WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorów i Juniorek
Piła, 08.3.2014


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Gadomska Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
4. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 52kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
3. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
7. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
3. Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
7. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
2. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Latusek Monika GKS Czarni Bytom
3. Śliwa Justyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Dworzyńska Zuzanna AZS-WSPiA Poznań
5. Liber Sonja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
7. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
5. Żółtowska Aleksandra Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań
4. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
4. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól

mężczyźni, waga: 55kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła
2. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
3. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
4. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
3. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. TOMASZEWSKI STANISŁAW Gwardia Wrocław
5. Pauch Arkadiusz UKS Dwunastka Leszno
5. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
7. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
7. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Bukojemski Wojciech UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. WYROŚLAK Gracjan UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: 73kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kokowski Jan Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory

mężczyźni, waga: 81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
2. Leśniak Michał TS Wisła Kraków
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
5. Błoński Rafał TS Judo Gryf Słupsk
5. JELONEK WOJCIECH Gwardia Wrocław
7. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
7. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
5. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
7. Głuchowski Jakub AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Idźkowski Hubert UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
3. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zalewski Dominik Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
2. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
3. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
5. Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław203
2GKS Czarni Bytom102
3MMKS Wojownik Skierniewice100
4Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
5Polonia Rybnik100
6UKS 3 Piła100
7UMKS Żak Kielce100
8AZS AWF Warszawa012
9TS Wisła Kraków011
10AZS UW Warszawa010
11UKJ Ryś Warszawa010
12UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce010
13UKS Kodokan Toruń010
14UKS Tomita Elbląg010
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
16KJ Samuraj Koszalin001
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
19UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
20UKS Judo Wolbrom001
21WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom101
2Gwardia Bielsko-Biała100
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
4KS AZS AWF Wrocław100
5Polonia Rybnik100
6TDK Trzcianka100
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
8Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin020
9KS AZS AWFiS Gdańsk012
10UKJ "AON Warszawa" Warszawa011
11AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
12AZS UW Warszawa010
13TKS "Judo" Toruń010
14UKS Judo Wolbrom010
15AZS-WSPiA Poznań002
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
17KS "Gwardia" Łódź001
18SGKS Wybrzeże Gdańsk001
19UKS 3 Piła001
20UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom203
2Gwardia Wrocław203
3Polonia Rybnik200
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój101
5UKS 3 Piła101
6Gwardia Bielsko-Biała100
7KS AZS AWF Wrocław100
8MMKS Wojownik Skierniewice100
9Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
10TDK Trzcianka100
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
12UMKS Żak Kielce100
13AZS UW Warszawa020
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin020
15AZS AWF Warszawa012
16KS AZS AWFiS Gdańsk012
17UKJ "AON Warszawa" Warszawa012
18TS Wisła Kraków011
19UKS Judo Wolbrom011
20UKS Kodokan Toruń011
21AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
22TKS "Judo" Toruń010
23UKJ Ryś Warszawa010
24UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce010
25UKS Tomita Elbląg010
26AZS-WSPiA Poznań002
27K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
28KJ Samuraj Koszalin001
29Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
31KS "Gwardia" Łódź001
32SGKS Wybrzeże Gdańsk001
33WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław45.0
2GKS Czarni Bytom26.0
3AZS AWF Warszawa21.5
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice12.5
5TS Wisła Kraków12.5
6MMKS Wojownik Skierniewice10.5
7UMKS Żak Kielce10.5
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
9Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała9.0
10Polonia Rybnik9.0
11UKS 3 Piła9.0
12AZS UW Warszawa7.0
13UKJ "AON Warszawa" Warszawa7.0
14UKJ Ryś Warszawa7.0
15UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce7.0
16UKS Kodokan Toruń7.0
17UKS Tomita Elbląg7.0
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice6.5
19KJ Samuraj Koszalin5.5
20UKS Judo Wolbrom5.5
21WKS "Flota" Gdynia5.5
22UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.0
23AZS-WSPiA Poznań3.5
24Klub Judo AZS Opole3.5
25Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
26TS Judo Gryf Słupsk3.5
27UKS Dwunastka Leszno3.5
28AZS AWF Gorzów Wlkp.1.5
29Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
30Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
31TKS "Judo" Toruń1.5
32UKS Leśnik Kaczory1.5
33UKS Narew Łapy1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk15.0
2GKS Czarni Bytom12.5
3UKJ "AON Warszawa" Warszawa12.5
4AZS-WSPiA Poznań12.0
5Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin11.5
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań10.5
7Gwardia Bielsko-Biała9.0
8KS "Gwardia" Łódź9.0
9KS AZS AWF Wrocław9.0
10Polonia Rybnik9.0
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
12UKS Conrad Gdańsk8.5
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
14AZS UW Warszawa7.0
15UKS Judo Wolbrom7.0
16TDK Trzcianka6.0
17UKS 3 Piła5.5
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.0
19TKS "Judo" Toruń4.0
20AZS-UKW Bydgoszcz3.5
21Klub SportowyJudo Koch Szczecin3.5
22KS Start Radom3.5
23UKS Kodokan Toruń3.0
24MKS Truso Elbląg2.0
25SGKS Wybrzeże Gdańsk2.0
26UKS Judo Sensei Płock2.0
27AZS AWF Warszawa1.5
28Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
29UKS Tomita Elbląg1.5
30TS Wisła Kraków1.0
31UKS Ósemka Nowa Sól1.0