WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Luboń koło Poznania, 29-30.3.2014
kobiety, waga: 36kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gajecka Marlena |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
2. |
Nocula Natalia |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
3. |
Dryszlag Karolina |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Sienkiewicz Iga |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
5. |
POLKOWSKA Aleksandra |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
5. |
Potrykus Karolina |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Berda Paulina |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Nojek Zofia |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
kobiety, waga: 40kg - 21 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szlachta Paulina |
TS Wisła Kraków |
2. |
Wacyra Małgorzata |
UKS Ippon Kożuchów |
3. |
Bober Anna |
Polonia Rybnik |
3. |
Kolbusz Katarzyna |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
5. |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Żemła Paulina |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
7. |
Frydrych Justyna |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Tąta Jagoda |
UKS Judo Pawłowice |
kobiety, waga: 44kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gajecka Adriana |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
2. |
Matejko Natalia |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Kropska Natalia |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Walczyk Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Kosakowska Weronika |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Płochocka Aleksandra |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Jakubowska Julia |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Kamińska Gabriela |
UKS Narew Łapy |
kobiety, waga: 48kg - 27 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Paszkowska Dagmara |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
2. |
Kawecka Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Foterek Liwia |
UKS Ippon Kożuchów |
3. |
Grygierzec Julia |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
5. |
Świątek Agata |
Bytowski Klub Sportów Walki Bytów |
5. |
Zdrada Monika |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Kwiatkowska Izabela |
MUKS KOKORO Łódź |
7. |
Stemplewska Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
kobiety, waga: 52kg - 36 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Socha Izabella |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
2. |
Weis Nikoleta |
UKS 15 Krosno |
3. |
Grzegórzek Gabriela |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
3. |
Kostyra Maryla |
UKS Narew Łapy |
5. |
Dudzińska Nikola |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Górniak Paulina |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
7. |
Kozłowska Natalia |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Łogożna Zuzanna |
Polonia Rybnik |
kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Hulin Karolina |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
2. |
Kaleta Anna |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Filipiak Roksana |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Szafran Agata |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Kędzierska Aleksandra |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Matlakowska Weronika |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Rosińska Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Trzeciok Magdalena |
UKS Judo Pawłowice |
kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dziarmaga Klaudia |
KS Błękitni Tarnów |
2. |
Gaj Aleksandra |
UKS 15 Krosno |
3. |
Górska Magdalena |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
3. |
Martynów Rozalia |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Kotlarska Dominika |
UMKS Żak Kielce |
5. |
Swiniarek Justyna |
UKS Ósemka Nowa Sól |
7. |
Orzechowska Kaja |
KS Budowlani Sosnowiec |
7. |
Sokołowska Julia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wolszczak Kinga |
WKS Śląsk Wrocław |
2. |
Nolewajka Martyna |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
3. |
Pietraszewska Alicja |
UKS Ronin-Team Warszawa |
3. |
Woźniak Paulina |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Dobińska Monika |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
Frąckowiak Dominika |
UKS Conrad Gdańsk |
7. |
Jaklińska Weronika |
KS Błękitni Tarnów |
7. |
Wieczorek Dominika |
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec |
kobiety, waga: +70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ziętara Agnieszka |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz |
2. |
KILIAN Wiktoria |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Grzelak Katarzyna |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Winiarska Klaudia |
UKS Ronin-Team Warszawa |
5. |
Jabłońska Karolina |
UKS Narew Łapy |
5. |
Jasik kamila |
KS Budowlani Sosnowiec |
7. |
CEBIENIAK Oliwia |
UKS "6" Piła |
7. |
KSIĘŻYK Julia |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
mężczyźni, waga: 38kg - 37 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rombel Maciej |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Witkowski Bartłomiej |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Szota Maciej |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Zaborowski Piotr |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Lewandowski Dawid |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Matysik Marcin |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
7. |
Nowak Kamil |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Zgrajka Kacper |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
mężczyźni, waga: 42kg - 41 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pieczyński Hubert |
UKS Górnik Konin |
2. |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Gruchała Krzysztof |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
3. |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Matracki Mateusz |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Wieczorek Cezary |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Penkala Damian |
Polonia Rybnik |
7. |
Wróbel Wiktor |
UKS 15 Krosno |
mężczyźni, waga: 46kg - 46 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Binek Jakub |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
2. |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Połącarz Juliusz |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Prajzner Szymon |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
5. |
Wróbel Dawid |
UKS 15 Krosno |
5. |
Żytniak Grzegorz |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Pławecki Mateusz |
T.S. MOSiR Bochnia |
7. |
Rutkowski Kewin |
UKS Górnik Konin |
mężczyźni, waga: 50kg - 45 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Andrzejewski Bartosz |
Polonia Rybnik |
2. |
Mec Aleksander |
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów |
3. |
Dąbrowski Kamil |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Nowak Dominik |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
5. |
Kocima Filip |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
5. |
Wierzbicki Kacper |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Harasimiuk Piotr |
LUKS Jusport Justynów |
7. |
Pająk Mateusz |
UKS Siódemka Sochaczew |
mężczyźni, waga: 55kg - 45 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Makowski Sebastian |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg |
2. |
Dabrowski Łukasz |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
3. |
Gruszka Patryk |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Plombon Aleksander |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Gwóźdź Kamil |
TS Wisła Kraków |
5. |
Zamorowski Wiktor |
UKS Ippon MDK Kutno |
7. |
Grabowski Mateusz |
MKS Truso Elbląg |
7. |
Koczorowski Jakub |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
mężczyźni, waga: 60kg - 35 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stodolski Adam |
UKS Leśnik Kaczory |
2. |
Zarzycki Karol |
UKJ 225 Warszawa |
3. |
Piotrowski Konrad |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Włodarski Hubert |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
5. |
Dyas Michał |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Skorupski Stanisław |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
7. |
Malicki Mateusz |
KS Budowlani Sosnowiec |
7. |
Wątły Piotr |
UKS Conrad Gdańsk |
mężczyźni, waga: 66kg - 33 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Nosalski Jakub |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Domański Kamil |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Grzelak Filip |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Kordek Bartosz |
UKS Tomita Elbląg |
5. |
Perajski Wiktor |
UKS Narew Łapy |
5. |
Zawistowski Rafał |
MKS ŻAK Ełk |
7. |
Cieślar Michał |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Gaweł Stanisław |
UKS Grot Kraków |
mężczyźni, waga: 73kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szaniawski Bartosz |
TS Judo Gryf Słupsk |
2. |
Krempeć Daniel |
UKJ Millenium Rzeszów |
3. |
Kubiak Kacper |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Ślusarz Norbert |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
DZIUBA Dawid |
TG Sokół Myślenice |
5. |
Karpowicz Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Antoniewicz Dawid |
AZS-AWF Poznań |
7. |
Zawadzki Bartosz |
UKS Górnik Konin |
mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dondalski Piotr |
TS "Gwardia" Olsztyn |
2. |
Kapusta Paweł |
UKS De La Salle gdańsk |
3. |
Lignar Jakub |
TS Wisła Kraków |
3. |
Sowa Albert |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Jaworski Dominik |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
STROJEC SZYMON |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Altansukh Marcin |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Czerwiński Karol |
KS Budowlani Sosnowiec |
mężczyźni, waga: +81kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Siekierzyński Bartek |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
2. |
Kućmierz Adam |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Prejznar Jakub |
UKS 15 Krosno |
3. |
Wawrzyński Łukasz |
UKS Ippon Kożuchów |
5. |
Stefaniszyn Kamil |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Szatkowski Piotr |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
Gaumer Michał |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Kordyalik Wojciech |
WKS Śląsk Wrocław |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 3 |
2 | TS Judo Gryf Słupsk | 1 | 0 | 1 |
3 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 0 | 1 |
4 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
5 | T.S. MOSiR Bochnia | 1 | 0 | 0 |
6 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Górnik Konin | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 1 | 0 | 0 |
10 | UKS Leśnik Kaczory | 1 | 0 | 0 |
11 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 2 |
12 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 1 |
13 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 1 | 0 |
14 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 0 |
15 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
17 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
18 | UKS De La Salle gdańsk | 0 | 1 | 0 |
19 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
20 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 1 | 0 |
21 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 2 |
22 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 0 | 0 | 2 |
23 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
24 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
25 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
26 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS 15 Krosno | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Ippon Kożuchów | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
31 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 2 | 0 | 0 |
2 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 1 |
3 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 1 | 0 | 0 |
4 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1 | 0 | 0 |
5 | KS Błękitni Tarnów | 1 | 0 | 0 |
6 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 |
7 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 1 | 0 | 0 |
8 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
9 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 2 | 2 |
10 | UKS 15 Krosno | 0 | 2 | 0 |
11 | GKS Czarni Bytom | 0 | 1 | 2 |
12 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 1 | 1 |
13 | UKS Ippon Kożuchów | 0 | 1 | 1 |
14 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
15 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 0 | 1 | 0 |
16 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 0 | 0 | 2 |
17 | UKS Ronin-Team Warszawa | 0 | 0 | 2 |
18 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
19 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
20 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
21 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 2 | 0 | 0 |
2 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 1 | 1 | 1 |
3 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 1 | 1 | 0 |
4 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 3 |
5 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 1 |
6 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 1 |
7 | TS Judo Gryf Słupsk | 1 | 0 | 1 |
8 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 1 |
9 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 0 | 1 |
10 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 1 | 0 | 0 |
11 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1 | 0 | 0 |
12 | KS Błękitni Tarnów | 1 | 0 | 0 |
13 | T.S. MOSiR Bochnia | 1 | 0 | 0 |
14 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 0 |
15 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 1 | 0 | 0 |
16 | UKS Górnik Konin | 1 | 0 | 0 |
17 | UKS Leśnik Kaczory | 1 | 0 | 0 |
18 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
19 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 2 | 3 |
20 | UKS 15 Krosno | 0 | 2 | 1 |
21 | GKS Czarni Bytom | 0 | 1 | 2 |
22 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 2 |
23 | UKS Ippon Kożuchów | 0 | 1 | 2 |
24 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 1 | 1 |
25 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 1 | 0 |
26 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 0 |
27 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
28 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
29 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
30 | UKS De La Salle gdańsk | 0 | 1 | 0 |
31 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
32 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
33 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 1 | 0 |
34 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 0 | 0 | 4 |
35 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 2 |
36 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 2 |
37 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
38 | UKS Ronin-Team Warszawa | 0 | 0 | 2 |
39 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
40 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
41 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
42 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
43 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
44 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 25.5 |
2 | Klub Judo AZS Opole | 21.5 |
3 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 16.0 |
4 | TS Judo Gryf Słupsk | 14.5 |
5 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 14.5 |
6 | UKS Górnik Konin | 12.0 |
7 | KS "Gwardia" Łódź | 11.0 |
8 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 11.0 |
9 | Polonia Rybnik | 10.5 |
10 | T.S. MOSiR Bochnia | 10.5 |
11 | UKJ ARCUS Warszawa | 10.5 |
12 | UKJ Millenium Rzeszów | 10.5 |
13 | UKS 15 Krosno | 10.5 |
14 | UKS Galeon Gdynia | 10.5 |
15 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 9.0 |
16 | MKS Juvenia Wrocław | 9.0 |
17 | TS "Gwardia" Olsztyn | 9.0 |
18 | TS Wisła Kraków | 9.0 |
19 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 9.0 |
20 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 9.0 |
21 | UKS Leśnik Kaczory | 9.0 |
22 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 9.0 |
23 | UKS Conrad Gdańsk | 8.5 |
24 | UKJ 225 Warszawa | 7.0 |
25 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 7.0 |
26 | UKS De La Salle gdańsk | 7.0 |
27 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 7.0 |
28 | GKS Czarni Bytom | 6.5 |
29 | PGE Akademia Judo Poznań | 5.5 |
30 | UKS Ippon Kożuchów | 5.5 |
31 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.5 |
32 | UKS Tomita Elbląg | 5.5 |
33 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 5.0 |
34 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 3.5 |
35 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 3.5 |
36 | MKS ŻAK Ełk | 3.5 |
37 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 3.5 |
38 | TG Sokół Myślenice | 3.5 |
39 | UKJ Ryś Warszawa | 3.5 |
40 | UKS Ippon MDK Kutno | 3.5 |
41 | UKS Narew Łapy | 3.5 |
42 | KS Budowlani Sosnowiec | 3.0 |
43 | AZS-AWF Poznań | 1.5 |
44 | LUKS Jusport Justynów | 1.5 |
45 | MKS Truso Elbląg | 1.5 |
46 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 1.5 |
47 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1.5 |
48 | UKS Grot Kraków | 1.5 |
49 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 1.5 |
50 | UKS Siódemka Sochaczew | 1.5 |
51 | WKS Śląsk Wrocław | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 25.0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 19.5 |
3 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 18.0 |
4 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 16.0 |
5 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 14.5 |
6 | UKS 15 Krosno | 14.0 |
7 | UKS Ippon Kożuchów | 12.5 |
8 | WKS Śląsk Wrocław | 12.5 |
9 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 12.0 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 12.0 |
11 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 11.0 |
12 | UKS Ronin-Team Warszawa | 11.0 |
13 | KS Błękitni Tarnów | 10.5 |
14 | UKS Narew Łapy | 10.5 |
15 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 9.0 |
16 | TS Wisła Kraków | 9.0 |
17 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 9.0 |
18 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 8.5 |
19 | Polonia Rybnik | 7.0 |
20 | UKS Galeon Gdynia | 7.0 |
21 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 7.0 |
22 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 5.5 |
23 | PGE Akademia Judo Poznań | 5.5 |
24 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.5 |
25 | KS Budowlani Sosnowiec | 5.0 |
26 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 3.5 |
27 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 3.5 |
28 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 3.5 |
29 | TKS "Judo" Toruń | 3.5 |
30 | TS "Gwardia" Olsztyn | 3.5 |
31 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
32 | UKJ 225 Warszawa | 3.5 |
33 | UKS Conrad Gdańsk | 3.5 |
34 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 3.5 |
35 | UKS Ósemka Nowa Sól | 3.5 |
36 | UMKS Żak Kielce | 3.5 |
37 | UKS Judo Pawłowice | 3.0 |
38 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1.5 |
39 | MUKS KOKORO Łódź | 1.5 |
40 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1.5 |
41 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 1.5 |
42 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1.5 |
43 | UKS "6" Piła | 1.5 |
|