WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Luboń koło Poznania, 29-30.3.2014


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajecka Marlena UKS "MOSiR" Jasło
2. Nocula Natalia UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Dryszlag Karolina Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
5. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
7. Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin
7. Nojek Zofia UKJ Yuko Józefów

kobiety, waga: 40kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Wacyra Małgorzata UKS Ippon Kożuchów
3. Bober Anna Polonia Rybnik
3. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Frydrych Justyna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice

kobiety, waga: 44kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" Jasło
2. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Kosakowska Weronika UKJ 225 Warszawa
5. Płochocka Aleksandra UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Jakubowska Julia KJ Samuraj Koszalin
7. Kamińska Gabriela UKS Narew Łapy

kobiety, waga: 48kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
2. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Foterek Liwia UKS Ippon Kożuchów
3. Grygierzec Julia K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Świątek Agata UKS "Jedynka" Bytów
5. Zdrada Monika TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Kwiatkowska Izabela MUKS KOKORO Łódź
7. Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Weis Nikoleta UKS 15 Krosno
3. Grzegórzek Gabriela MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Dudzińska Nikola Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Górniak Paulina UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik

kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hulin Karolina Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
3. Filipiak Roksana MKS Juvenia Wrocław
3. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
7. Rosińska Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Trzeciok Magdalena UKS Judo Pawłowice

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziarmaga Klaudia KS Błękitni Tarnów
2. Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno
3. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
5. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce
5. Swiniarek Justyna UKS Ósemka Nowa Sól
7. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
7. Sokołowska Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. Nolewajka Martyna UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa
3. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. Dobińska Monika WKS Śląsk Wrocław
5. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
7. Jaklińska Weronika KS Błękitni Tarnów
7. Wieczorek Dominika Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec

kobiety, waga: +70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziętara Agnieszka Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
2. KILIAN Wiktoria MKS Juvenia Wrocław
3. Grzelak Katarzyna KS "Gwardia" Łódź
3. Winiarska Klaudia UKS Ronin-Team Warszawa
5. Jabłońska Karolina UKS Narew Łapy
5. Jasik kamila KS Budowlani Sosnowiec
7. CEBIENIAK Oliwia UKS 3 Piła
7. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: 38kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Witkowski Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
3. Zaborowski Piotr UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Matysik Marcin KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Nowak Kamil UKS "MOSiR" Jasło
7. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 42kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
2. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Gruchała Krzysztof MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. Matracki Mateusz UKJ Ryś Warszawa
5. Wieczorek Cezary GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Penkala Damian Polonia Rybnik
7. Wróbel Wiktor UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: 46kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
2. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
3. Połącarz Juliusz Klub Judo AZS Opole
3. Prajzner Szymon UKJ "Lemur" Warszawa
5. Wróbel Dawid UKS 15 Krosno
5. Żytniak Grzegorz UKS "MOSiR" Jasło
7. Pławecki Mateusz T.S.MOSiR Bochnia
7. Rutkowski Kewin UKS Górnik Konin

mężczyźni, waga: 50kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
2. Mec Aleksander UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
3. Nowak Dominik Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Wierzbicki Kacper UKJ Millenium Rzeszów
7. Harasimiuk Piotr LUKS Jusport Justynów
7. Pająk Mateusz UKS Siódemka Sochaczew

mężczyźni, waga: 55kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
2. Dabrowski Łukasz UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Gruszka Patryk Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk
5. Gwóźdź Kamil TS Wisła Kraków
5. Zamorowski Wiktor UKS Ippon MDK Kutno
7. Grabowski Mateusz MKS Truso Elbląg
7. Koczorowski Jakub UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 60kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Zarzycki Karol UKJ 225 Warszawa
3. Piotrowski Konrad UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Dyas Michał GKS Czarni Bytom
5. Skorupski Stanisław Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Malicki Mateusz KS Budowlani Sosnowiec
7. Wątły Piotr UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: 66kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nosalski Jakub T.S.MOSiR Bochnia
2. Domański Kamil UKJ ARCUS Warszawa
3. Grzelak Filip KS "Gwardia" Łódź
3. Kordek Bartosz UKS Tomita Elbląg
5. Perajski Wiktor UKS Narew Łapy
5. Zawistowski Rafał MKS Żak Ełk
7. Cieślar Michał GKS Czarni Bytom
7. Gaweł Stanisław UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 73kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
2. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
3. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Ślusarz Norbert KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. DZIUBA Dawid TG Sokół Myślenice
5. Karpowicz Jakub UKS Galeon Gdynia
7. Antoniewicz Dawid AZS-AWF Poznań
7. Zawadzki Bartosz UKS Górnik Konin

mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dondalski Piotr TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Kapusta Paweł UKS De La Salle Gdańsk
3. Lignar Jakub TS Wisła Kraków
3. Sowa Albert UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
5. STROJEC SZYMON MKS Juvenia Wrocław
7. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
7. Czerwiński Karol KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: +81kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siekierzyński Bartek UKJ "Lemur" Warszawa
2. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
3. Prejznar Jakub UKS 15 Krosno
3. Wawrzyński Łukasz UKS Ippon Kożuchów
5. Stefaniszyn Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Szatkowski Piotr UKJ ARCUS Warszawa
7. Gaumer Michał UKS Junior Lipno
7. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "AON Warszawa" Warszawa103
2TS Judo Gryf Słupsk101
3UKJ "Lemur" Warszawa101
4Polonia Rybnik100
5T.S.MOSiR Bochnia100
6TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
7UKS "Olimpia-Judo" Elbląg100
8UKS Górnik Konin100
9UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry100
10UKS Leśnik Kaczory100
11Klub Judo AZS Opole012
12Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice011
13UKJ 225 Warszawa010
14UKJ ARCUS Warszawa010
15UKJ Millenium Rzeszów010
16UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
17UKS Conrad Gdańsk010
18UKS De La Salle Gdańsk010
19UKS Galeon Gdynia010
20UKS Judo Fight Club Warszawa010
21KS "Gwardia" Łódź002
22MKS Pałac Młodzieży Tarnów002
23KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
24Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
25MKS Juvenia Wrocław001
26TS Wisła Kraków001
27UKS 15 Krosno001
28UKS Ippon Kożuchów001
29UKS Olimp Nowa Sól001
30UKS Tomita Elbląg001
31Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "MOSiR" Jasło200
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
3Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
4KJ Samuraj Koszalin100
5KS Błękitni Tarnów100
6TS Wisła Kraków100
7Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
8WKS Śląsk Wrocław100
9MKS Juvenia Wrocław022
10UKS 15 Krosno020
11GKS Czarni Bytom012
12UKS "ASW-Judo" Jasło011
13UKS Ippon Kożuchów011
14UKS Judo Wolbrom010
15UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
16MKS Pałac Młodzieży Tarnów002
17UKS Ronin-Team Warszawa002
18K.S. MaKo Judo Wrocław001
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
20Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
21Polonia Rybnik001
22UKS Narew Łapy001
23UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "MOSiR" Jasło200
2Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice111
3UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry110
4UKJ "AON Warszawa" Warszawa103
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
6Polonia Rybnik101
7TS Judo Gryf Słupsk101
8TS Wisła Kraków101
9UKJ "Lemur" Warszawa101
10Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
11KJ Samuraj Koszalin100
12KS Błękitni Tarnów100
13T.S.MOSiR Bochnia100
14TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
15UKS "Olimpia-Judo" Elbląg100
16UKS Górnik Konin100
17UKS Leśnik Kaczory100
18WKS Śląsk Wrocław100
19MKS Juvenia Wrocław023
20UKS 15 Krosno021
21GKS Czarni Bytom012
22Klub Judo AZS Opole012
23UKS Ippon Kożuchów012
24UKS "ASW-Judo" Jasło011
25UKJ 225 Warszawa010
26UKJ ARCUS Warszawa010
27UKJ Millenium Rzeszów010
28UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
29UKS Conrad Gdańsk010
30UKS De La Salle Gdańsk010
31UKS Galeon Gdynia010
32UKS Judo Wolbrom010
33UKS Judo Fight Club Warszawa010
34MKS Pałac Młodzieży Tarnów004
35Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
36KS "Gwardia" Łódź002
37UKS Olimp Nowa Sól002
38UKS Ronin-Team Warszawa002
39K.S. MaKo Judo Wrocław001
40KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
41Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
42UKS Narew Łapy001
43UKS Tomita Elbląg001
44Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKJ "AON Warszawa" Warszawa25.5
2Klub Judo AZS Opole21.5
3Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice16.0
4TS Judo Gryf Słupsk14.5
5UKJ "Lemur" Warszawa14.5
6UKS Górnik Konin12.0
7KS "Gwardia" Łódź11.0
8MKS Pałac Młodzieży Tarnów11.0
9Polonia Rybnik10.5
10T.S.MOSiR Bochnia10.5
11UKJ ARCUS Warszawa10.5
12UKJ Millenium Rzeszów10.5
13UKS 15 Krosno10.5
14UKS Galeon Gdynia10.5
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
16MKS Juvenia Wrocław9.0
17TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn9.0
18TS Wisła Kraków9.0
19UKS "Olimpia-Judo" Elbląg9.0
20UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry9.0
21UKS Leśnik Kaczory9.0
22Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek9.0
23UKS Conrad Gdańsk8.5
24UKJ 225 Warszawa7.0
25UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów7.0
26UKS De La Salle Gdańsk7.0
27UKS Judo Fight Club Warszawa7.0
28GKS Czarni Bytom6.5
29Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
30UKS Ippon Kożuchów5.5
31UKS Olimp Nowa Sól5.5
32UKS Tomita Elbląg5.5
33UKS "MOSiR" Jasło5.0
34GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
35Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
36MKS Żak Ełk3.5
37SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
38TG Sokół Myślenice3.5
39UKJ Ryś Warszawa3.5
40UKS Ippon MDK Kutno3.5
41UKS Narew Łapy3.5
42KS Budowlani Sosnowiec3.0
43AZS-AWF Poznań1.5
44LUKS Jusport Justynów1.5
45MKS Truso Elbląg1.5
46UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
47UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
48UKS Grot Kraków1.5
49UKS Junior Lipno1.5
50UKS Siódemka Sochaczew1.5
51WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław25.0
2GKS Czarni Bytom19.5
3UKS "MOSiR" Jasło18.0
4UKS "ASW-Judo" Jasło16.0
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice14.5
6UKS 15 Krosno14.0
7UKS Ippon Kożuchów12.5
8WKS Śląsk Wrocław12.5
9KJ Samuraj Koszalin12.0
10UKS Judo Wolbrom12.0
11MKS Pałac Młodzieży Tarnów11.0
12UKS Ronin-Team Warszawa11.0
13KS Błękitni Tarnów10.5
14UKS Narew Łapy10.5
15Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz9.0
16TS Wisła Kraków9.0
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice8.5
19Polonia Rybnik7.0
20UKS Galeon Gdynia7.0
21UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
22K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
23Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
24UKS Olimp Nowa Sól5.5
25KS Budowlani Sosnowiec5.0
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
27Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
28TKS "Judo" Toruń3.5
29TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
30UKJ "AON Warszawa" Warszawa3.5
31UKJ 225 Warszawa3.5
32UKS "Jedynka" Bytów3.5
33UKS Conrad Gdańsk3.5
34UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
35UKS Ósemka Nowa Sól3.5
36UMKS Żak Kielce3.5
37UKS Judo Pawłowice3.0
38MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
39MUKS KOKORO Łódź1.5
40SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
41Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
42UKJ Yuko Józefów1.5
43UKS 3 Piła1.5