WYNIKI ZAWODÓW

Otwaty Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Zawody Międzynarodowe
Opole, 03.6.2012


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 1 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: -48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
2. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
3. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
4. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: -52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Łukasiak Marta KS Start Radom
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
4. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Wołoszyn Joanna UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
5. Popielawska Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Jezierska Anita AZS-WSPiA Poznań
7. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
2. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Bartyzel Paulina T.S.MOSiR Bochnia
5. Matyszczuk Martyna Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Dyba Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Szelkowska Dorota UKS Eljot Płock

kobiety, waga: -70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wichan Beata KS "Gwardia" Łódź
2. Piątek Aleksandra Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Szachłowicz Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
4. Gutt Patrycja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. STĘPKA MARTA UKS "6" Piła

kobiety, waga: -78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
2. Gzowska Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
4. Gano Katarzyna UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: -55kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Jasłowski Igor UKS "6" Piła
3. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
5. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
7. Białowąs Daniel UKS Piast Wrzeście Słupsk
7. Wasyluk Paweł UKS Ósemka Nowa Sól

mężczyźni, waga: -60kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
2. Podrazky Ondrej Czech Republic .
3. Kozma Tomas Czech Republic .
3. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno
5. Kleniewski Jakub Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Wójcicki Maciej UKS Tomita Elbląg
7. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Wiśnieski Mikołaj UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: -66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
2. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Cieślik Zbigniew UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
7. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
7. Płocheć Jakub MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Kwiatkowski Marcin Gwardia Wrocław
7. Terlecki Hubert Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: -81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klammert David Czech Republic .
2. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
3. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
5. Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice
7. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław
7. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
2. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
3. GALI ALEKSANDER Gwardia Wrocław
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
7. Horosin Karol TS Wisła Kraków
7. Krzymiński Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: -100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
2. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
3. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Pravda Jan Czech Republic .
5. Kempiak Bartosz UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Skorzec Paweł GKS Czarni Bytom
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. SZEWCZYK MICHAŁ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
4. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Czech Republic .112
2Gwardia Wrocław111
3UKJ 225 Warszawa110
4UMKS Żak Kielce101
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6Polonia Rybnik100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
8UKS Grot Kraków100
9MMKS Wojownik Skierniewice011
10Klub Judo DRAKO Warszawa010
11TS Wisła Kraków010
12UKS "Sokół" Pisarzowice010
13UKS Kodokan Toruń010
14GKS Czarni Bytom003
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
16TS Gwardia Opole001
17UKS "6" Piła001
18UKS Ippon MDK Kutno001
19UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Bielsko-Biała101
2AZS-WSPiA Poznań100
3GKS Czarni Bytom100
4KS "Gwardia" Łódź100
5TKS "Judo" Toruń100
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
7UKS "6" Piła100
8UKS Eljot Płock100
9AZS Uniwersytet Łódzki Łódź021
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
11KS Start Radom010
12UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
13UKS Kodokan Toruń010
14WKS Gwardia Warszawa010
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań002
16MKS Truso Elbląg001
17SGKS Wybrzeże Gdańsk001
18UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
19UKS Grot Kraków001
20UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
2Czech Republic .112
3Gwardia Wrocław111
4UKJ 225 Warszawa110
5GKS Czarni Bytom103
6Gwardia Bielsko-Biała101
7UKS "6" Piła101
8UKS Grot Kraków101
9UMKS Żak Kielce101
10AZS-WSPiA Poznań100
11KS "Gwardia" Łódź100
12KS AZS AWFiS Gdańsk100
13Polonia Rybnik100
14TKS "Judo" Toruń100
15UKS Eljot Płock100
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź021
17UKS Kodokan Toruń020
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice012
19MMKS Wojownik Skierniewice011
20Klub Judo DRAKO Warszawa010
21KS Start Radom010
22TS Wisła Kraków010
23UKS "Sokół" Pisarzowice010
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
25WKS Gwardia Warszawa010
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań002
27MKS Truso Elbląg001
28SGKS Wybrzeże Gdańsk001
29TS Gwardia Opole001
30UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
31UKS Ippon MDK Kutno001
32UKS Judo Wolbrom001
33UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Czech Republic .27.0
2Gwardia Wrocław25.5
3GKS Czarni Bytom23.5
4MMKS Wojownik Skierniewice18.5
5UKJ 225 Warszawa17.5
6UMKS Żak Kielce14.5
7TS Wisła Kraków12.0
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice11.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
10Polonia Rybnik9.0
11UKS "6" Piła9.0
12UKS Grot Kraków9.0
13UKS Tomita Elbląg9.0
14Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
15UKS "Sokół" Pisarzowice7.0
16UKS Kodokan Toruń7.0
17TS Gwardia Opole5.5
18UKS Ippon MDK Kutno5.5
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.0
20UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.0
21UKS Junior w Lipnie Lipno5.0
22Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
23KS "Gwardia" Łódź3.5
24UKS Leśnik Kaczory3.5
25WKS Gwardia Warszawa3.5
26AZS-WSPiA Poznań1.5
27Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
28MKS Truso Elbląg1.5
29SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
30UKS Ósemka Nowa Sól1.5
31UKS Piast Wrzeście Słupsk1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS Organizacja Środowiskowa Poznań13.0
2AZS Uniwersytet Łódzki Łódź12.5
3GKS Czarni Bytom12.5
4UKS Eljot Płock10.5
5Gwardia Bielsko-Biała9.0
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice6.0
9KS "Gwardia" Łódź6.0
10UKS "6" Piła6.0
11UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
12UKS Judo Wolbrom5.5
13TKS "Judo" Toruń5.0
14AZS-WSPiA Poznań4.5
15KS Start Radom4.0
16AZS UW Warszawa3.5
17Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
18T.S.MOSiR Bochnia3.5
19UKS Grot Kraków3.0
20UKS Kodokan Toruń3.0
21WKS Gwardia Warszawa3.0
22UKS Junior w Lipnie Lipno2.5
23MKS Truso Elbląg2.0
24SGKS Wybrzeże Gdańsk2.0
25UKS Tomita Elbląg2.0
26TS Gwardia Opole1.5