WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Opole, 02.6.2013


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
2. Machnicka Vanessa Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 48kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Duszyńska Magdalena AZS AWF Katowice
2. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła

kobiety, waga: 52kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
2. Wolny Oliwia AZS AWF Katowice
3. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
3. Siwek Julianna TS Wisła Kraków
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
3. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
5. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
5. Wróbel Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 63kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
2. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Niedźwiedź Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
7. Zarębska Weronika KS Start Radom

kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
3. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
4. Dyba Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno

kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
2. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
3. Gzowska Aleksandra AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

kobiety, waga: +78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Usenko Olena TS Wisła Kraków
2. Formela Anita GKS Żukowo

mężczyźni, waga: 55kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
2. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 60kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
2. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
3. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Jasłowski Igor UKS "6" Piła
5. Piotrowski Patryk UKJ Ryś Warszawa
7. Puszczyński Maciej KS Start Radom
7. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 66kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
2. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
3. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
3. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk
5. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa
7. IWAŃSKI Jakub UKS "OLIMP" Skaryszew
7. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory

mężczyźni, waga: 73kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Bieliński Maciej TS Gwardia Opole
5. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław
7. Osowski Łukasz KS Start Radom
7. Słupik Tomasz AZS PW Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Leśniak Michał T.S.MOSiR Bochnia
2. Łątka Filip TS Wisła Kraków
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Pękala Wojciech Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Lota Tomasz KS "Gwardia" Łódź
5. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Czubak Rafał AZS UW Warszawa
7. ROCHMIŃSKI Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 90kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
3. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
5. Sabanty Rafał KS "Gwardia" Łódź
5. Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: 100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
4. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +100kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
2. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Pasternak Maciej KS Start Radom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków120
2Gwardia Wrocław111
3AZS UW Warszawa100
4MMKS Jutrzenka Płock Płock100
5T.S.MOSiR Bochnia100
6UKJ Ryś Warszawa100
7UKS "6" Piła100
8UKS Judo Wolbrom100
9MMKS Wojownik Skierniewice021
10AZS-WSPiA Poznań011
11UKJ 225 Warszawa011
12UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
13AZS AWF Warszawa001
14Klub Judo DRAKO Warszawa001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16KS "Gwardia" Łódź001
17KS Start Radom001
18Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
19UKJ Millenium Rzeszów001
20UKJ Yuko Józefów Józefów001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom200
2AZS AWF Katowice111
3TS Wisła Kraków101
4WKS Gwardia Warszawa101
5GKS Czarni Bytom100
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
7UKS Eljot Płock100
8AZS UW Warszawa012
9GKS Żukowo010
10KS "Gwardia" Łódź010
11Power Duck Akademia Judo Poznań010
12UKS "6" Piła010
13UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
14UKS Junior w Lipnie Lipno010
15AZS Uniwersytet Łódzki Łódź002
16KS AZS AWFiS Gdańsk001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom300
2TS Wisła Kraków221
3AZS UW Warszawa112
4AZS AWF Katowice111
5Gwardia Wrocław111
6UKS "6" Piła110
7WKS Gwardia Warszawa101
8GKS Czarni Bytom100
9Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
10MMKS Jutrzenka Płock Płock100
11T.S.MOSiR Bochnia100
12UKJ Ryś Warszawa100
13UKS Eljot Płock100
14MMKS Wojownik Skierniewice021
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki020
16AZS-WSPiA Poznań011
17KS "Gwardia" Łódź011
18UKJ 225 Warszawa011
19GKS Żukowo010
20Power Duck Akademia Judo Poznań010
21UKS Junior w Lipnie Lipno010
22AZS Uniwersytet Łódzki Łódź002
23AZS AWF Warszawa001
24Klub Judo DRAKO Warszawa001
25Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
26KS AZS AWFiS Gdańsk001
27KS Start Radom001
28Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
29UKJ Millenium Rzeszów001
30UKJ Yuko Józefów Józefów001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1TS Wisła Kraków19.0
2Gwardia Wrocław16.5
3MMKS Wojownik Skierniewice13.0
4KS "Gwardia" Łódź12.5
5UKJ 225 Warszawa12.5
6UKJ Ryś Warszawa12.5
7AZS UW Warszawa10.5
8AZS-WSPiA Poznań9.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
10MMKS Jutrzenka Płock Płock9.0
11T.S.MOSiR Bochnia9.0
12UKS Judo Wolbrom9.0
13UKS "6" Piła6.5
14AZS AWF Warszawa5.5
15Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
16Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
17UKJ Millenium Rzeszów5.5
18UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
19KS Start Radom4.0
20KS AZS AWF Wrocław3.5
21MKS CM Jordan Kraków3.5
22TS Gwardia Opole3.5
23UKS Conrad Gdańsk3.5
24WKS Gwardia Warszawa3.5
25AZS PW Warszawa1.5
26UKJ Legion Zamość1.5
27UKS "OLIMP" Skaryszew1.5
28UKS Leśnik Kaczory1.5
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki0.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa18.0
2WKS Gwardia Warszawa18.0
3AZS AWF Katowice15.5
4UKS Judo Wolbrom13.0
5GKS Czarni Bytom9.0
6TS Wisła Kraków8.5
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
9Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.0
10KS Start Radom5.0
11Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
12TS Gwardia Opole3.5
13UKS Conrad Gdańsk3.5
14UKS Siódemka Sochaczew3.5
15AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.0
16KS "Gwardia" Łódź3.0
17UKS Eljot Płock3.0
18UKS Junior w Lipnie Lipno3.0
19GKS Żukowo0.0
20Power Duck Akademia Judo Poznań0.0
21UKS "6" Piła0.0