WYNIKI ZAWODÓW

Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych (U16)
Wrocław, 12.10.2013


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
4. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz

kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Słowiak Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia
5. Kownacka Maja K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Błaszczyk Małgorzata UKS Wisła Centrum Wisła
7. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
2. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. FIELEK KINGA MKS Juvenia Wrocław
7. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Duszak Patrycja AKS Strzegom
5. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec
7. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Hakansson Amanda National Team, Sweden
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
5. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
7. Grabowska Aleksandra UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. Wojtelewicz Patrycja UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Matejickowa Alice Czech Republic .
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Formela Anita GKS Żukowo
2. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
5. KILIAN Wiktoria MKS Juvenia Wrocław
5. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
7. Młocek Alicja UKS Błyskawica Mietków

mężczyźni, waga: 46kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Janis Lukas Czech Republic .
3. Osiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Katilius Gytis Kario Kelio Litwa
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. FRANKIEWICZ GRZEGORZ MKS Juvenia Wrocław
7. Hatala Ignacy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

mężczyźni, waga: 50kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. Nowak Wojciech LKS Wyzwolenie Simoradz
5. Petrosius Alanas Kario Kelio Litwa
5. Siwy Roman Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Korzeniewski Kacper UKS SAKURA Judo Płock Płock
7. Rakowski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
5. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Zaicevas Dominykas Kario Kelio Litwa
7. Gurczyński Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 60kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
2. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Vesterlund Gabriel National Team, Sweden
5. Górecki Kamil MKS Juvenia Wrocław
5. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
7. Zarzycki Karol UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
2. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
3. GAJERSKI MACIEJ MKS Juvenia Wrocław
3. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław
5. Gissberg Adrian National Team, Sweden
5. PUNDA WOJCIECH MKS Juvenia Wrocław
7. IWAŃSKI Jakub UKS "OLIMP" Skaryszew
7. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZUBA Mikołaj AZS UW Warszawa
2. Rajtar Jakub AKS Strzegom
3. Lipa Arkadiusz KS "CIESZYN" Cieszyn
3. Pirko Petr Czech Republic .
5. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Jędrycha Daniel KS Budowlani Sosnowiec
7. Krajewski Bartosz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
2. Borowski Paweł Polonia Rybnik
3. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
3. TOMALA WOJCIECH K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
5. Poderys Aidas Kario Kelio Litwa
7. PRZYWARA MIESZKO MKS Juvenia Wrocław
7. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Kmieliauskas Antanas Kario Kelio Litwa
5. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
5. Pruffer Łukasz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
7. Tomczak Konrad UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
2. Uher Dan Czech Republic .
3. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
5. Rajca Marcin UKS Błyskawica Mietków
5. Zalasiński Jakub UKS Judo Częstochowa Częstochowa
7. Pabich Piotr UKS Pohl Judo Przemęt
7. Stachowski Arkadiusz UKS Olimp Rawicz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa200
2GKS Czarni Bytom125
3UKJ 225 Warszawa110
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
5AZS AWF Warszawa100
6Klub Judo AZS Opole100
7MKS Olimpijczyk Włocławek100
8TS Wisła Kraków100
9Polonia Rybnik021
10Czech Republic .012
11AKS Strzegom010
12KS Budowlani Sosnowiec010
13SGKS Wybrzeże Gdańsk010
14MKS Juvenia Wrocław002
15Kario Kelio Litwa 001
16KS "CIESZYN" Cieszyn001
17LKS Wyzwolenie Simoradz001
18National Team, Sweden001
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
20UKS Conrad Gdańsk001
21UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polonia Rybnik200
2GKS Czarni Bytom131
3MKS Olimpijczyk Włocławek110
4GKS Żukowo100
5Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
7TS Wisła Kraków100
8MKS Juvenia Wrocław012
9UKS Judo Wolbrom012
10National Team, Sweden010
11Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
12SGKS Wybrzeże Gdańsk003
13Czech Republic .001
14Klub Judo DRAKO Warszawa001
15KS AZS AWFiS Gdańsk001
16T.S.MOSiR Bochnia001
17UKJ 225 Warszawa001
18UKS Gimnazjon Suchy Las001
19UKS SAKURA Judo Płock Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom256
2Polonia Rybnik221
3MKS Olimpijczyk Włocławek210
4AZS UW Warszawa200
5TS Wisła Kraków200
6UKJ 225 Warszawa111
7K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
8AZS AWF Warszawa100
9GKS Żukowo100
10Klub Judo AZS Opole100
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
13MKS Juvenia Wrocław014
14Czech Republic .013
15SGKS Wybrzeże Gdańsk013
16UKS Judo Wolbrom013
17National Team, Sweden011
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice011
19AKS Strzegom010
20KS Budowlani Sosnowiec010
21Kario Kelio Litwa 001
22Klub Judo DRAKO Warszawa001
23KS "CIESZYN" Cieszyn001
24KS AZS AWFiS Gdańsk001
25LKS Wyzwolenie Simoradz001
26T.S.MOSiR Bochnia001
27UKS Conrad Gdańsk001
28UKS Gimnazjon Suchy Las001
29UKS SAKURA Judo Płock Płock001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom52.0
2MKS Juvenia Wrocław29.5
3Kario Kelio Litwa 19.5
4Polonia Rybnik19.5
5AZS UW Warszawa18.0
6Czech Republic .18.0
7UKJ 225 Warszawa17.5
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice14.5
9KS Budowlani Sosnowiec10.5
10AZS AWF Warszawa9.0
11Klub Judo AZS Opole9.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
13National Team, Sweden9.0
14TS Wisła Kraków9.0
15UKS Conrad Gdańsk9.0
16AKS Strzegom7.0
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
18SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
19UKS Judo Wolbrom7.0
20KS "CIESZYN" Cieszyn5.5
21LKS Wyzwolenie Simoradz5.5
22Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
23K.S. MaKo Judo Wrocław5.0
24UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin5.0
25MMKS Wojownik Skierniewice3.5
26UKS Błyskawica Mietków3.5
27UKS Judo Częstochowa Częstochowa3.5
28T.S.MOSiR Bochnia3.0
29MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
30Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty1.5
31UKJ Millenium Rzeszów1.5
32UKS "OLIMP" Skaryszew1.5
33UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
34UKS Olimp Rawicz1.5
35UKS Pohl Judo Przemęt1.5
36UKS SAKURA Judo Płock Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom33.0
2MKS Juvenia Wrocław26.5
3UKS Judo Wolbrom21.5
4Polonia Rybnik18.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk16.5
6MKS Olimpijczyk Włocławek15.5
7TS Wisła Kraków14.0
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań10.5
9GKS Żukowo9.0
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
11UKS Olimp Nowa Sól8.5
12National Team, Sweden7.0
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
14UKJ 225 Warszawa7.0
15Czech Republic .5.5
16Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
17KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
18T.S.MOSiR Bochnia5.5
19UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
20UKS SAKURA Judo Płock Płock5.5
21KS Budowlani Sosnowiec5.0
22AKS Strzegom3.5
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
24K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
25UKJ Millenium Rzeszów3.5
26UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
27UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
28UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
29UKS Błyskawica Mietków1.5
30UKS Olimp Rawicz1.5
31UKS Wisła Centrum Wisła1.5
32LKS Wyzwolenie Simoradz1.0