WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorów i Seniorek
Luboń koło Poznania, 15.3.2014


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
3. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Siwek Julianna TS Wisła Kraków
7. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Dominika TS Gwardia Opole
2. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
5. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
7. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
7. Znojek Natalia TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata KS AZS AWF Wrocław
2. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
3. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
5. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
7. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
4. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
5. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
2. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
3. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
3. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
5. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
3. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
3. Masiukiewicz Paweł WKS Gwardia Warszawa
5. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
7. Konstantinov Vadim Klub Judo AZS Opole
7. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. LISOWSKI Marek Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
3. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Łątka Filip TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
7. BIKOSHVILI BEKA AZS PW Warszawa
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia

mężczyźni, waga: 100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
5. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
7. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
7. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
2. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań
5. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz
5. Szostak Mikołaj TS Wisła Kraków
7. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
7. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Gwardia Warszawa111
2UKJ "AON Warszawa" Warszawa110
3GKS Czarni Bytom102
4Klub Judo AZS Opole101
5KS "Gwardia" Łódź100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7UKS Narew Łapy100
8Gwardia Bielsko-Biała011
9AZS AWF Katowice010
10AZS AWF Warszawa010
11Gwardia Wrocław010
12Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
13AZS-WSPiA Poznań002
14TS Wisła Kraków002
15AZS UW Warszawa001
16KS AZS AWFiS Gdańsk001
17TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
18UKJ 225 Warszawa001
19WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk321
2SGKS Wybrzeże Gdańsk110
3KS AZS AWF Wrocław101
4AZS AWF Warszawa100
5TS Gwardia Opole100
6GKS Czarni Bytom013
7Gwardia Bielsko-Biała010
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
9KS "Gwardia" Łódź010
10KJ Samuraj Koszalin001
11MKS Chełm001
12TKS "Judo" Toruń001
13UKS Gimnazjon Suchy Las001
14UKS Judo Wolbrom001
15UKS Judo Sensei Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk322
2SGKS Wybrzeże Gdańsk210
3GKS Czarni Bytom115
4WKS Gwardia Warszawa111
5AZS AWF Warszawa110
6KS "Gwardia" Łódź110
7UKJ "AON Warszawa" Warszawa110
8Klub Judo AZS Opole101
9KS AZS AWF Wrocław101
10TS Gwardia Opole100
11UKS Narew Łapy100
12Gwardia Bielsko-Biała021
13AZS AWF Katowice010
14Gwardia Wrocław010
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
16Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
17AZS-WSPiA Poznań002
18TS Wisła Kraków002
19AZS UW Warszawa001
20KJ Samuraj Koszalin001
21MKS Chełm001
22TKS "Judo" Toruń001
23TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
24UKJ 225 Warszawa001
25UKS Gimnazjon Suchy Las001
26UKS Judo Wolbrom001
27UKS Judo Sensei Płock001
28WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1WKS Gwardia Warszawa28.5
2GKS Czarni Bytom25.0
3Klub Judo AZS Opole16.0
4TS Wisła Kraków16.0
5UKJ "AON Warszawa" Warszawa16.0
6AZS AWF Warszawa14.0
7AZS-WSPiA Poznań14.0
8Gwardia Wrocław13.5
9AZS UW Warszawa12.5
10Gwardia Bielsko-Biała12.5
11KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
12KS "Gwardia" Łódź9.0
13SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
14UKS Narew Łapy9.0
15AZS AWF Katowice7.0
16Klub SportowyJudo Koch Szczecin7.0
17TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
18UKJ 225 Warszawa5.5
19WKS Śląsk Wrocław5.5
20MMKS Jutrzenka Płock Płock3.5
21MMKS Wojownik Skierniewice3.5
22UKS 10 Bydgoszcz3.5
23AZS PW Warszawa1.5
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
25Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
26KS AZS AWF Wrocław1.5
27UKJ Ryś Warszawa1.5
28UKS Tomita Elbląg1.5
29WKS "Flota" Gdynia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk42.5
2GKS Czarni Bytom25.0
3KS AZS AWF Wrocław23.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
5Gwardia Bielsko-Biała10.5
6TS Gwardia Opole10.5
7AZS-WSPiA Poznań8.0
8Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
9KJ Samuraj Koszalin5.5
10MKS Chełm5.5
11UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
12UKS Judo Wolbrom5.5
13UKS Judo Sensei Płock5.5
14AZS UW Warszawa5.0
15KS "Gwardia" Łódź4.5
16AZS AWF Warszawa4.0
17TS Wisła Kraków3.5
18UKJ "AON Warszawa" Warszawa3.5
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań2.0
20TKS "Judo" Toruń2.0
21UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
22UKS Tomita Elbląg1.5