WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 23.3.2014


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Potocka Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Makosz Dominika GKS Czarni Bytom
4. BUZALSKA Marta TKS "Judo" Toruń

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. BOOT Yentel Holandia Netherlands
3. Budniok Marina Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
5. Orzeszek Daria UKS "Orkan" Sochaczew
5. Słowiak Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia
7. Kownacka Maja K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
5. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
7. Błaszczyk Małgorzata UKS NAKANO Pogwizdów
7. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 52kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
7. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

kobiety, waga: 57kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Korolczuk Katarzyna Białostocki KS Hetman Białystok
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
7. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: 63kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
5. Grabowska Aleksandra UKJ Millenium Rzeszów
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń
7. Wojtelewicz Patrycja UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: +70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Formela Anita GKS Żukowo
2. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
3. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
3. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno
5. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
7. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las
7. SOKOŁOWSKA BARBARA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 46kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
2. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
3. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń
5. Buczkowski Stanisław UKS Gimnazjon Suchy Las
5. LENARD Mateusz UKJ Legion Zamość
7. Jędryszka Bartosz PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Wąsowski Kamil UKS Błyskawica Mietków

mężczyźni, waga: 50kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wilczyński Jakub K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Winiarczyk Adrian UKS Piast Wrzeście Słupsk
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
5. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Flejma Bolesław UKS 15 Krosno
7. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
7. Artemiuk Damian Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 60kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
5. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
5. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
7. Pauch Arkadiusz UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: 66kg - 63 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
2. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław
5. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
5. GAJERSKI MACIEJ MKS Juvenia Wrocław
7. Wilk Kacper UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 73kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Rajtar Jakub MKS Juvenia Wrocław
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. SZUBA Mikołaj AZS UW Warszawa
7. Bardecki Krzysztof UKJ Ryś Warszawa
7. DUBINA Ivan Belarus ,

mężczyźni, waga: 81kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowski Paweł Polonia Rybnik
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
3. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
5. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
5. PRZYWARA MIESZKO MKS Juvenia Wrocław
7. CEPUCH MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. WŁODARCZYK Sebastian UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Michałek Piotr GKS Czarni Bytom
5. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
5. Pruffer Łukasz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
7. Kroc Dominik MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
2. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
3. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
3. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
5. Dorlet Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
7. BARANOWSKI Adrian UKJ Legion Zamość
7. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1K.S. MaKo Judo Wrocław200
2Polonia Rybnik110
3GKS Czarni Bytom105
4UKS Galeon Gdynia102
5AZS AWF Warszawa101
6MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź100
7UKS Judo Wolbrom100
8UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry100
9MKS Juvenia Wrocław012
10TKS "Judo" Toruń011
11UKS Piast Wrzeście Słupsk011
12AZS UW Warszawa010
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
14Klub Judo AZS Opole010
15SGKS Wybrzeże Gdańsk010
16UKS Górnik Konin010
17TS Judo Gryf Słupsk001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKJ 225 Warszawa001
21UKS "6" Piła001
22UKS Conrad Gdańsk001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków120
2GKS Czarni Bytom111
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań110
4UKS Judo Wolbrom110
5AZS UW Warszawa100
6GKS Żukowo100
7UKJ 225 Warszawa100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9Holandia Netherlands010
10Klub Judo DRAKO Warszawa010
11UKS SAKURA Judo Płock Płock010
12MKS Juvenia Wrocław003
13SGKS Wybrzeże Gdańsk003
14KS Budowlani Sosnowiec001
15MKS CM Jordan Kraków001
16MKS Olimpijczyk Włocławek001
17Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
19UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
20UKS Ippon MDK Kutno001
21UKS Ósemka Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom216
2UKS Judo Wolbrom210
3K.S. MaKo Judo Wrocław200
4TS Wisła Kraków121
5AZS UW Warszawa110
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań110
7Polonia Rybnik110
8UKS Galeon Gdynia102
9AZS AWF Warszawa101
10UKJ 225 Warszawa101
11GKS Żukowo100
12MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź100
13UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry100
14Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
15MKS Juvenia Wrocław015
16SGKS Wybrzeże Gdańsk013
17TKS "Judo" Toruń011
18UKS Piast Wrzeście Słupsk011
19Holandia Netherlands010
20K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
21Klub Judo AZS Opole010
22Klub Judo DRAKO Warszawa010
23UKS Górnik Konin010
24UKS SAKURA Judo Płock Płock010
25KS Budowlani Sosnowiec001
26MKS CM Jordan Kraków001
27MKS Olimpijczyk Włocławek001
28Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
29TS Judo Gryf Słupsk001
30Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
31UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
32UKS "6" Piła001
33UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
34UKS Conrad Gdańsk001
35UKS Ippon MDK Kutno001
36UKS Ósemka Nowa Sól001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom48.5
2MKS Juvenia Wrocław35.0
3K.S. MaKo Judo Wrocław21.5
4UKS Galeon Gdynia20.0
5Polonia Rybnik16.0
6AZS AWF Warszawa14.5
7TKS "Judo" Toruń12.5
8UKS Piast Wrzeście Słupsk12.5
9AZS UW Warszawa10.5
10SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
11MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź9.0
12TS Judo Gryf Słupsk9.0
13UKJ 225 Warszawa9.0
14UKS Judo Wolbrom9.0
15UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry9.0
16Klub Judo AZS Opole8.5
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
18UKS "6" Piła7.0
19UKS Górnik Konin7.0
20UKJ Legion Zamość6.5
21TS Wisła Kraków5.5
22UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
23UKS Conrad Gdańsk5.5
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
25UKJ "Lemur" Warszawa3.5
26UKS "SPARTAKUS" Lublin3.5
27UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
28UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
29UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
30Belarus ,1.5
31Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
32MKS Truso Elbląg1.5
33MMKS Wojownik Skierniewice1.5
34PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
35UKJ Millenium Rzeszów1.5
36UKJ Ryś Warszawa1.5
37UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
38UKS 15 Krosno1.5
39UKS Błyskawica Mietków1.5
40UKS Dwunastka Leszno1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom25.0
2MKS Juvenia Wrocław21.0
3TS Wisła Kraków19.0
4UKS Judo Wolbrom17.5
5SGKS Wybrzeże Gdańsk16.5
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań15.5
7AZS UW Warszawa9.0
8GKS Żukowo9.0
9UKJ 225 Warszawa9.0
10Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek9.0
11Holandia Netherlands7.0
12Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
13MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
14UKS SAKURA Judo Płock Płock7.0
15KS Budowlani Sosnowiec5.5
16MKS CM Jordan Kraków5.5
17Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
19UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów5.5
20UKS Ippon MDK Kutno5.5
21UKS Ósemka Nowa Sól5.5
22KJ Samuraj Koszalin5.0
23UKS Olimp Nowa Sól5.0
24Białostocki KS Hetman Białystok3.5
25KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
26Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec3.5
27T.S.MOSiR Bochnia3.5
28UKJ Millenium Rzeszów3.5
29UKS "Orkan" Sochaczew3.5
30UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
31UKS Tomita Elbląg3.5
32K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
33K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
34Polonia Rybnik1.5
35UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
36UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
37UKS Kodokan Toruń1.5
38UKS NAKANO Pogwizdów1.5
39TKS "Judo" Toruń1.0