WYNIKI ZAWODÓW

Ogólnopolski Puchar Polski - III Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek
Łódź, 25.5.2013


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Mamleeva Valeriya SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja
3. Bober Anna Polonia Rybnik
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
5. Dunia Emilia Klub Sportowy "Hajime" Puławy

kobiety, waga: 40kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Prokofeva Olesia SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja
5. Kawecka Aleksandra AKS Strzegom
5. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
7. Jarve Ali Agnes Voru Judoclub REI Estonia .
7. Kosakowska Weronika UKJ 225 Warszawa

kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory
3. Szczepanik Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Głuśniewska Aleksandra UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Chabros Magdalena Klub Sportowy "Hajime" Puławy
7. Żółkiewska Marta Klub Sportowy "Hajime" Puławy

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Grzegórzek Gabriela MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Krawczyk Marta T.S.MOSiR Bochnia
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Hatlińska Zofia WKS Gwardia Warszawa
7. Kozłowska Paulina UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 52kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Klimek Zuzanna TS Wisła Kraków
5. MATYKIEWICZ JULIA MKS Juvenia Wrocław
5. Sienkiewicz Wiktoria K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Kucharska Małgorzata SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Pers Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom
3. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
3. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
5. Hulin Karolina Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
7. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
7. Mieszczak Martyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
2. Wojtelewicz Patrycja UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
3. Nazaruk Anna TS Judo Gryf Słupsk
5. Duzowska Kamila PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Licznerska Nel PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Kaźmierczak Paulina MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Urban Sylwia UKS 15 Krosno

kobiety, waga: 70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Ginter Natalia Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
4. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Jabłońska Karolina UKS Narew Łapy

kobiety, waga: +70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
2. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
3. Zietara Agnieszka PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
5. Samulewska Paulina UKS "Olimpia-Judo" Elbląg

mężczyźni, waga: 38kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Leinasaar Rasmus Voru Judoclub REI Estonia .
2. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
3. Jaroszewicz Jakub UKS Judo Wolbrom
3. Syshev Andrey Judo Kaliningrad Rosja
5. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
5. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Penkala Damian Polonia Rybnik
7. SUJKOWSKI OSKAR WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 42kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Osiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Połącarz Juliusz Klub Judo AZS Opole
5. Nowak Dominik Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Wróbel Dawid UKS 15 Krosno
7. Brzozowski Szymon SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. ROSZKOWSKI PAWEŁ Jagiellonia Judo Club Białystok Białystok

mężczyźni, waga: 46kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kumidor Wiktor MOS Zatoka Braniewo
3. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
3. Samólnik Kamil MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
5. Ruttkay Miroslav Judo Club ZTS Martin Słowacja
5. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. Polowczyk Kamil UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 50kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
2. Wala Łukasz Polonia Rybnik
3. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Kizyrian Borys Judo Kaliningrad Rosja
5. Rakowski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
7. Korpała Radosław T.S.MOSiR Bochnia
7. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: 55kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Rek Marcel KS "Gwardia" Łódź
3. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
5. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
5. Życzyński Konrad Polonia Rybnik
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Svermickas Edvinas Draugyste Litwa .

mężczyźni, waga: 60kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Troyn Anton Judo Kaliningrad Rosja
2. Bołoz Jacek SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kazokas Modestas Draugyste Litwa .
3. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
5. Gajewski Szymon MOS Zatoka Braniewo
5. Zarzycki Karol UKJ 225 Warszawa
7. BUDA PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. Kozak Jakub Klub Judo DRAKO Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
2. Kostuniak Patryk MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Vaiko Rait Voru Judoclub REI Estonia .
3. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa
5. Kowalski Konrad UKJ 225 Warszawa
5. Żyro Wiktor UKJ ARCUS Warszawa
7. Grzelak Filip KS "Gwardia" Łódź
7. Zawadzki Bartosz UKS Górnik Konin

mężczyźni, waga: 73kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górski Artur MKS Pałac Młodzieży Tarnów
2. Wieczorkiewicz Piotr MOS Zatoka Braniewo
3. Gładysz Jakub KS "Gwardia" Łódź
3. Kwiatkowski Szymon K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Długosz Kamil Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Umal Mattias Voru Judoclub REI Estonia .
7. Jędyk Wojciech Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Mikijaniec Daniel UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: 81kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górczyński Adrian MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
3. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
5. Niedźwiedzki Dominik UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Krupski Piotr MKS Juvenia Wrocław
7. Poter Jakub MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: +81kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
2. Gaher Richard Judo Club ZTS Martin Słowacja
3. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Hlobej Ivan Judo Club ZTS Martin Słowacja
5. LESZCZYŃSKI DAMIAN Jagiellonia Judo Club Białystok Białystok
5. Potrykus Konrad UKS Galeon Gdynia
7. Księżopolski Jakub Klub Sportowy "Hajime" Puławy
7. Piszcz Michał UKS Judo Fight Club Warszawa

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek210
2Judo Kaliningrad Rosja101
3MKS Pałac Młodzieży Tarnów101
4UKS Judo Wolbrom101
5Voru Judoclub REI Estonia .101
6MKS Juvenia Wrocław100
7UKS "Olimpia-Judo" Elbląg100
8UKS Galeon Gdynia100
9UKS Leśnik Kaczory100
10K.S. MaKo Judo Wrocław021
11MOS Zatoka Braniewo020
12Judo Club ZTS Martin Słowacja011
13Klub Judo AZS Opole011
14Polonia Rybnik010
15SGKS Wybrzeże Gdańsk010
16UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
17GKS Czarni Bytom003
18KS "Gwardia" Łódź002
19Draugyste Litwa .001
20Gwardia Bielsko-Biała001
21MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski001
22T.S.MOSiR Bochnia001
23TS Judo Gryf Słupsk001
24TS Wisła Kraków001
25Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
26UKS 15 Krosno001
27UKS Targówek Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek300
2SGKS Wybrzeże Gdańsk211
3GKS Czarni Bytom112
4TS Wisła Kraków101
5MUKS KOKORO Łódź100
6UKS SAKURA Judo Płock Płock100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa020
8SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja011
9UKS Judo Wolbrom011
10Klub Judo Samuraj Koszalin010
11UKS Gimnazjon Suchy Las010
12WKS Gwardia Warszawa010
13UKS Olimp Nowa Sól002
14Gwardia Bielsko-Biała001
15MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
16Polonia Rybnik001
17PTS Gwardia Bydgoszcz001
18TS Judo Gryf Słupsk001
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
20UKS 15 Krosno001
21UKS Leśnik Kaczory001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek510
2SGKS Wybrzeże Gdańsk221
3GKS Czarni Bytom115
4UKS Judo Wolbrom112
5MKS Pałac Młodzieży Tarnów102
6TS Wisła Kraków102
7Judo Kaliningrad Rosja101
8UKS Leśnik Kaczory101
9Voru Judoclub REI Estonia .101
10MKS Juvenia Wrocław100
11MUKS KOKORO Łódź100
12UKS "Olimpia-Judo" Elbląg100
13UKS Galeon Gdynia100
14UKS SAKURA Judo Płock Płock100
15K.S. MaKo Judo Wrocław021
16MOS Zatoka Braniewo020
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa020
18Judo Club ZTS Martin Słowacja011
19Klub Judo AZS Opole011
20Polonia Rybnik011
21SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja011
22Klub Judo Samuraj Koszalin010
23UKS Gimnazjon Suchy Las010
24UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
25WKS Gwardia Warszawa010
26Gwardia Bielsko-Biała002
27KS "Gwardia" Łódź002
28TS Judo Gryf Słupsk002
29Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice002
30UKS 15 Krosno002
31UKS Olimp Nowa Sól002
32Draugyste Litwa .001
33MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski001
34PTS Gwardia Bydgoszcz001
35T.S.MOSiR Bochnia001
36UKS Targówek Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Olimpijczyk Włocławek25.0
2K.S. MaKo Judo Wrocław19.5
3Judo Kaliningrad Rosja18.0
4Voru Judoclub REI Estonia .18.0
5MOS Zatoka Braniewo17.5
6MKS Juvenia Wrocław17.0
7GKS Czarni Bytom16.5
8Judo Club ZTS Martin Słowacja16.0
9Klub Judo AZS Opole16.0
10MKS Pałac Młodzieży Tarnów16.0
11UKS Judo Wolbrom14.5
12KS "Gwardia" Łódź14.0
13UKS "Olimpia-Judo" Elbląg12.5
14UKS Galeon Gdynia12.5
15Polonia Rybnik12.0
16T.S.MOSiR Bochnia10.5
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice10.5
18UKS 15 Krosno9.0
19UKS Leśnik Kaczory9.0
20SGKS Wybrzeże Gdańsk8.5
21Draugyste Litwa .7.0
22UKJ 225 Warszawa7.0
23UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
24Gwardia Bielsko-Biała5.5
25MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski5.5
26TS Judo Gryf Słupsk5.5
27TS Wisła Kraków5.5
28UKS Targówek Warszawa5.5
29Jagiellonia Judo Club Białystok Białystok5.0
30UKS Górnik Konin5.0
31MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
32UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
33UKJ ARCUS Warszawa3.5
34Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.5
35Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
36Klub Sportowy "Hajime" Puławy1.5
37MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
38UKS Judo Fight Club Warszawa1.5
39UKS Narew Łapy1.5
40UKS Olimp Nowa Sól1.5
41WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk32.0
2GKS Czarni Bytom29.0
3MKS Olimpijczyk Włocławek27.0
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa17.5
5UKS Judo Wolbrom16.0
6TS Wisła Kraków14.5
7PTS Gwardia Bydgoszcz12.5
8SDYUSSHOR "Union" Judo Rosja12.5
9UKS Olimp Nowa Sól11.0
10MUKS KOKORO Łódź9.0
11UKS SAKURA Judo Płock Płock9.0
12K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
13Klub Judo Samuraj Koszalin7.0
14Polonia Rybnik7.0
15UKS 15 Krosno7.0
16UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
17Klub Sportowy "Hajime" Puławy6.5
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice6.5
19Gwardia Bielsko-Biała5.5
20MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
21TS Judo Gryf Słupsk5.5
22UKS Leśnik Kaczory5.5
23WKS Gwardia Warszawa5.5
24T.S.MOSiR Bochnia5.0
25AKS Strzegom3.5
26MKS "Zryw" Łowicz3.5
27MKS Juvenia Wrocław3.5
28UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
30UKS Olimp Rawicz3.5
31Klub Judo DRAKO Warszawa2.0
32MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
33UKJ 225 Warszawa1.5
34UKS Kodokan Toruń1.5
35Voru Judoclub REI Estonia .1.5
36UKS Narew Łapy1.0