WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek - X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi
Łódź, 26.5.2013


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Dzestina Kutkaite Draugyste Litwa .
3. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
4. Mamedow Amelia MKS Żak Ełk
5. Kuczmarska Milena UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
7. Kura Weronika UKS Ippon MDK Kutno
7. Siwek Julianna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Gajdek Karolina KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
3. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
7. Witasik Agnieszka Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ilkiv Nataliya Nadvirna Ukraina
2. Jurćenko Inesa Draugyste Litwa .
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Sziwa Angelika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
7. Szelkowska Dorota UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
5. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
7. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
2. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Gzowska Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
3. Usenko Olena TS Wisła Kraków
4. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 55kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gavrylyuk Oleg Nadvirna Ukraina
2. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Gavrilin Alexey SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja
3. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Efimin Mikhail SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja
5. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Shnegass Robin Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onufrak Vasyl Nadvirna Ukraina
2. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. Chromiński Sebastian UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Piotrowski Patryk UKJ Ryś Warszawa
5. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
5. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
7. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Vitkauskas Kęstutis Draugyste Litwa .
5. Lytvyniuk Oleksandr Nadvirna Ukraina
5. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
7. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
7. Markowski Rafał UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
2. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
3. Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Krajewski Bartosz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
7. Kubań Michał WKS Gwardia Warszawa
7. Lota Tomasz KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pozhar Yuriy Nadvirna Ukraina
2. Kharebava Davyd Nadvirna Ukraina
3. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk
3. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
5. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
5. Biedrzyński Krystian K.S. WroX Gym Wrocław
7. Paszkowski Norbert Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Pękala Wojciech Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
2. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. Sabanty Rafał KS "Gwardia" Łódź
7. Jatautas Paulinas Draugyste Litwa .
7. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Lovin Volodymyr Nadvirna Ukraina
3. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
5. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
5. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Pasternak Maciej KS Start Radom
5. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Nadvirna Ukraina320
2TS Wisła Kraków200
3UKJ "AON Warszawa" Warszawa101
4Gwardia Bielsko-Biała100
5MMKS Jutrzenka Płock Płock100
6UKS Tomita Elbląg020
7AZS UW Warszawa011
8UKJ Ryś Warszawa011
9Klub Judo AZS Opole010
10UKS Judo Wolbrom010
11SGKS Wybrzeże Gdańsk003
12AZS AWF Warszawa001
13AZS-UKW Bydgoszcz001
14Draugyste Litwa .001
15KS "Gwardia" Łódź001
16KS AZS AWFiS Gdańsk001
17SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja001
18TS Judo Gryf Słupsk001
19UKJ Millenium Rzeszów001
20UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
21UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk111
2AZS-WSPiA Poznań110
3AZS UW Warszawa100
4Gwardia Bielsko-Biała100
5Nadvirna Ukraina100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9Draugyste Litwa .020
10KS "Gwardia" Łódź010
11MKS Truso Elbląg010
12UKS Eljot Płock010
13WKS Gwardia Warszawa010
14AZS Organizacja Środowiskowa Poznań002
15UKS Judo Wolbrom002
16Klub Judo DRAKO Warszawa001
17Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
18KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
19SGKS Wybrzeże Gdańsk001
20TS Wisła Kraków001
21UKS "Sokół" Pisarzowice001
22UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Nadvirna Ukraina420
2TS Wisła Kraków201
3UKJ "AON Warszawa" Warszawa201
4Gwardia Bielsko-Biała200
5KS AZS AWFiS Gdańsk112
6AZS UW Warszawa111
7AZS-WSPiA Poznań110
8MMKS Jutrzenka Płock Płock100
9TKS "Judo" Toruń100
10Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
11Draugyste Litwa .021
12UKS Tomita Elbląg020
13UKS Judo Wolbrom012
14KS "Gwardia" Łódź011
15UKJ Ryś Warszawa011
16Klub Judo AZS Opole010
17MKS Truso Elbląg010
18UKS Eljot Płock010
19WKS Gwardia Warszawa010
20SGKS Wybrzeże Gdańsk004
21AZS Organizacja Środowiskowa Poznań002
22UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
23AZS AWF Warszawa001
24AZS-UKW Bydgoszcz001
25Klub Judo DRAKO Warszawa001
26Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
27KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
28SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja001
29TS Judo Gryf Słupsk001
30UKJ Millenium Rzeszów001
31UKS "Sokół" Pisarzowice001
32UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Nadvirna Ukraina44.5
2TS Wisła Kraków18.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk16.5
4UKJ "AON Warszawa" Warszawa14.5
5UKS Tomita Elbląg14.0
6AZS UW Warszawa12.5
7UKJ Ryś Warszawa12.5
8KS "Gwardia" Łódź10.5
9UKS Judo Wolbrom10.5
10AZS AWF Warszawa9.0
11Gwardia Bielsko-Biała9.0
12MMKS Jutrzenka Płock Płock9.0
13SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja9.0
14AZS-WSPiA Poznań7.0
15Draugyste Litwa .7.0
16Klub Judo AZS Opole7.0
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
18MMKS Wojownik Skierniewice6.5
19AZS-UKW Bydgoszcz5.5
20KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
21TS Judo Gryf Słupsk5.5
22UKJ Millenium Rzeszów5.5
23UKS Kodokan Toruń5.5
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.0
25UKJ 225 Warszawa5.0
26K.S. WroX Gym Wrocław3.5
27KS Start Radom3.5
28TKS "Judo" Toruń3.5
29UKJ Yuko Józefów3.5
30UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
31Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.5
32Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa1.5
33Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
34Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
35Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała1.5
36UKS Ippon MDK Kutno1.5
37UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów1.5
38WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk21.5
2AZS-WSPiA Poznań16.0
3AZS Organizacja Środowiskowa Poznań14.5
4WKS Gwardia Warszawa14.0
5UKS Judo Wolbrom12.5
6Draugyste Litwa .11.0
7AZS UW Warszawa9.0
8Nadvirna Ukraina9.0
9UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
10AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
11KS "Gwardia" Łódź7.0
12UKS Conrad Gdańsk7.0
13Gwardia Bielsko-Biała6.0
14TKS "Judo" Toruń6.0
15Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
17KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn5.5
18UKS "Sokół" Pisarzowice5.5
19UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
20UKS Ippon MDK Kutno5.0
21TS Wisła Kraków4.5
22MKS Truso Elbląg4.0
23KS Start Radom3.5
24PUKS Makowiec Skaryszew3.5
25SGKS Wybrzeże Gdańsk3.0
26Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.0
27UKS Eljot Płock2.5
28UKS Kodokan Toruń2.5
29MKS Żak Ełk2.0
30UKS Judo Sensei Płock2.0
31GKS Czarni Bytom1.5
32Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty1.5
33TS Gwardia Opole1.5