WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup
Bytom, 09.11.2013


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
2. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz
5. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" Jasło
5. Słowiak Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 48kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków
5. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Weis Nikoleta UKS 15 Krosno
7. Błaszczyk Małgorzata UKS Wisła Centrum Wisła
7. Szczepanik Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów

kobiety, waga: 52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
7. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
5. Klimczak Marta GKS Czarni Bytom
7. Duszak Patrycja AKS Strzegom
7. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń
5. Miller Karolina AZS AWFiS Gdańsk
5. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
7. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
7. Mieszczak Martyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz

mężczyźni, waga: 46kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS 3 Piła
3. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
5. Flejma Bolesław UKS 15 Krosno
5. Nowak Dominik Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Kiereś Piotr MKS Truso Elbląg
7. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 50kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. WILCZYŃSKI JAKUB MKS Juvenia Wrocław
3. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Kostyuk Ruslan Ippon Kiev Ukraine
5. Mudryi Vladyslav Ippon Kiev Ukraine
5. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
7. PAZDAJ OSKAR UKS 3 Piła
7. Winiarczyk Adrian UKS Piast Wrzeście Słupsk

mężczyźni, waga: 55kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
2. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Khorkavyi Orest Ippon Kiev Ukraine
5. Chłap Jan UKS 15 Krosno
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik
7. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
7. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 60kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole Opole
5. Kamiński Grzegorz UMKS Żak Kielce
5. Kastner Patryk Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
7. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
7. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

mężczyźni, waga: 66kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
3. Bukojemski Wojciech UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Drofiak Nazar Ippon Kiev Ukraine
5. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
7. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
7. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 73kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lipa Arkadiusz KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
2. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
3. Rajtar Jakub AKS Strzegom
5. Dworczyński Tomasz TS Wisła Kraków
5. Jędrycha Daniel KS Budowlani Sosnowiec
7. Błoński Przemysław Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
7. Czarniecki Kamil Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
2. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
3. Borowski Paweł Polonia Rybnik
3. Czarnecki Michał WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Pyszka Kajetan AZS-UKW Bydgoszcz
5. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
7. MALETA Jakub PUKS Makowiec Skaryszew
7. Podgórski Mikołaj MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
3. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
5. Kejza Paweł Polonia Rybnik
5. Weistand Bogdan GKS Czarni Bytom
7. Sołtysiak Norbert KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: +90kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
5. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
5. Szuta Przemysław UKS Opty Gdynia
7. Piecyk Jan KS Start Radom
7. Stachowski Arkadiusz UKS Olimp Rawicz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom223
2UKS 3 Piła101
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
5KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn100
6TKS "Judo" Toruń100
7Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk100
8UKS Judo Wolbrom100
9AZS AWF Warszawa011
10MKS Juvenia Wrocław011
11K.S. MaKo Judo Wrocław010
12UKJ 225 Warszawa010
13UKS Conrad Gdańsk010
14UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
15UKS Piast Wrzeście Słupsk010
16Ippon Kiev Ukraine002
17Polonia Rybnik002
18UKS Galeon Gdynia002
19AKS Strzegom001
20Klub Judo AZS Opole Opole001
21KS Budowlani Sosnowiec001
22UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
23UKS Leśnik Kaczory001
24WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom132
2Polonia Rybnik111
3UKS Judo Wolbrom111
4TS Wisła Kraków101
5Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
7UKS "Sokół" Pisarzowice100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9KS Budowlani Sosnowiec011
10AZS UW Warszawa010
11GKS Żukowo010
12MKS Juvenia Wrocław003
13UKS "ASW-Judo" Jasło002
14Klub Judo DRAKO Warszawa001
15MKS CM Jordan Kraków001
16UKJ 225 Warszawa001
17UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
18UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom355
2UKS Judo Wolbrom211
3Klub Środowiskowy AZS Gliwice200
4Polonia Rybnik113
5TS Wisła Kraków101
6UKS 3 Piła101
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
9KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn100
10TKS "Judo" Toruń100
11Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk100
12UKS "Sokół" Pisarzowice100
13Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
14MKS Juvenia Wrocław014
15KS Budowlani Sosnowiec012
16AZS AWF Warszawa011
17UKJ 225 Warszawa011
18AZS UW Warszawa010
19GKS Żukowo010
20K.S. MaKo Judo Wrocław010
21UKS Conrad Gdańsk010
22UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
23UKS Piast Wrzeście Słupsk010
24Ippon Kiev Ukraine002
25UKS "ASW-Judo" Jasło002
26UKS Galeon Gdynia002
27AKS Strzegom001
28Klub Judo AZS Opole Opole001
29Klub Judo DRAKO Warszawa001
30MKS CM Jordan Kraków001
31UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
32UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
33UKS Kodokan Toruń001
34UKS Leśnik Kaczory001
35WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom53.5
2Ippon Kiev Ukraine18.0
3Polonia Rybnik18.0
4UKS 3 Piła16.0
5MKS Juvenia Wrocław14.0
6Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk14.0
7AZS AWF Warszawa12.5
8UKS Galeon Gdynia11.0
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
11KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn9.0
12KS Budowlani Sosnowiec9.0
13TKS "Judo" Toruń9.0
14UKS Judo Wolbrom9.0
15UKS Conrad Gdańsk8.5
16UKS Piast Wrzeście Słupsk8.5
17K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
18UKJ 225 Warszawa7.0
19UKS 15 Krosno7.0
20UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
21AKS Strzegom5.5
22Klub Judo AZS Opole Opole5.5
23UKJ "AON Warszawa" Warszawa5.5
24UKS Leśnik Kaczory5.5
25WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek5.5
26MKS Truso Elbląg5.0
27UMKS Żak Kielce5.0
28Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek5.0
29AZS UW Warszawa3.5
30AZS-UKW Bydgoszcz3.5
31KS Błękitni Tarnów3.5
32TS Wisła Kraków3.5
33UKS 10 Bydgoszcz3.5
34UKS Opty Gdynia3.5
35UKJ Millenium Rzeszów3.0
36Gwardia Bielsko-Biała1.5
37KS "Gwardia" Łódź1.5
38KS Start Radom1.5
39MKS CM Jordan Kraków1.5
40MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
41PUKS Makowiec Skaryszew1.5
42UKS Olimp Rawicz1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom51.0
2UKS Judo Wolbrom26.5
3Polonia Rybnik21.5
4MKS Juvenia Wrocław20.0
5TS Wisła Kraków14.5
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań12.5
7KS Budowlani Sosnowiec12.5
8UKS "ASW-Judo" Jasło11.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
10UKS "Sokół" Pisarzowice9.0
11Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek9.0
12AZS UW Warszawa7.0
13GKS Żukowo7.0
14Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
15MKS CM Jordan Kraków5.5
16UKJ 225 Warszawa5.5
17UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów5.5
18UKS Kodokan Toruń5.5
19UKS 15 Krosno5.0
20UKS Olimp Nowa Sól5.0
21AZS AWF Warszawa3.5
22AZS AWFiS Gdańsk3.5
23Gwardia Bielsko-Biała3.5
24K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
25LKS Wyzwolenie Simoradz3.5
26T.S.MOSiR Bochnia3.5
27UKS 3 Piła3.5
28UKS "MOSiR" Jasło3.5
29UKS Judo Pawłowice3.5
30AKS Strzegom1.5
31Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
32UKJ Millenium Rzeszów1.5
33UKS Olimp Rawicz1.5
34UKS Wisła Centrum Wisła1.5