WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorów i Seniorek
Luboń koło Poznania, 28.4.2013


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
3. Jopek Barbara Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Witkowska Joanna Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Chruszcz Ilona Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań
7. Roszkiewicz Julia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Siwek Julianna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 57kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Korfanty Magdalena AZS AWF Katowice
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Dobrowolska Martyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
5. Liber Sonja Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Wasilewicz Adriana Klub Judo AZS Opole
7. Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań
7. Różańska Lena KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Citko Aneta AZS UW Warszawa
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
2. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
2. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
4. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Zalewska Katarzyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
4. Usenko Olena TS Wisła Kraków
5. Brzykcy Natalia Power Duck Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
2. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
3. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
3. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. Jasłowski Igor UKS "6" Piła
5. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
7. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
3. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
7. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
2. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
2. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Ozdoba Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Panek Jakub PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. Szarek Piotr AZS AWF Katowice
5. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
7. Antkowiak Maciej Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
2. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Piotrowicz Zbigniew AZS UAM Poznań
5. Zieliński Artur UKJ Ryś Warszawa
7. Białecki Ernest AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Buural Tsog WKS "Flota" Gdynia
7. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice202
2WKS Gwardia Warszawa202
3TS Wisła Kraków110
4SGKS Wybrzeże Gdańsk100
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
6KS AZS AWFiS Gdańsk011
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
8Gwardia Bielsko-Biała010
9KS AZS AWF Wrocław010
10TS Gwardia Opole010
11UKS Judo Wolbrom010
12MMKS Wojownik Skierniewice002
13AZS AWF Warszawa001
14AZS UW Warszawa001
15AZS-WSPiA Poznań001
16GKS Czarni Bytom001
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
18Klub Judo AZS Opole001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk210
2KS AZS AWF Wrocław101
3AZS AWF Katowice100
4GKS Czarni Bytom100
5Gwardia Bielsko-Biała100
6UKS Narew Łapy100
7AZS-WSPiA Poznań011
8AZS AWF Warszawa010
9MKS Chełm010
10MKS Juvenia Wrocław010
11TS Gwardia Opole010
12UKS Judo Wolbrom010
13Power Duck Akademia Judo Poznań002
14WKS Gwardia Warszawa002
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
16KS "Gwardia" Łódź001
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
18UKS Gimnazjon Suchy Las001
19UKS Judo Sensei Płock Płock001
20UKS Wolania Wola Rzędzińska001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice302
2KS AZS AWFiS Gdańsk221
3WKS Gwardia Warszawa204
4KS AZS AWF Wrocław111
5Gwardia Bielsko-Biała110
6TS Wisła Kraków110
7GKS Czarni Bytom101
8SGKS Wybrzeże Gdańsk100
9TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
10UKS Narew Łapy100
11TS Gwardia Opole020
12UKS Judo Wolbrom020
13AZS-WSPiA Poznań012
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa012
15AZS AWF Warszawa011
16MKS Chełm010
17MKS Juvenia Wrocław010
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
19MMKS Wojownik Skierniewice002
20Power Duck Akademia Judo Poznań002
21AZS UW Warszawa001
22Klub Judo AZS Opole001
23KS "Gwardia" Łódź001
24UKS Gimnazjon Suchy Las001
25UKS Judo Sensei Płock Płock001
26UKS Wolania Wola Rzędzińska001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1WKS Gwardia Warszawa32.0
2AZS AWF Katowice30.5
3TS Wisła Kraków23.0
4KS AZS AWFiS Gdańsk16.0
5MMKS Wojownik Skierniewice14.5
6GKS Czarni Bytom14.0
7TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn12.5
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.5
9TS Gwardia Opole10.5
10Klub Judo AZS Opole9.0
11SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
12AZS AWF Warszawa7.0
13Gwardia Bielsko-Biała7.0
14KS AZS AWF Wrocław7.0
15UKS "6" Piła7.0
16UKS Judo Wolbrom7.0
17AZS UW Warszawa5.5
18AZS-WSPiA Poznań5.5
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
20AZS UAM Poznań3.5
21Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
22UKJ Ryś Warszawa3.5
23WKS "Flota" Gdynia3.0
24PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
25Power Duck Akademia Judo Poznań1.5
26UKJ 225 Warszawa1.5
27WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk25.5
2KS AZS AWF Wrocław18.0
3AZS-WSPiA Poznań15.5
4Power Duck Akademia Judo Poznań15.5
5AZS AWF Katowice11.0
6WKS Gwardia Warszawa11.0
7AZS Organizacja Środowiskowa Poznań9.5
8GKS Czarni Bytom9.0
9Gwardia Bielsko-Biała9.0
10UKS Narew Łapy9.0
11AZS AWF Warszawa7.0
12MKS Juvenia Wrocław7.0
13TS Gwardia Opole7.0
14UKS Judo Wolbrom7.0
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
16KS "Gwardia" Łódź5.5
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
18UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
19UKS Judo Sensei Płock Płock5.5
20MKS Chełm4.0
21Klub Judo AZS Opole3.5
22Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
23TS Wisła Kraków3.5
24UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
25UKS Wolania Wola Rzędzińska3.0
26AZS UW Warszawa1.5