WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Opole, 31.3.2012


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Witkowska Joanna Akademia Judo Poznań
3. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Nowakowska Małgorzata Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Adamska Dorota UKS Narew Łapy
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: -52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
5. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Ptaszyńska Małgorzata WKS Gwardia Warszawa
7. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: -57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Gaczyńska Ewa AZS UW Warszawa
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Radecka Luiza AZS UW Warszawa
5. Wasilewicz Adriana Klub Judo AZS Opole
7. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
7. Różańska Lena KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: -63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław
2. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Citko Aneta AZS UW Warszawa
5. Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań
7. Pacucha Paulina Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Szafczyk Anita Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stasiecka Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
3. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
5. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Rogowska Anna Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Badurek Izabela UKS "SPARTAKUS" Lublin
4. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy
5. Dąbrowska Róża UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: -60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Nowicki Konrad KS Budowlani Sosnowiec
5. Wereszczak Kamil WKS "Flota" Gdynia
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Feliga Dawid UKS Siódemka Sochaczew
5. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
7. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
2. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa
3. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
5. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław
5. Kreft Jacek UKS Opty Gdynia
7. Jasek Martin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Stasiecki Piotr AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
2. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
3. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Panek Jakub PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
7. Roszkowski Adrian UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: -90kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
3. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
7. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
7. Kozłowski Wojciech PKS "OLIMPIA" Poznań

mężczyźni, waga: -100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
2. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
5. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Bielecki Daniel MMKS Wojownik Skierniewice
7. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
3. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Pujszo Artur KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
7. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom212
2SGKS Wybrzeże Gdańsk210
3Gwardia Wrocław102
4TS Wisła Kraków102
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
6KS "Gwardia" Łódź021
7KS AZS AWFiS Gdańsk011
8AZS UW Warszawa010
9KS Gwardia Bielsko-Biała010
10AZS-WSPiA Poznań001
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
12UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001
13WKS "Flota" Gdynia001
14WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk312
2KS AZS AWF Wrocław200
3SGKS Wybrzeże Gdańsk101
4AZS AWF Warszawa100
5MKS Juvenia Wrocław011
6AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
7AZS-WSPiA Poznań010
8Klub Judo DRAKO Warszawa010
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
10UKS Judo Sensei Płock Płock010
11AZS UW Warszawa002
12KS "Gwardia" Łódź002
13Akademia Judo Poznań001
14Klub Judo Samuraj Koszalin001
15KS Gwardia Bielsko-Biała001
16UKS "SPARTAKUS" Lublin001
17UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk323
2SGKS Wybrzeże Gdańsk311
3GKS Czarni Bytom212
4KS AZS AWF Wrocław200
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa111
6Gwardia Wrocław102
7TS Wisła Kraków102
8AZS AWF Warszawa100
9KS "Gwardia" Łódź023
10AZS UW Warszawa012
11AZS-WSPiA Poznań011
12KS Gwardia Bielsko-Biała011
13MKS Juvenia Wrocław011
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
15Klub Judo DRAKO Warszawa010
16UKS Judo Sensei Płock Płock010
17Akademia Judo Poznań001
18Klub Judo Samuraj Koszalin001
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
20UKS "SPARTAKUS" Lublin001
21UKS Judo Wolbrom001
22UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin001
23WKS "Flota" Gdynia001
24WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.0
2Gwardia Wrocław25.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
4KS "Gwardia" Łódź24.5
5TS Wisła Kraków23.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk16.0
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
8WKS "Flota" Gdynia9.0
9WKS Gwardia Warszawa9.0
10AZS UW Warszawa8.5
11AZS AWF Warszawa7.0
12AZS-WSPiA Poznań7.0
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
14KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
15UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin5.5
16PKS "OLIMPIA" Poznań5.0
17KS AZS AWF Wrocław3.5
18KS Budowlani Sosnowiec3.5
19UKS Opty Gdynia3.5
20UKS Siódemka Sochaczew3.5
21UKJ Ryś Warszawa3.0
22AZS-UKW Bydgoszcz1.5
23MMKS Wojownik Skierniewice1.5
24TS Gwardia Opole1.5
25UKS Judo Wolbrom1.5
26UKS Narew Łapy1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk45.5
2KS AZS AWF Wrocław19.5
3AZS UW Warszawa18.0
4MKS Juvenia Wrocław12.5
5Klub Judo Samuraj Koszalin12.0
6SGKS Wybrzeże Gdańsk11.5
7KS "Gwardia" Łódź11.0
8AZS-WSPiA Poznań10.5
9AZS AWF Warszawa9.0
10Klub Judo DRAKO Warszawa8.5
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.0
12Akademia Judo Poznań7.0
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
14TS Gwardia Opole7.0
15UKS Judo Sensei Płock Płock7.0
16KS Gwardia Bielsko-Biała5.5
17UKS Judo Wolbrom5.5
18UKS "SPARTAKUS" Lublin4.5
19Klub Judo AZS Opole3.5
20MKS Chełm3.5
21UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
22UKS Narew Łapy3.5
23GKS Czarni Bytom1.5
24UKS Opty Gdynia1.5
25WKS Gwardia Warszawa1.5