WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek
Gdańsk, 4-6.10.2013


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg Openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg Openkg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg Openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg Openkg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg Openkg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg Openkg

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
2. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
3. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
5. Jopek Barbara Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań
5. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
7. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
7. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Błach Dominika AZS AWFiS Gdańsk
3. Chróścielewska Monika AZS AWFiS Gdańsk
3. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
5. Korfanty Magdalena AZS AWF Katowice
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
7. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
7. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Ozdoba Agata KS AZS AWF Wrocław
5. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Tytonik Joanna Klub SportowyJudo Koch Szczecin

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Bezrączko Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: Openkg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
3. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
5. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Ozdoba Agata KS AZS AWF Wrocław
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Rycak Monika GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
7. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
3. Lewiński Grzegorz UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
5. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
5. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
7. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
7. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
5. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
5. Żydak Paweł WKS "Flota" Gdynia
7. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
7. SZEWCZYK ŁUKASZ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
2. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
3. Mielcarek Błażej AZS AWFiS Gdańsk
3. Urban Paweł MKS Żak Ełk
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole Opole
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Łątka Filip TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
3. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
7. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
2. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
5. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
7. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
7. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: Openkg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
2. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
5. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
7. Knapik Maciej TS Gwardia Opole
7. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom113
2TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn110
3AZS AWFiS Gdańsk102
4TS Wisła Kraków101
5UKJ Millenium Rzeszów100
6UKJ Ryś Warszawa100
7UMKS Żak Kielce100
8WKS Śląsk Wrocław100
9AZS AWF Katowice012
10SGKS Wybrzeże Gdańsk012
11WKS Gwardia Warszawa011
12AZS AWF Warszawa010
13Gwardia Wrocław010
14KS AZS AWF Wrocław010
15Gwardia Bielsko-Biała001
16MKS Żak Ełk001
17MMKS Wojownik Skierniewice001
18UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
19UKS Gimnazjon Suchy Las001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk400
2AZS AWFiS Gdańsk253
3GKS Czarni Bytom113
4WKS "Flota" Gdynia100
5TKS "Judo" Toruń010
6TS Gwardia Opole010
7AZS AWF Warszawa001
8AZS UW Warszawa001
9Gwardia Bielsko-Biała001
10Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
11KS "Gwardia" Łódź001
12KS AZS AWF Wrocław001
13MKS Chełm001
14UKS Judo Sensei Płock001
15UKS Kodokan Toruń001
16WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk412
2AZS AWFiS Gdańsk355
3GKS Czarni Bytom226
4TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn110
5TS Wisła Kraków101
6UKJ Millenium Rzeszów100
7UKJ Ryś Warszawa100
8UMKS Żak Kielce100
9WKS "Flota" Gdynia100
10WKS Śląsk Wrocław100
11AZS AWF Katowice012
12WKS Gwardia Warszawa012
13AZS AWF Warszawa011
14KS AZS AWF Wrocław011
15Gwardia Wrocław010
16TKS "Judo" Toruń010
17TS Gwardia Opole010
18Gwardia Bielsko-Biała002
19AZS UW Warszawa001
20Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
21KS "Gwardia" Łódź001
22MKS Chełm001
23MKS Żak Ełk001
24MMKS Wojownik Skierniewice001
25UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
26UKS Gimnazjon Suchy Las001
27UKS Judo Sensei Płock001
28UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.0
2AZS AWFiS Gdańsk20.0
3TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn19.5
4TS Wisła Kraków19.5
5AZS AWF Katowice18.0
6SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
7WKS Gwardia Warszawa16.0
8WKS Śląsk Wrocław16.0
9AZS AWF Warszawa14.0
10Gwardia Wrocław13.5
11KS AZS AWF Wrocław10.5
12UKJ Millenium Rzeszów9.0
13UKJ Ryś Warszawa9.0
14UMKS Żak Kielce9.0
15UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
16AZS UW Warszawa6.5
17Gwardia Bielsko-Biała5.5
18MKS Żak Ełk5.5
19MMKS Wojownik Skierniewice5.5
20UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
21WKS "Flota" Gdynia5.0
22Klub Judo AZS Opole Opole3.5
23Polonia Rybnik3.5
24UKS Judo Wolbrom3.5
25KS "Gwardia" Łódź3.0
26UKS 10 Bydgoszcz3.0
27AZS-WSPiA Poznań1.5
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
29TS Gwardia Opole1.5
30UKS Tomita Elbląg1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS AWFiS Gdańsk73.0
2GKS Czarni Bytom42.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk36.0
4KS AZS AWF Wrocław17.0
5AZS AWF Katowice14.0
6Gwardia Bielsko-Biała9.0
7WKS "Flota" Gdynia9.0
8WKS Gwardia Warszawa9.0
9AZS-WSPiA Poznań8.0
10TKS "Judo" Toruń7.0
11TS Gwardia Opole7.0
12AZS AWF Warszawa5.5
13AZS UW Warszawa5.5
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
15KS "Gwardia" Łódź5.5
16MKS Chełm5.5
17UKS Judo Sensei Płock5.5
18UKS Kodokan Toruń5.5
19Klub Sportowy Akademia Judo Extreme Hobby Poznań5.0
20UKS Judo Wolbrom3.5
21UKS Narew Łapy3.5
22UKS Wolania Wola Rzędzińska3.5
23Klub Judo DRAKO Warszawa3.0
24KJ Samuraj Koszalin1.5
25Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
26UKS Gimnazjon Suchy Las1.5