WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Luboń k/Poznania, 16.3.2013


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Duszyńska Magdalena AZS AWF Katowice

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
2. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg
7. Siwek Julianna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Gajdek Karolina KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Liber Sonja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Cal Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Niedźwiedź Agnieszka AZS AWF Katowice
7. Bartyzel Paulina T.S.MOSiR Bochnia
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
2. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
5. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
7. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice

kobiety, waga: 78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
2. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
4. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock

mężczyźni, waga: 55kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła
5. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
5. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
7. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
7. PIOTROWSKI TOMASZ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian Polonia Rybnik
2. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Jankowiak Paweł Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jasłowski Igor UKS 3 Piła
7. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock
7. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
7. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew

mężczyźni, waga: 73kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Szymon Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
5. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Łątka Filip TS Wisła Kraków
3. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk
3. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
5. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław
5. ROCHMIŃSKI Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
7. Pękala Wojciech Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
2. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
3. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
5. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
7. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
7. Lewandowski Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Łapiński Piotr UKS Narew Łapy
3. Zalewski Dominik Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zakrzewski Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
3. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
5. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
7. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała200
2AZS UW Warszawa110
3Polonia Rybnik110
4Gwardia Wrocław103
5AZS AWF Warszawa101
6Klub Judo AZS Opole101
7UKS Kodokan Toruń100
8TS Wisła Kraków020
9GKS Czarni Bytom010
10Klub Judo DRAKO Warszawa010
11UKJ "AON Warszawa" Warszawa010
12UKJ Millenium Rzeszów010
13AZS-WSPiA Poznań001
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
15Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
17MMKS Jutrzenka Płock Płock001
18MMKS Wojownik Skierniewice001
19TS Judo Gryf Słupsk001
20UKS 3 Piła001
21UKS Narew Łapy001
22UKS Tomita Elbląg001
23UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS-WSPiA Poznań110
2AZS UW Warszawa101
3GKS Czarni Bytom101
4AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
5Gwardia Bielsko-Biała100
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
8TDK Trzcianka100
9UKS Judo Wolbrom013
10TS Wisła Kraków011
11Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
12TKS "Judo" Toruń010
13UKJ "AON Warszawa" Warszawa010
14UKS Eljot Płock010
15UKS Ósemka Nowa Sól010
16AZS-UKW Bydgoszcz001
17KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
18KS AZS AWFiS Gdańsk001
19MKS Juvenia Wrocław001
20PKS "OLIMPIA" Poznań001
21UKS 3 Piła001
22UKS Judo Fight Club Warszawa001
23UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa211
2Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała200
3AZS-WSPiA Poznań111
4GKS Czarni Bytom111
5Polonia Rybnik110
6Gwardia Wrocław103
7AZS AWF Warszawa101
8Klub Judo AZS Opole101
9UKS Kodokan Toruń101
10AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
11Gwardia Bielsko-Biała100
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
13Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
14TDK Trzcianka100
15TS Wisła Kraków031
16UKJ "AON Warszawa" Warszawa020
17UKS Judo Wolbrom013
18Klub Judo DRAKO Warszawa010
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
20TKS "Judo" Toruń010
21UKJ Millenium Rzeszów010
22UKS Eljot Płock010
23UKS Ósemka Nowa Sól010
24UKS 3 Piła002
25AZS-UKW Bydgoszcz001
26K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
27Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
28Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
29KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
30KS AZS AWFiS Gdańsk001
31MKS Juvenia Wrocław001
32MMKS Jutrzenka Płock Płock001
33MMKS Wojownik Skierniewice001
34PKS "OLIMPIA" Poznań001
35TS Judo Gryf Słupsk001
36UKS Judo Fight Club Warszawa001
37UKS Narew Łapy001
38UKS Tomita Elbląg001
39UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław37.5
2Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała19.5
3TS Wisła Kraków17.0
4AZS UW Warszawa16.0
5Polonia Rybnik16.0
6AZS AWF Warszawa14.5
7Klub Judo AZS Opole14.5
8AZS-WSPiA Poznań10.5
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice10.5
10MMKS Wojownik Skierniewice10.5
11UKJ Millenium Rzeszów10.5
12UKS Kodokan Toruń10.5
13UKS 3 Piła9.0
14GKS Czarni Bytom7.0
15Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
16KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
17UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
18UMKS Żak Kielce7.0
19Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
20Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
21MMKS Jutrzenka Płock Płock5.5
22TS Judo Gryf Słupsk5.5
23UKS Narew Łapy5.5
24UKS Tomita Elbląg5.5
25UKS Siódemka Sochaczew5.0
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
27Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
28KS AZS AWF Wrocław3.5
29TKS "Judo" Toruń3.5
30UKJ Yuko Józefów3.5
31KS "Gwardia" Łódź1.5
32SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
33TS Gwardia Opole1.5
34UKJ Legion Zamość1.5
35UKS Judo Sensei Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom25.0
2AZS UW Warszawa16.0
3AZS-WSPiA Poznań16.0
4GKS Czarni Bytom16.0
5Gwardia Bielsko-Biała14.0
6KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
7TS Wisła Kraków10.5
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań9.0
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
10MKS Juvenia Wrocław9.0
11UKS 3 Piła9.0
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań8.5
13Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin7.0
14UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
15UKS Ósemka Nowa Sól7.0
16TDK Trzcianka6.0
17AZS-UKW Bydgoszcz5.5
18KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn5.5
19PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
20UKS Judo Fight Club Warszawa5.5
21AZS AWF Katowice5.0
22TKS "Judo" Toruń4.0
23AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
24KS "Gwardia" Łódź3.5
25KS Błękitni Tarnów3.5
26MKS Truso Elbląg3.5
27UKS Eljot Płock3.0
28UKS Kodokan Toruń3.0
29SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
30T.S.MOSiR Bochnia1.5
31UKS "Sokół" Pisarzowice1.5
32UKS Conrad Gdańsk1.5
33UKS Judo Sensei Płock1.0