WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 13-14.4.2013


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań
2. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
3. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
4. Adamiak Aneta UKS "Orkan" Sochaczew
5. Maza Małgorzata TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

kobiety, waga: 48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
3. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Duszyńska Magdalena AZS AWF Katowice
5. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
7. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
7. KUŚMIERZ Dorota AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
3. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
3. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Wolny Oliwia AZS AWF Katowice
7. Lewandowska MonIka UKS Kodokan Toruń
7. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
3. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. Liber Sonja Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. Wróbel Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
2. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
5. Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin
7. Marchewka Beata KS Start Radom
7. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
3. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
5. Jakubiec Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec
5. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Parzonka Aneta TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

kobiety, waga: 78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
5. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań
5. Porwoł Anna Polonia Rybnik
7. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Zaleska Aleksandra MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
5. Rak Karolina KS Budowlani Sosnowiec
7. Krasowska Sylwia UKS Narew Łapy
7. Woś Irena UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: 55kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
3. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
3. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość
7. Perlak Maciej UKS "HAJIME" Bytom Odrzański
7. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: 60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian Polonia Rybnik
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
5. Piotrowski Patryk UKJ Ryś Warszawa
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Szypowicz Wiktor AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
2. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
5. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
5. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
7. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
7. Wierzba Norbert UMKS Żak Kielce

mężczyźni, waga: 73kg - 49 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Pękala Szymon Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
7. Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 81kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole Opole
3. Błoński Rafał Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
5. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
2. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
5. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
5. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. GALI ALEKSANDER Gwardia Wrocław
7. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 100kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
2. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
3. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
7. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Zalewski Dominik KJ Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
3. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław212
2AZS AWF Warszawa201
3UMKS Żak Kielce110
4AZS AWFiS Gdańsk100
5Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
6Polonia Rybnik100
7GKS Czarni Bytom011
8Gwardia Bielsko-Biała010
9Klub Judo AZS Opole Opole010
10MMKS Jutrzenka Płock Płock010
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12UKJ "AON Warszawa" Warszawa010
13AZS UW Warszawa001
14AZS-WSPiA Poznań001
15TKS "Judo" Toruń001
16Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk001
17TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ Millenium Rzeszów001
20UKJ Yuko Józefów001
21UKS Judo Wolbrom001
22UKS Siódemka Sochaczew001
23UKS Tomita Elbląg001
24WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa111
2GKS Czarni Bytom111
3Gwardia Bielsko-Biała110
4Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań100
5MKS Juvenia Wrocław100
6TDK Trzcianka100
7TS Wisła Kraków100
8UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
9AZS-WSPiA Poznań011
10PUKS Makowiec Skaryszew010
11TKS "Judo" Toruń010
12UKS 3 Piła010
13UKS Narew Łapy010
14AZS AWFiS Gdańsk003
15WKS Gwardia Warszawa002
16AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
18KS Błękitni Tarnów001
19MKS Truso Elbląg001
20SGKS Wybrzeże Gdańsk001
21UKS Eljot Płock001
22UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław212
2AZS AWF Warszawa201
3GKS Czarni Bytom122
4Gwardia Bielsko-Biała120
5AZS UW Warszawa112
6UKJ "AON Warszawa" Warszawa110
7UMKS Żak Kielce110
8AZS AWFiS Gdańsk103
9TS Wisła Kraków101
10Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań100
11MKS Juvenia Wrocław100
12Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
13Polonia Rybnik100
14TDK Trzcianka100
15AZS-WSPiA Poznań012
16TKS "Judo" Toruń011
17Klub Judo AZS Opole Opole010
18MMKS Jutrzenka Płock Płock010
19MMKS Wojownik Skierniewice010
20PUKS Makowiec Skaryszew010
21UKS 3 Piła010
22UKS Narew Łapy010
23WKS Gwardia Warszawa003
24AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
25KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
26KS Błękitni Tarnów001
27MKS Truso Elbląg001
28SGKS Wybrzeże Gdańsk001
29Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk001
30TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
31UKJ Millenium Rzeszów001
32UKJ Yuko Józefów001
33UKS Eljot Płock001
34UKS Judo Wolbrom001
35UKS Kodokan Toruń001
36UKS Siódemka Sochaczew001
37UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław46.0
2AZS AWF Warszawa23.5
3UMKS Żak Kielce17.5
4AZS AWFiS Gdańsk14.0
5GKS Czarni Bytom14.0
6MMKS Wojownik Skierniewice12.0
7Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała10.5
8AZS UW Warszawa9.0
9AZS-WSPiA Poznań9.0
10Polonia Rybnik9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12UKS Tomita Elbląg9.0
13UKJ 225 Warszawa8.5
14Gwardia Bielsko-Biała7.0
15Klub Judo AZS Opole Opole7.0
16MMKS Jutrzenka Płock Płock7.0
17UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
18UKJ Millenium Rzeszów7.0
19TKS "Judo" Toruń5.5
20Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk5.5
21TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
22UKJ Yuko Józefów5.5
23UKS Judo Wolbrom5.5
24UKS Siódemka Sochaczew5.5
25WKS Gwardia Warszawa5.5
26AZS-UKW Bydgoszcz3.5
27K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
28Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
29KS "Gwardia" Łódź3.5
30UKJ Legion Zamość3.5
31UKJ Ryś Warszawa3.5
32Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.0
33SGKS Wybrzeże Gdańsk3.0
34KJ Politechniki Białostockiej Białystok1.5
35UKS 3 Piła1.5
36UKS "HAJIME" Bytom Odrzański1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa23.0
2GKS Czarni Bytom21.5
3AZS AWFiS Gdańsk20.0
4Gwardia Bielsko-Biała19.5
5AZS-WSPiA Poznań16.0
6WKS Gwardia Warszawa12.5
7KS Budowlani Sosnowiec10.5
8MKS Juvenia Wrocław10.5
9Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań9.5
10TDK Trzcianka9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
13AZS AWF Katowice7.0
14AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
15PUKS Makowiec Skaryszew7.0
16TKS "Judo" Toruń7.0
17UKS 3 Piła7.0
18UKS Kodokan Toruń7.0
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
20KS Błękitni Tarnów5.5
21MKS Truso Elbląg5.5
22SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
23UKS Narew Łapy5.5
24UKS Conrad Gdańsk5.0
25KJ Samuraj Koszalin3.5
26Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
27Polonia Rybnik3.5
28UKS Judo Sensei Płock3.5
29UKS Eljot Płock3.0
30TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn2.5
31UKS "Orkan" Sochaczew2.0
32KS "Gwardia" Łódź1.5
33KS Start Radom1.5
34PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
35TS Gwardia Opole1.5
36UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
37UKS Ósemka Nowa Sól1.5