WYNIKI ZAWODÓW

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy młodsi
Łódź, 6-7.7.2013


Listy zawodników:
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

mężczyźni, waga: 46kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Kułaga Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Winiarczyk Adrian UKS Piast Wrzeście Słupsk
7. Majder Jakub GKS Czarni Bytom
7. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 50kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
5. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
2. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
5. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 60kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
2. Kołaczyk Konrad KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
5. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
7. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Grąziowski Michał PKS "OLIMPIA" Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Grzegorczyk Robert Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
7. Kowalski Maciej KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. MUCHEWICZ KAMIL K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: 73kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon TS Wisła Kraków
2. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
5. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
7. Bardecki Krzysztof UKJ Ryś Warszawa
7. Lipa Arkadiusz "KS CIESZYN" Cieszyn

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
3. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
7. Borowski Paweł Polonia Rybnik
7. Janiszewski Michał UKS Judo Fight Club Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
3. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
5. Kejza Daniel Polonia Rybnik
5. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Cendrowski Bartosz TKS "Judo" Toruń
7. Gruda Marcin AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
5. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Hetmańczyk Patryk UKS IPPON Jarocin
7. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom320
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice111
3AZS AWF Warszawa101
4SGKS Wybrzeże Gdańsk101
5TS Wisła Kraków101
6UKS Galeon Gdynia100
7UKS Piast Wrzeście Słupsk100
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój022
9MMKS Wojownik Skierniewice011
10MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
11MKS Olimpijczyk Włocławek010
12UKS "6" Piła010
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice002
14MKS Juvenia Wrocław002
15Klub Judo AZS Opole001
16MKS Pałac Młodzieży Katowice001
17TKS "Judo" Toruń001
18UKJ Ryś Warszawa001
19UKS 10 Bydgoszcz001
20UKS Judo Wolbrom001
21WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom320
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice111
3AZS AWF Warszawa101
4SGKS Wybrzeże Gdańsk101
5TS Wisła Kraków101
6UKS Galeon Gdynia100
7UKS Piast Wrzeście Słupsk100
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój022
9MMKS Wojownik Skierniewice011
10MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
11MKS Olimpijczyk Włocławek010
12UKS "6" Piła010
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice002
14MKS Juvenia Wrocław002
15Klub Judo AZS Opole001
16MKS Pałac Młodzieży Katowice001
17TKS "Judo" Toruń001
18UKJ Ryś Warszawa001
19UKS 10 Bydgoszcz001
20UKS Judo Wolbrom001
21WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom46.0
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój30.0
3Klub Środowiskowy AZS Gliwice26.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
5AZS AWF Warszawa14.5
6TS Wisła Kraków14.5
7K.S. Judo Czechowice-Dziedzice12.5
8MMKS Wojownik Skierniewice12.5
9UKS Piast Wrzeście Słupsk12.5
10MKS Juvenia Wrocław11.0
11UKS Galeon Gdynia9.0
12Klub Judo AZS Opole7.0
13MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź7.0
14MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
15TKS "Judo" Toruń7.0
16TS Judo Gryf Słupsk7.0
17UKJ Ryś Warszawa7.0
18UKS "6" Piła7.0
19MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
20UKS 10 Bydgoszcz5.5
21UKS Judo Wolbrom5.5
22WKS Gwardia Warszawa5.5
23Polonia Rybnik5.0
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.0
25K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
26Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
27Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
28KS Błękitni Tarnów3.5
29MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
30UKJ 225 Warszawa3.5
31UKS Conrad Gdańsk3.5
32UKS Kodokan Toruń3.5
33UKS Siódemka Sochaczew3.5
34UKJ Millenium Rzeszów3.0
35"KS CIESZYN" Cieszyn1.5
36AZS UW Warszawa1.5
37PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
38UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
39UKS Górnik Konin1.5
40UKS IPPON Jarocin1.5
41UKS Judo Fight Club Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty