WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Luboń k/Poznań , 29.4.2012


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
2. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Witkowska Joanna Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
7. Druś Karolina UKS Ronin-Team Warszawa
7. Majda Monika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Roszkiewicz Julia AZS-WSPiA Poznań
5. Kryk Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań
7. Znojek Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
3. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
5. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Gaczyńska Ewa AZS UW Warszawa
7. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: -63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
5. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
7. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
7. Von Bucow Mercedes Coco GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
5. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: -78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
3. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
5. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Kwiatkowska Patrycja UKS Ronin-Team Warszawa
7. Zalewska Katarzyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź
5. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew
7. Woś Irena UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: -60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
2. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa
5. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
7. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: -66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wysocki Wojciech UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
7. Feliga Dawid UKS Siódemka Sochaczew
7. Orczykowski Daniel AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
3. Szetekauri Gaga AZS AWF Warszawa
5. Nowak Łukasz TS Gwardia Opole
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
7. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
2. Zamęcki Radosław KS AZS AWF Wrocław
3. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk
5. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole
5. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
7. Chrapkiewicz Marek AZS AWF Katowice
7. Lisowski Marek UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

mężczyźni, waga: -90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
3. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
7. Rycak Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Szarek Piotr GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
2. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Szostak Mikołaj TS Wisła Kraków
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
5. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
7. Błażejowski Kajetan KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
5. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
7. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Pujszo Artur KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa103
2TS Wisła Kraków101
3Gwardia Wrocław100
4TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
7WKS Gwardia Warszawa100
8KS "Gwardia" Łódź020
9SGKS Wybrzeże Gdańsk011
10KS AZS AWF Wrocław010
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12UKS Judo Wolbrom010
13WKS Śląsk Wrocław010
14GKS Czarni Bytom005
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
16MKS ŻAK Ełk001
17UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa220
2KS AZS AWFiS Gdańsk200
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
4Klub Judo AZS Opole100
5Polonia Rybnik100
6MKS Juvenia Wrocław020
7KS AZS AWF Wrocław012
8Gwardia Bielsko-Biała010
9TS Gwardia Opole010
10GKS Czarni Bytom003
11AZS-WSPiA Poznań002
12WKS Gwardia Warszawa002
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
14KS "Gwardia" Łódź001
15Power Duck Akademia Judo Poznań001
16SGKS Wybrzeże Gdańsk001
17WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa220
2KS AZS AWFiS Gdańsk200
3AZS AWF Warszawa103
4WKS Gwardia Warszawa102
5TS Wisła Kraków101
6Gwardia Wrocław100
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
8Klub Judo AZS Opole100
9Polonia Rybnik100
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
12UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
13KS AZS AWF Wrocław022
14KS "Gwardia" Łódź021
15MKS Juvenia Wrocław020
16SGKS Wybrzeże Gdańsk012
17WKS Śląsk Wrocław011
18Gwardia Bielsko-Biała010
19MMKS Wojownik Skierniewice010
20TS Gwardia Opole010
21UKS Judo Wolbrom010
22GKS Czarni Bytom008
23AZS-WSPiA Poznań002
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
25AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
26MKS ŻAK Ełk001
27Power Duck Akademia Judo Poznań001
28UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom37.5
2AZS AWF Warszawa29.0
3TS Wisła Kraków18.0
4KS "Gwardia" Łódź17.5
5WKS Gwardia Warszawa16.0
6Gwardia Wrocław14.0
7SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
8TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn12.5
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice11.0
10MMKS Wojownik Skierniewice10.5
11KS AZS AWF Wrocław10.0
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
13UKS "FENIKS" Bytom Bytom9.0
14WKS Śląsk Wrocław8.5
15TS Gwardia Opole7.0
16UKS Judo Wolbrom7.0
17UKS Siódemka Sochaczew7.0
18MKS ŻAK Ełk5.5
19Gwardia Bielsko-Biała3.5
20UKS Tomita Elbląg3.5
21AZS AWF Katowice1.5
22AZS-WSPiA Poznań1.5
23KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
24MKS Olimpijczyk Włocławek1.5
25UKS Judo Sensei Płock Płock1.5
26UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa33.5
2KS AZS AWF Wrocław25.0
3GKS Czarni Bytom23.0
4KS AZS AWFiS Gdańsk21.5
5WKS Gwardia Warszawa14.5
6MKS Juvenia Wrocław14.0
7AZS-WSPiA Poznań12.5
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań12.0
9Gwardia Bielsko-Biała10.5
10KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
11Klub Judo AZS Opole9.0
12KS "Gwardia" Łódź9.0
13Polonia Rybnik9.0
14TS Gwardia Opole8.5
15Power Duck Akademia Judo Poznań5.5
16SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
17WKS Śląsk Wrocław5.5
18UKS Ronin-Team Warszawa5.0
19AZS AWF Katowice3.5
20AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
21Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
22UKS "Orkan" Sochaczew3.5
23UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
24TS Wisła Kraków1.5
25UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
26UKS Judo Wolbrom1.5
27UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5