WYNIKI ZAWODÓW

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Judo kobiet
Bochnia, 07-08.7.2012


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg

kobiety, waga: -40kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Sumela Patrycja AZS-WSPiA Poznań
3. Apraksin Martyna Białostocki KS Hetman Białystok
3. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz
7. Niedośpiał Magdalena K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Wiktor Emilia UKS "Shizoku" Ostróda

kobiety, waga: -44kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łosoś Roksana UKS "6" Piła
2. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Górnik Patrycja KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
7. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

kobiety, waga: -48kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
5. Gadomska Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
7. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
7. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: -52kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
2. Łukasiak Marta KS Start Radom
3. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
5. Płachcińska Patrycja Białostocki KS Hetman Białystok
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina KS "CIESZYN" Cieszyn
3. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Kleniewska Agnieszka KJ Samuraj Koszalin
5. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
7. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

kobiety, waga: -63kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Wójcik Patrycja MKS VIS Skierniewice
7. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
7. Stasińska Klaudia JSS Gwardia Jelenia Góra

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Giesa Dominika Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. STĘPKA MARTA UKS "6" Piła
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
7. KANIA KLAUDIA UKS Judo-Kano Płock
7. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Formela Anita GKS Żukowo
3. Kotowska Alicja Gwardia Piła
5. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
7. Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin
7. Gruszecka Justyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "6" Piła101
2AZS-UKW Bydgoszcz100
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
4KS AZS AWFiS Gdańsk100
5MKS Juvenia Wrocław100
6MKS Olimpijczyk Włocławek100
7Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
8UKS Siódemka Sochaczew100
9GKS Czarni Bytom020
10UKS Judo Wolbrom012
11AZS-WSPiA Poznań010
12KS "CIESZYN" Cieszyn010
13KS Start Radom010
14PUKS Makowiec Skaryszew010
15UKS Gimnazjon Suchy Las010
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
17AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
18Białostocki KS Hetman Białystok001
19GKS Żukowo001
20Gwardia Bielsko-Biała001
21Gwardia Piła001
22KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
23Polonia Rybnik001
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
25UKJ 225 Warszawa001
26UKS "Sokół" Pisarzowice001
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "6" Piła101
2AZS-UKW Bydgoszcz100
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
4KS AZS AWFiS Gdańsk100
5MKS Juvenia Wrocław100
6MKS Olimpijczyk Włocławek100
7Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
8UKS Siódemka Sochaczew100
9GKS Czarni Bytom020
10UKS Judo Wolbrom012
11AZS-WSPiA Poznań010
12KS "CIESZYN" Cieszyn010
13KS Start Radom010
14PUKS Makowiec Skaryszew010
15UKS Gimnazjon Suchy Las010
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
17AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
18Białostocki KS Hetman Białystok001
19GKS Żukowo001
20Gwardia Bielsko-Biała001
21Gwardia Piła001
22KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
23Polonia Rybnik001
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
25UKJ 225 Warszawa001
26UKS "Sokół" Pisarzowice001
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom19.5
2UKS "6" Piła18.0
3GKS Czarni Bytom17.5
4MKS Juvenia Wrocław17.0
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice11.0
6AZS-UKW Bydgoszcz9.0
7Białostocki KS Hetman Białystok9.0
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
10MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
11Polonia Rybnik9.0
12Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
13UKJ 225 Warszawa9.0
14UKS Siódemka Sochaczew9.0
15AZS-WSPiA Poznań7.0
16KS "CIESZYN" Cieszyn7.0
17KS Start Radom7.0
18PUKS Makowiec Skaryszew7.0
19UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
20AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.5
21GKS Żukowo5.5
22Gwardia Bielsko-Biała5.5
23Gwardia Piła5.5
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
26UKS "Sokół" Pisarzowice5.5
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
28KJ Samuraj Koszalin5.0
29Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.0
30Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.0
31TS Wisła Kraków5.0
32KS "Gwardia" Łódź3.5
33LKS Wyzwolenie Simoradz3.5
34MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
35MKS VIS Skierniewice3.5
36PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
37UKS Ósemka Nowa Sól3.5
38JSS Gwardia Jelenia Góra1.5
39K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
40UKS "Shizoku" Ostróda1.5
41UKS Ippon MDK Kutno1.5
42UKS Judo Fight Club Warszawa1.5
43UKS Judo-Kano Płock1.5
44UKS Tomita Elbląg1.5
45Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek1.5