports Club Dallas .001
18Klub Judo AZS Opole Opole001
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
20MKS Olimpijczyk Włocławek001
21PUKS Makowiec Skaryszew001
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
23UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
24UKS Bushido-Morus Szczecin001
25UKS Wolania Wola Rzędzińska001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Warszawa35.5
2KS "Gwardia" Łódź25.0
3WKS Gwardia Warszawa23.5
4TS Wisła Kraków22.5
5Gwardia Wrocław16.0
6UKJ Ryś Warszawa11.0
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
8UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
9GKS Czarni Bytom8.5
10KS AZS AWF Wrocław8.5
11TS Gwardia Opole8.5
12AZS-WSPiA Poznań7.0
13UKS Judo Wolbrom7.0
14AZS AWFiS Gdańsk5.5
15Klub Judo AZS Opole Opole5.5
16MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
17TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
18UKS Bushido-Morus Szczecin5.5
19AZS UAM Poznań3.5
20MMKS Wojownik Skierniewice3.5
21Polonia Rybnik3.5
22TS Olimpia Poznań3.0
23AZS UW Warszawa1.5
24GMCombat Sports Club Dallas .1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa33.0
2AZS AWFiS Gdańsk25.0
3KS AZS AWF Wrocław10.0
4Klub Judo DRAKO Warszawa9.0
5PUKS Makowiec Skaryszew9.0
6TS Gwardia Opole9.0
7AZS-WSPiA Poznań7.5
8TS Wisła Kraków7.0
9AZS AWF Warszawa5.5
10UKS Junior Lipno5.5
11KS "Gwardia" Łódź4.0
12AZS Łódź3.5
13GKS Czarni Bytom3.5
14UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.0
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.0
17UKS Wolania Wola Rzędzińska1.0