WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Jastrzębie-Zdrój , 14-15.4.2012


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
2. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
3. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość
4. Adamiak Aneta UKS "Orkan" Sochaczew

kobiety, waga: -48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
2. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
3. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
3. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Swornowska Angelika MKS Juvenia Wrocław
7. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
7. Kokoszka Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -52kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
3. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom
5. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
7. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Zięba Karolina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Język Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Wróbel Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
7. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
3. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
5. Wołosik Ewelina Białostocki KS Hetman Białystok
7. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Szachłowicz Klaudia Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Porwoł Anna Polonia Rybnik
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Jakubiec Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
7. Gzowska Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
3. Woś Irena UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
5. Krasowska Sylwia UKS Narew Łapy
7. Rak Karolina KS Budowlani Sosnowiec
7. Węglewska Paula AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: -55kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
3. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
5. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
5. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock
7. Szczepanik Arkadiusz UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Zabrocki Paweł Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: -60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Kot Bartłomiej MKS Chełm
7. MATEJKO Krystian AZS UW Warszawa
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -66kg - 58 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Chodyna Dawid GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
7. Butkiewicz Andrzej WKS "Flota" Gdynia
7. Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg - 51 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. Leśniak Michał T.S.MOSiR Bochnia
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
7. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
7. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: -81kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
2. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
5. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
7. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: -90kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -100kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
3. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Kozłowski Adam AZS-UKW Bydgoszcz
7. Stokalski Krzysztof KS Yawara Warszawa
7. Zalewski Dominik Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Pasternak Maciej KS Start Radom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa111
2KS AZS AWFiS Gdańsk111
3Gwardia Wrocław104
4UKJ 225 Warszawa101
5Gwardia Bielsko-Biała100
6MMKS Jutrzenka Płock Płock100
7TS Wisła Kraków100
8UKJ Millenium Rzeszów100
9Polonia Rybnik020
10AZS UW Warszawa010
11AZS-WSPiA Poznań010
12UKJ "AON Warszawa" Warszawa010
13UMKS Żak Kielce010
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16MMKS Wojownik Skierniewice001
17SGKS Wybrzeże Gdańsk001
18T.S.MOSiR Bochnia001
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
20UKS Grot Kraków001
21UKS Siódemka Sochaczew001
22UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa210
2GKS Czarni Bytom102
3AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
4Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin100
5MKS Juvenia Wrocław100
6TDK Trzcianka100
7UKS Eljot Płock100
8KS AZS AWFiS Gdańsk021
9Gwardia Bielsko-Biała011
10AZS-WSPiA Poznań010
11KS Błękitni Tarnów010
12TKS "Judo" Toruń010
13UKS Narew Łapy010
14Polonia Rybnik002
15WKS Gwardia Warszawa002
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
18MKS Truso Elbląg001
19PUKS Makowiec Skaryszew001
20UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
21UKJ Legion Zamość001
22UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa220
2KS AZS AWFiS Gdańsk132
3AZS AWF Warszawa111
4Gwardia Bielsko-Biała111
5Gwardia Wrocław104
6GKS Czarni Bytom102
7UKJ 225 Warszawa101
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
9Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin100
10MKS Juvenia Wrocław100
11MMKS Jutrzenka Płock Płock100
12TDK Trzcianka100
13TS Wisła Kraków100
14UKJ Millenium Rzeszów100
15UKS Eljot Płock100
16Polonia Rybnik022
17AZS-WSPiA Poznań020
18UKJ "AON Warszawa" Warszawa011
19KS Błękitni Tarnów010
20TKS "Judo" Toruń010
21UKS Narew Łapy010
22UMKS Żak Kielce010
23KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
24WKS Gwardia Warszawa002
25AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
27MKS Truso Elbląg001
28MMKS Wojownik Skierniewice001
29PUKS Makowiec Skaryszew001
30SGKS Wybrzeże Gdańsk001
31T.S.MOSiR Bochnia001
32TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
33UKJ Legion Zamość001
34UKS Grot Kraków001
35UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
36UKS Siódemka Sochaczew001
37UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław43.0
2AZS AWF Warszawa25.0
3KS AZS AWFiS Gdańsk23.0
4UKJ 225 Warszawa18.0
5Polonia Rybnik14.0
6Gwardia Bielsko-Biała10.5
7MMKS Wojownik Skierniewice10.5
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
9MMKS Jutrzenka Płock Płock9.0
10TS Wisła Kraków9.0
11UKJ Millenium Rzeszów9.0
12UKS Siódemka Sochaczew9.0
13AZS UW Warszawa8.5
14AZS-WSPiA Poznań8.5
15GKS Czarni Bytom8.5
16UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
17UMKS Żak Kielce7.0
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
19SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
20T.S.MOSiR Bochnia5.5
21TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
22UKS Grot Kraków5.5
23UKS Tomita Elbląg5.5
24AZS-UKW Bydgoszcz3.5
25GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
26MKS Chełm3.5
27TS Gwardia Opole3.5
28UKS Judo Sensei Płock3.5
29UKS Kodokan Toruń3.5
30Klub Judo AZS Opole1.5
31Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
32KS Start Radom1.5
33KS Yawara Warszawa1.5
34UKS "ASW-Judo" Jasło1.5
35UKS Ippon MDK Kutno1.5
36WKS "Flota" Gdynia1.5
37WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa32.0
2GKS Czarni Bytom25.0
3KS AZS AWFiS Gdańsk23.0
4Gwardia Bielsko-Biała15.5
5WKS Gwardia Warszawa14.5
6MKS Juvenia Wrocław14.0
7AZS-WSPiA Poznań12.0
8Polonia Rybnik11.0
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań10.5
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin9.0
11TDK Trzcianka9.0
12AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
13KS Błękitni Tarnów7.0
14TKS "Judo" Toruń7.0
15KS Budowlani Sosnowiec6.5
16UKS Narew Łapy6.5
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
18MKS Truso Elbląg5.5
19PUKS Makowiec Skaryszew5.5
20UKJ "AON Warszawa" Warszawa5.5
21UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
22UKS Eljot Płock5.0
23Białostocki KS Hetman Białystok3.5
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
25MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
26SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
27UKS Judo Sensei Płock3.5
28UKJ Legion Zamość2.0
29KS "Gwardia" Łódź1.5
30MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
31PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
32TS Gwardia Opole1.5
33UKS Judo Wolbrom1.5
34UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
35UKS "Orkan" Sochaczew1.0