WYNIKI ZAWODÓW

X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo - OPP Młodziczek i Młodzików
Suchy Las, 23.3.2013


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
4. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Wszołek Izabela T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 40kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Kawecka Aleksandra AKS Strzegom
3. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
5. Przewoźnik Klaudia UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Kownacka Maja K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Słowiak Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 44kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
3. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory
7. Jarząb Sara Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Źrebiec Marlena UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

kobiety, waga: 48kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górniak Paulina UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Białaszyk Rozalia AZS-AWF Poznań
3. Siejka Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Dzióbek Weronika UKS Judo Wolbrom
7. Weis Nikoleta UKS 15 Krosno

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
3. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
3. Nakonieczna Adrianna PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Gajdowska Felicja UKS Galeon Gdynia
5. Wilk Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Bączek Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
7. Sienkiewicz Wiktoria K.S. MaKo Judo Wrocław

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
2. Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom
3. Dziarmaga Klaudia KS Błękitni Tarnów
3. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
5. Hulin Karolina Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Marciniak Wiktoria UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Czarnecka Sylwia Gwardia Piła
7. Licznerska Nel PTS Gwardia Bydgoszcz

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojtelewicz Patrycja UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Mieszczak Martyna GKS Czarni Bytom
3. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
3. Jarkowska Magdalena MUKS Kokoro Łódź
5. Duzowska Kamila PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
7. Bill Sandra TS Judo Gryf Słupsk
7. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bączek Maria UKS IWICZNA Nowa Iwiczna
2. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Jaśkiewicz Julia UKS Conrad Gdańsk
4. Ginter Natalia Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
2. Zietara Agnieszka PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Redmann Paulina UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 38kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
2. Berger Jakub KS "Gwardia" Łódź
3. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Jaroszewicz Jakub UKS Judo Wolbrom
5. Stańczyk Maciej MKS Juvenia Wrocław
7. Jęśko-Białek Szymon Gwardia Piła
7. NOWAK DANIEL MDK KRAKÓW Kraków

mężczyźni, waga: 42kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
3. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
3. Połącarz Juliusz Klub Judo AZS Opole
5. Flejma Bolesław UKS 15 Krosno
5. Tomecki Przemysław UKS Siódemka Sochaczew
7. Banaszek Kacper UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Osiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice

mężczyźni, waga: 46kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Czarnecki Miłosz GKS Czarni Bytom
3. Dabrowski Łukasz UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk
5. Haberka Kacper UKS Judo Wolbrom
5. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
7. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
7. SZYMANOWSKI JAKUB UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: 50kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Łukasz Polonia Rybnik
2. Rzeppa Maksym UKS Galeon Gdynia
3. Gołojuch Łukasz TS Judo Gryf Słupsk
3. Majchrzak Jakub Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Pieńkowski Konrad PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Korpała Radosław T.S.MOSiR Bochnia
7. Serafin Jakub TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: 55kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Litwin Piotr K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
5. Krysiek Bartłomiej UKS Olimp Nowa Sól
5. Nosalski Jakub T.S.MOSiR Bochnia
7. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
7. Rek Marcel KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 60kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kostuniak Patryk MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
3. Kozłowski Adam UKS Dwunastka Leszno
3. Zarzycki Karol UKJ 225 Warszawa
5. Kudyba Szymon Klub Judo AZS Opole
5. Przybyłowicz Szymon TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Cieślar Michał GKS Czarni Bytom
7. Kozak Jakub Klub Judo DRAKO Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
2. Zawadzki Bartosz UKS Górnik Konin
3. Kurek Łukasz UKJ "Lemur" Warszawa
3. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia
5. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
5. Woyczyński Wojciech Akademia Judo Żagań UKS Żagań
7. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
7. Żyro Wiktor UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorkiewicz Piotr MOS Zatoka Braniewo
2. GIZLER ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
3. Długosz Kamil Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Dondalski Piotr TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Kwiatkowski Szymon K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Mansfeld Patryk Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Mikijaniec Daniel UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: 81kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górczyński Adrian MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Gładysz Jakub KS "Gwardia" Łódź
3. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
5. Krupski Piotr MKS Juvenia Wrocław
5. Wawrzyński Łukasz UKS Ippon Kożuchów
7. Gincel Łukasz UKS 10 Bydgoszcz
7. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: +81kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
2. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
3. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Piszcz Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
5. Szatkowski Piotr UKJ ARCUS Warszawa
7. Potrykus Konrad UKS Galeon Gdynia
7. Rajca Marcin ULKS Błyskawica Mietków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek300
2UKS Galeon Gdynia120
3MKS Juvenia Wrocław111
4Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice102
5MOS Zatoka Braniewo100
6Polonia Rybnik100
7UKS Judo Wolbrom100
8UKS Leśnik Kaczory100
9K.S. MaKo Judo Wrocław020
10GKS Czarni Bytom012
11KS "Gwardia" Łódź011
12UKS Górnik Konin011
13MKS Truso Elbląg010
14TS Wisła Kraków010
15T.S.MOSiR Bochnia003
16TS Judo Gryf Słupsk002
17UKS Judo Fight Club Warszawa002
18Klub Judo AZS Opole001
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
21UKJ "Lemur" Warszawa001
22UKJ 225 Warszawa001
23UKS Dwunastka Leszno001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "ASW-Judo" Jasło300
2MKS Olimpijczyk Włocławek120
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
4UKS 15 Krosno100
5UKS IWICZNA Nowa Iwiczna100
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
7UKS SAKURA Judo Płock Płock100
8GKS Czarni Bytom031
9UKS Judo Wolbrom021
10PTS Gwardia Bydgoszcz011
11AKS Strzegom010
12AZS-AWF Poznań001
13Klub Judo Samuraj Koszalin001
14KS Błękitni Tarnów001
15MOS Zatoka Braniewo001
16MUKS Kokoro Łódź001
17Polonia Rybnik001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ 225 Warszawa001
20UKS 10 Bydgoszcz001
21UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
22UKS Conrad Gdańsk001
23UKS Judo Fight Club Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek420
2UKS "ASW-Judo" Jasło300
3UKS Judo Wolbrom121
4UKS Galeon Gdynia120
5MKS Juvenia Wrocław111
6Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice102
7MOS Zatoka Braniewo101
8Polonia Rybnik101
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
10UKS 15 Krosno100
11UKS IWICZNA Nowa Iwiczna100
12UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
13UKS Leśnik Kaczory100
14UKS SAKURA Judo Płock Płock100
15GKS Czarni Bytom043
16K.S. MaKo Judo Wrocław020
17KS "Gwardia" Łódź011
18PTS Gwardia Bydgoszcz011
19TS Wisła Kraków011
20UKS Górnik Konin011
21AKS Strzegom010
22MKS Truso Elbląg010
23T.S.MOSiR Bochnia003
24UKS Judo Fight Club Warszawa003
25TS Judo Gryf Słupsk002
26UKJ 225 Warszawa002
27AZS-AWF Poznań001
28Klub Judo AZS Opole001
29Klub Judo Samuraj Koszalin001
30KS Błękitni Tarnów001
31MUKS Kokoro Łódź001
32TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
33UKJ "Lemur" Warszawa001
34UKS 10 Bydgoszcz001
35UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
36UKS Conrad Gdańsk001
37UKS Dwunastka Leszno001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław28.5
2MKS Olimpijczyk Włocławek27.0
3GKS Czarni Bytom24.5
4UKS Galeon Gdynia24.5
5T.S.MOSiR Bochnia21.5
6Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice21.5
7K.S. MaKo Judo Wrocław21.0
8TS Judo Gryf Słupsk16.0
9UKS Judo Wolbrom16.0
10Klub Judo AZS Opole14.0
11KS "Gwardia" Łódź14.0
12UKS Górnik Konin12.5
13UKS Judo Fight Club Warszawa12.5
14Polonia Rybnik10.5
15MOS Zatoka Braniewo9.0
16TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn9.0
17UKS Leśnik Kaczory9.0
18UKJ ARCUS Warszawa8.5
19MKS Truso Elbląg7.0
20TS Wisła Kraków7.0
21UKJ 225 Warszawa7.0
22UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
23UKJ "Lemur" Warszawa5.5
24UKS Dwunastka Leszno5.5
25UKS Olimp Nowa Sól5.0
26Akademia Judo Żagań UKS Żagań3.5
27Power Duck Akademia Judo Poznań3.5
28PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
29UKS 15 Krosno3.5
30UKS Ippon Kożuchów3.5
31UKS Siódemka Sochaczew3.5
32Gwardia Piła1.5
33Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
34MDK KRAKÓW Kraków1.5
35UKS 10 Bydgoszcz1.5
36UKS "6" Piła1.5
37ULKS Błyskawica Mietków1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom37.5
2UKS "ASW-Judo" Jasło27.5
3UKS Judo Wolbrom23.0
4MKS Olimpijczyk Włocławek20.0
5PTS Gwardia Bydgoszcz12.5
6UKS 15 Krosno10.5
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
9AKS Strzegom7.0
10Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
11UKS "MOSiR" JASŁO Jasło7.0
12UKS IWICZNA Nowa Iwiczna6.0
13AZS-AWF Poznań5.5
14Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
15KS Błękitni Tarnów5.5
16MOS Zatoka Braniewo5.5
17MUKS Kokoro Łódź5.5
18Polonia Rybnik5.5
19UKJ 225 Warszawa5.5
20UKS Judo Fight Club Warszawa5.5
21UKS SAKURA Judo Płock Płock4.0
22Power Duck Akademia Judo Poznań3.5
23UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
24UKS Galeon Gdynia3.5
25UKS Leśnik Kaczory3.5
26K.S. MaKo Judo Wrocław3.0
27TS Wisła Kraków3.0
28UKS Conrad Gdańsk3.0
29T.S.MOSiR Bochnia2.5
30Gwardia Piła1.5
31TS Judo Gryf Słupsk1.5
32UKS Olimp Nowa Sól1.5
33UKS Ósemka Nowa Sól1.5
34UKS 10 Bydgoszcz1.0
35UKS Gimnazjon Suchy Las1.0