WYNIKI ZAWODÓW

XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorki Młodsze
Łódź, 4-5.7.2013


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg

kobiety, waga: 40kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
5. Gregorek Dominika UKS "Shizoku" Ostróda
5. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
2. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Kałczewska Ewa AZS AWF Warszawa
5. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Bąk Lidia UKS 10 Bydgoszcz
7. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg
3. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
7. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Skowrońska Agnieszka GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
3. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
7. Łosoś Roksana UKS "6" Piła
7. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: 57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajdek Karolina "KS CIESZYN" Cieszyn
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Piela Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Kozłowska Agnieszka Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
5. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
5. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
7. Astramowicz Helena Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław202
2Polonia Rybnik110
3MKS Olimpijczyk Włocławek102
4"KS CIESZYN" Cieszyn100
5AZS-UKW Bydgoszcz100
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
7KS AZS AWFiS Gdańsk100
8GKS Czarni Bytom021
9UKS Judo Wolbrom013
10GKS Żukowo010
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
12UKS Tomita Elbląg010
13Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek010
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
15KS Budowlani Sosnowiec001
16TS Wisła Kraków001
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
18UKJ 225 Warszawa001
19UKS "Sokół" Pisarzowice001
20UKS Conrad Gdańsk001
21UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław202
2Polonia Rybnik110
3MKS Olimpijczyk Włocławek102
4"KS CIESZYN" Cieszyn100
5AZS-UKW Bydgoszcz100
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
7KS AZS AWFiS Gdańsk100
8GKS Czarni Bytom021
9UKS Judo Wolbrom013
10GKS Żukowo010
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
12UKS Tomita Elbląg010
13Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek010
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
15KS Budowlani Sosnowiec001
16TS Wisła Kraków001
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
18UKJ 225 Warszawa001
19UKS "Sokół" Pisarzowice001
20UKS Conrad Gdańsk001
21UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław34.0
2UKS Judo Wolbrom27.0
3GKS Czarni Bytom24.5
4MKS Olimpijczyk Włocławek20.0
5Polonia Rybnik16.0
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój10.5
7KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
8"KS CIESZYN" Cieszyn9.0
9AZS-UKW Bydgoszcz9.0
10UKJ 225 Warszawa9.0
11KS Budowlani Sosnowiec8.5
12AZS AWF Warszawa7.0
13GKS Żukowo7.0
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
15UKS Tomita Elbląg7.0
16Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek7.0
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
18TS Wisła Kraków5.5
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
20UKS "Sokół" Pisarzowice5.5
21UKS Conrad Gdańsk5.5
22UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
23Klub Judo Samuraj Koszalin5.0
24AZS UW Warszawa3.5
25Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
26KS Gwardia Bielsko-Biała3.5
27KS Start Radom3.5
28MOS Zatoka Braniewo3.5
29PUKS Makowiec Skaryszew3.5
30UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów3.5
31UKS "Shizoku" Ostróda3.5
32UKS Olimp Nowa Sól3.5
33Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
34KS "Gwardia" Łódź1.5
35PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
36UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
37UKS 10 Bydgoszcz1.5
38UKS "6" Piła1.5
39UKS Ósemka Nowa Sól1.5