WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Młodzików
Bytom , 19-20.11.2011
kobiety, waga: 36kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wiktor Emilia |
UKS "Shizoku" Ostróda |
2. |
Ciak Dagmara |
UKS "Shizoku" Ostróda |
3. |
Szczepańczyk Natalia |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
kobiety, waga: 40kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Banaszek Weronika |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
2. |
Eszer Weronika |
UKS Ósemka Nowa Sól |
3. |
Nowicka Dominika |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Sumela Patrycja |
UKS Smecz Pobiedziska |
5. |
Janeczko Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
5. |
Śliwa Barbara |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Czernicka Ewelina |
UKJ Siódemka Mława |
7. |
Niemiec Aleksandra |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Czerepko Alicja |
MOS Zatoka Braniewo |
2. |
Zasada Wiktoria |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
3. |
Adamczyk Dagmara |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Jankowiak Dominika |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Bobilewicz Karolina |
TS Wisła Kraków |
5. |
Jeżewska Ida |
Akademia Judo KS Warszawa |
7. |
Filipek Marika |
UKS "Shizoku" Ostróda |
7. |
Majcher Danuta |
MKS CM Jordan Kraków |
kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Cieślik Klaudia |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Kotwicka Stefania |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Mróz Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Mazur Aleksandra |
UKS Tomita Elbląg |
5. |
Medyńska Oliwia |
UKS Ippon MDK Kutno |
7. |
Kaźmierczyk Aleksandra |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Pawłowska Klaudia |
KS Budowlani Sosnowiec |
kobiety, waga: 52kg - 21 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kasza Katarzyna |
UKS Siódemka Sochaczew |
2. |
Gzowska Emilia |
AZS Łódź Łódź |
3. |
Lewandowska Alicja |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Jankowiak Zuzanna |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Klimek Julia |
TS Wisła Kraków |
7. |
Mierzwa Kornelia |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Polak Magdalena |
UKS "Katana" Sułkowice |
kobiety, waga: 57kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kabata Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Rams Zuzanna |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Dąbrowska Anna |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Walotek Marta |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Cieśla Karolina |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Federczyk Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
Gliszczyńska Karina |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Pieniaszek Weronika |
UKS 10 Bydgoszcz |
kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bień Aleksandra |
TS Wisła Kraków |
2. |
Jałoszyńska Weronika |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
3. |
Paduch Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Szewczyk Justyna |
UKS Siódemka Sochaczew |
5. |
Michałowska Patrycja |
UKS Kodokan Toruń |
5. |
Osmęda Karolina |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Borkowska Katarzyna |
KS Start Radom |
7. |
Milczarek Weronika |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dziopa Paulina |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Hofman Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Gawron Oliwia |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Sobalska Karolina |
TS Wisła Kraków |
5. |
Stobińska Natalia |
UKS Ippon MDK Kutno |
5. |
Zagrajek Paulina |
UKS "Shizoku" Ostróda |
7. |
Haberka Karolina |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
KANIA KLAUDIA |
UKS Judo-Kano Płock |
kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pasternak Kamila |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Kotowska Alicja |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
3. |
Formela Anita |
GKS Żukowo |
3. |
Poźniak Wiktoria |
UKS Ósemka Nowa Sól |
5. |
Dziubinska Zuzanna |
UKS Opty Gdynia |
5. |
Madajewska Katarzyna |
MOS Zatoka Braniewo |
mężczyźni, waga: 38kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kordaś Oskar |
TS Wisła Kraków |
2. |
Winiarczyk Adrian |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście |
3. |
Olejnik Michał |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. |
Skarżycki Marcin |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
5. |
Janikiewicz Paweł |
UKS Orzeł Kończewo |
5. |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Gmurkowski Patryk |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Śmiegiel Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
mężczyźni, waga: 42kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Karaś Bartosz |
TS Wisła Kraków |
2. |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Barczyk Wiktor |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Dyba Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Babiński Adrian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Jankowiak Tomasz |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Granicki Paweł |
TS Judo Gryf Słupsk |
7. |
Tchórzewski Cezary |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
mężczyźni, waga: 46kg - 33 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Walczyk Patryk |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Błoński Tomasz |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Stolarek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Terlecki Rafał |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
5. |
Majcher Norbert |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
Wilk Maciej |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Bugaj Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
7. |
Pawłowski Filip |
UMKS Żak Kielce |
mężczyźni, waga: 50kg - 37 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Barczyk Karol |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Kowalski Piotr |
UKS Górnik Konin |
3. |
Bukojemski Wojciech |
UKS Bytom |
3. |
Rombel Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Konecki Jakub |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Winiarczyk Mateusz |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście |
7. |
Tomes Kamil |
UKS Ippon Kożuchów |
7. |
Zięba Mikołaj |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 55kg - 47 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
MUCHEWICZ KAMIL |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
2. |
Górecki Kamil |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Kastner Patryk |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Trela Tomasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Rosijski Dawid |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Wróbel Dawid |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
7. |
Iwański Jakub |
PUKS Makowiec Skaryszew |
7. |
Tatarzyński Sebastian |
UKS Ósemka Nowa Sól |
mężczyźni, waga: 60kg - 49 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kurtyka Paweł |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Marcinkiewicz Sebastian |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Więcław Kacper |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Wiśniewski Radosław |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Jędrycha Daniel |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Paduch Damian |
UKS Siódemka Sochaczew |
7. |
Lewiński Radek |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Stępkowski Mikołaj |
UKS Kodokan Toruń |
mężczyźni, waga: 66kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ośka Jan |
AZS UW Warszawa |
2. |
Ouerfelli Kerim |
MKS CM Jordan Kraków |
3. |
Kotlik Kamil |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Salamon Daniel |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Janulewicz Onufry |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Zawadzki Bartłomiej |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Mikuła Paweł |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Opas Radosław |
AZS UW Warszawa |
mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuciej Daniel |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Ozimek Jakub |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Armatowski Szymon |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Krajewski Bartosz |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
5. |
Bielecki Sebastian |
MKS VIS Skierniewice |
5. |
TOMALA WOJCIECH |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Charkowski Maciej |
UKS Judo-Kano Płock |
7. |
Grzesik Dawid |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: 81kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pozański Miłosz |
UKS Opty Gdynia |
2. |
Wojciechowski Konrad |
TS Olimpia Poznań |
3. |
Grychnik Wojciech |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Jagieło Michał |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Pruffer Łukasz |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
5. |
Wójcik Bartosz |
Polonia Rybnik |
7. |
Kawczyk Krzysztof |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Pierzchała Piotr |
UKS Olimp Rawicz |
mężczyźni, waga: +81kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szczurowski Kacper |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Majowski Dominik |
UKS Dwójka Tarnowskie Góry |
3. |
Górski Mikołaj |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Szaran Bartosz |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź |
5. |
Pawlak Hubert |
UKS Górnik Konin |
5. |
Rzeźnicki Wojciech |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
7. |
Michałek Piotr |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Misztal Dawid |
GKS Czarni Bytom |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 4 |
2 | TS Wisła Kraków | 2 | 0 | 0 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 2 | 1 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 0 |
6 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Opty Gdynia | 1 | 0 | 0 |
10 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 1 |
11 | MKS CM Jordan Kraków | 0 | 1 | 0 |
12 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
13 | TS Olimpia Poznań | 0 | 1 | 0 |
14 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 0 |
15 | UKS "Shizoku" Ostróda | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS Dwójka Tarnowskie Góry | 0 | 1 | 0 |
17 | UKS Górnik Konin | 0 | 1 | 0 |
18 | UKS Piast Wrzeście Wrzeście | 0 | 1 | 0 |
19 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
20 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
21 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
22 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
23 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
24 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 0 | 0 | 1 |
25 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 1 |
26 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 0 | 0 | 1 |
27 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Bytom | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 0 |
2 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 2 | 2 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 1 | 4 |
4 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 1 |
5 | UKS Siódemka Sochaczew | 1 | 0 | 1 |
6 | MOS Zatoka Braniewo | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS "Shizoku" Ostróda | 1 | 0 | 0 |
8 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 2 | 0 |
9 | UKS Ósemka Nowa Sól | 0 | 1 | 1 |
10 | AZS Łódź Łódź | 0 | 1 | 0 |
11 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 1 | 0 |
12 | GKS Żukowo | 0 | 0 | 1 |
13 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
15 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
16 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
17 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
18 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Smecz Pobiedziska | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 4 | 0 | 4 |
2 | TS Wisła Kraków | 3 | 0 | 1 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 2 | 3 | 5 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 2 | 2 | 2 |
5 | UKS "Shizoku" Ostróda | 1 | 1 | 0 |
6 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1 | 0 | 1 |
7 | UKS Siódemka Sochaczew | 1 | 0 | 1 |
8 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
9 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 0 |
10 | MOS Zatoka Braniewo | 1 | 0 | 0 |
11 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 1 | 0 | 0 |
12 | UKS Opty Gdynia | 1 | 0 | 0 |
13 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 2 | 0 |
14 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 1 |
15 | UKS Ósemka Nowa Sól | 0 | 1 | 1 |
16 | AZS Łódź Łódź | 0 | 1 | 0 |
17 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 1 | 0 |
18 | MKS CM Jordan Kraków | 0 | 1 | 0 |
19 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
20 | TS Olimpia Poznań | 0 | 1 | 0 |
21 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 0 |
22 | UKS Dwójka Tarnowskie Góry | 0 | 1 | 0 |
23 | UKS Górnik Konin | 0 | 1 | 0 |
24 | UKS Piast Wrzeście Wrzeście | 0 | 1 | 0 |
25 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
26 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
27 | GKS Żukowo | 0 | 0 | 1 |
28 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
29 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
30 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
31 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
32 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
33 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
34 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 0 | 0 | 1 |
35 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 0 | 1 |
36 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 0 | 0 | 1 |
37 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
38 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
39 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
40 | UKS Bytom | 0 | 0 | 1 |
41 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
42 | UKS Smecz Pobiedziska | 0 | 0 | 1 |
43 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 53.0 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 30.0 |
3 | TS Wisła Kraków | 18.0 |
4 | TS Judo Gryf Słupsk | 17.5 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 16.0 |
6 | UKS Conrad Gdańsk | 14.5 |
7 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 12.5 |
8 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 12.0 |
9 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
10 | UKS Górnik Konin | 10.5 |
11 | UKS Judo Wolbrom | 10.5 |
12 | UKS Piast Wrzeście Wrzeście | 10.5 |
13 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 9.0 |
14 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 9.0 |
15 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 9.0 |
16 | UKS Opty Gdynia | 9.0 |
17 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 9.0 |
18 | MKS CM Jordan Kraków | 7.0 |
19 | TS Olimpia Poznań | 7.0 |
20 | UKJ ARCUS Warszawa | 7.0 |
21 | UKJ Millenium Rzeszów | 7.0 |
22 | UKS Dwójka Tarnowskie Góry | 7.0 |
23 | Klub Judo AZS Opole | 5.5 |
24 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 5.5 |
25 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 5.5 |
26 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 5.5 |
27 | UKJ Ryś Warszawa | 5.5 |
28 | UKS Bytom | 5.5 |
29 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 5.5 |
30 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.0 |
31 | Akademia Judo KS Warszawa | 3.5 |
32 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 3.5 |
33 | KS Budowlani Sosnowiec | 3.5 |
34 | MKS VIS Skierniewice | 3.5 |
35 | PGE Akademia Judo Poznań | 3.5 |
36 | Polonia Rybnik | 3.5 |
37 | UKS "Shizoku" Ostróda | 3.5 |
38 | UKS Ippon MDK Kutno | 3.5 |
39 | UKS Orzeł Kończewo | 3.5 |
40 | UKS Siódemka Sochaczew | 3.5 |
41 | UKS 10 Bydgoszcz | 3.0 |
42 | PUKS Makowiec Skaryszew | 1.5 |
43 | UKJ Siódemka Mława | 1.5 |
44 | UKS Ippon Kożuchów | 1.5 |
45 | UKS Judo Sensei Płock | 1.5 |
46 | UKS Judo-Kano Płock | 1.5 |
47 | UKS Kodokan Toruń | 1.5 |
48 | UKS Olimp Rawicz | 1.5 |
49 | UKS Ósemka Nowa Sól | 1.5 |
50 | UMKS Żak Kielce | 1.5 |
51 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1.0 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 43.0 |
2 | UKS Judo Wolbrom | 39.0 |
3 | TS Wisła Kraków | 21.5 |
4 | GKS Czarni Bytom | 18.0 |
5 | UKS Siódemka Sochaczew | 14.5 |
6 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 14.0 |
7 | MOS Zatoka Braniewo | 12.5 |
8 | UKS Ósemka Nowa Sól | 12.5 |
9 | UKS "Shizoku" Ostróda | 7.5 |
10 | AZS Łódź Łódź | 7.0 |
11 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 7.0 |
12 | KS Budowlani Sosnowiec | 7.0 |
13 | PGE Akademia Judo Poznań | 7.0 |
14 | UKJ ARCUS Warszawa | 7.0 |
15 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 6.5 |
16 | GKS Żukowo | 5.5 |
17 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
18 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 5.5 |
19 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.5 |
20 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 5.5 |
21 | UKS Smecz Pobiedziska | 5.5 |
22 | UKS Ippon MDK Kutno | 3.5 |
23 | UKS Kodokan Toruń | 3.5 |
24 | UKS Opty Gdynia | 3.5 |
25 | UKS Tomita Elbląg | 3.5 |
26 | KS Start Radom | 1.5 |
27 | MKS CM Jordan Kraków | 1.5 |
28 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 1.5 |
29 | UKS "Katana" Sułkowice | 1.5 |
30 | UKS Judo-Kano Płock | 1.5 |
|