WYNIKI ZAWODÓW

Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów
Wrocław, 07.10.2012


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Einstein Nellie National Team, Sweden
2. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
3. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew
4. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łukasiak Marta KS Start Radom
2. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
3. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
4. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
5. Gruszka Dominika GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina KS CIESZYN Cieszyn
3. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. Havlíčková Marketa Czech Republic .
5. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. Witasik Agnieszka Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Merklová Sabina Czech Republic .
2. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Brostrom Elin National Team, Sweden
3. Inesa Jurčenko Draugyste Litwa .
5. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Piela Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Vydrová Michaela Czech Republic .

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław
3. Wichan Beata KS "Gwardia" Łódź
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Szachłowicz Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Gawron Oliwia Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Niedzielska Paulina Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Ogonowska Magdalena WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Formela Anita GKS Żukowo

mężczyźni, waga: 55kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
3. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
5. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Szczepaniuk Wojciech MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Kamiński Grzegorz UMKS Żak Kielce
7. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew

mężczyźni, waga: 60kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mankowitz Joel National Team, Sweden
2. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Elvinas Richteris Draugyste Litwa .
5. Lundgren David National Team, Sweden
5. Szymczak Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Abu-Ramadan Moustafa National Team, Sweden
7. Florkowski Remigiusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 66kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siegel Christoph NJV Germany
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory

mężczyźni, waga: 73kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barwig Robert NJV Germany
2. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Regimantas Rybinas Draugyste Litwa .
3. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
5. Allansson Victor National Team, Sweden
5. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. Busch Victor National Team, Sweden

mężczyźni, waga: 81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klammert David Czech Republic .
2. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
3. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk
3. Pękala Wojciech UKS "Sokół" Pisarzowice
5. Paszkowski Norbert Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Rokas Paulikas Draugyste Litwa .
7. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Weber Jan NJV Germany

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
2. Mantas Labalaukis Draugyste Litwa .
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Pozzi Dawide Włochy włochy
5. Mattsson Emil National Team, Sweden
5. Schutz Leonhard NJV Germany
7. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
7. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Lubiński Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Struber Leon NJV Germany
5. Fajferek Mikołaj KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fagerhill Sebastian National Team, Sweden
2. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
5. Ignas Mecajus Draugyste Litwa .
5. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Wolski Rafał MKS Juvenia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1NJV Germany201
2National Team, Sweden200
3Gwardia Wrocław114
4UKS "Sokół" Pisarzowice101
5Czech Republic .100
6GKS Czarni Bytom100
7UMKS Żak Kielce020
8Draugyste Litwa .012
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
10Klub Judo DRAKO Warszawa010
11KS AZS AWFiS Gdańsk010
12SGKS Wybrzeże Gdańsk010
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
15MMKS Wojownik Skierniewice001
16TS Judo Gryf Słupsk001
17TS Wisła Kraków001
18UKS "6" Piła001
19Włochy włochy001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław102
2National Team, Sweden101
3Czech Republic .100
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6KS Start Radom100
7TDK Trzcianka100
8GKS Czarni Bytom020
9WKS Śląsk Wrocław020
10KS Błękitni Tarnów010
11KS CIESZYN Cieszyn010
12TKS "Judo" Toruń010
13UKS "6" Piła010
14AZS UW Warszawa001
15Draugyste Litwa .001
16GKS Żukowo001
17KS "Gwardia" Łódź001
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
19UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1National Team, Sweden301
2NJV Germany201
3Czech Republic .200
4GKS Czarni Bytom120
5Gwardia Wrocław114
6KS AZS AWFiS Gdańsk110
7MKS Juvenia Wrocław102
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
9UKS "Sokół" Pisarzowice101
10KS Start Radom100
11TDK Trzcianka100
12UMKS Żak Kielce020
13WKS Śląsk Wrocław020
14Draugyste Litwa .013
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa012
16UKS "6" Piła011
17Klub Judo DRAKO Warszawa010
18KS Błękitni Tarnów010
19KS CIESZYN Cieszyn010
20SGKS Wybrzeże Gdańsk010
21TKS "Judo" Toruń010
22AZS UW Warszawa001
23GKS Żukowo001
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
25KS "Gwardia" Łódź001
26MMKS Wojownik Skierniewice001
27TS Judo Gryf Słupsk001
28TS Wisła Kraków001
29UKS Siódemka Sochaczew001
30Włochy włochy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław38.0
2National Team, Sweden31.5
3NJV Germany28.5
4Draugyste Litwa .25.0
5UKS "Sokół" Pisarzowice18.0
6UMKS Żak Kielce15.5
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.5
9MMKS Wojownik Skierniewice12.0
10GKS Czarni Bytom10.5
11SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
12Czech Republic .9.0
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
14Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
15KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
16TKS "Judo" Toruń7.0
17TS Judo Gryf Słupsk5.5
18TS Wisła Kraków5.5
19UKS "6" Piła5.5
20Włochy włochy5.5
21Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
22KS Gwardia Bielsko-Biała3.5
23MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
24AZS-WSPiA Poznań1.5
25KS "Gwardia" Łódź1.5
26MKS Juvenia Wrocław1.5
27UKJ Yuko Józefów Józefów1.5
28UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
29UKS Kodokan Toruń1.5
30UKS Leśnik Kaczory1.5
31UKS Siódemka Sochaczew1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław17.5
2GKS Czarni Bytom15.0
3Czech Republic .14.0
4KS "Gwardia" Łódź12.5
5National Team, Sweden11.5
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
7KS CIESZYN Cieszyn7.0
8KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk6.5
10KS Start Radom6.0
11AZS UW Warszawa5.5
12Draugyste Litwa .5.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
14KS Błękitni Tarnów4.0
15TDK Trzcianka4.0
16UKS "6" Piła4.0
17UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
18UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
19Power Duck Akademia Judo Poznań3.0
20UKS Siódemka Sochaczew3.0
21UKS Conrad Gdańsk2.5
22TKS "Judo" Toruń2.0
23UKS Ósemka Nowa Sól2.0
24Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty1.5
25GKS Żukowo1.0
26WKS Śląsk Wrocław0.0