WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Rzeszów, 05.4.2014


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. KUŚMIERZ Dorota AZS UW Warszawa
4. Góral Ewelina Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Groblewska Magdalena AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
3. Gnich Dominika UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
5. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
5. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Macioszek Karolina Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Sobczak Karolina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Wolny Oliwia AZS AWF Katowice
5. Dopierała Aleksandra Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
5. Różańska Lena KS AZS AWF Wrocław
7. Bernacik Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 63kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
3. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
4. Kosiur Aleksandra MKS Jedynka Łódź

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Misztela (Tytonik) Joanna Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Witek Gabriela UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Woźniak Katarzyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Deutschmann Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wawrzyniak Ewa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
2. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
4. Rak Karolina KS Budowlani Sosnowiec
5. Brzykcy Agnieszka Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. HERMUŁA AGNIESZKA AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Staniewska Monika UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Kostańska Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. FRANCZUK Marcin UKS Targówek Warszawa
5. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
7. Chmiest Łukasz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
3. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
3. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
5. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
7. Wiśniowski Konrad Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Zych Arkadiusz UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
3. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
5. Bogacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
7. Klimek Artur WKS Gwardia Warszawa
7. Leśniewski Patryk UKS Szogun Piaseczno

mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
5. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. Łątka Filip TS Wisła Kraków
7. Bieleń Marek UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Gast Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Zimecki Grzegorz AZS UW Warszawa
5. Dobrzyński Tomasz KS Budowlani Sosnowiec
5. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
7. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
5. Skorzec Paweł MKS Chełm
5. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
7. Makowski Filip Gwardia Piła

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk200
2GKS Czarni Bytom121
3Gwardia Wrocław101
4UKJ Millenium Rzeszów101
5Klub Judo AZS Opole100
6KS AZS AWFiS Gdańsk100
7UKJ Ryś Warszawa020
8UKJ 225 Warszawa012
9AZS AWF Warszawa010
10WKS Gwardia Warszawa010
11TS Wisła Kraków002
12AZS UW Warszawa001
13AZS-WSPiA Poznań001
14Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
15KS "Gwardia" Łódź001
16KS AZS AWF Wrocław001
17MMKS Wojownik Skierniewice001
18UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk200
2AZS UW Warszawa111
3GKS Czarni Bytom101
4MKS Juvenia Wrocław101
5AZS AWF Warszawa100
6TS Wisła Kraków100
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
8Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
9KS AZS AWF Wrocław010
10UKS Judo Sensei Płock010
11UKS Junior Lipno010
12UKS Kodokan Toruń010
13AZS-WSPiA Poznań002
14AZS AWF Katowice001
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
16Klub Judo DRAKO Warszawa001
17PUKS Makowiec Skaryszew001
18UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
19UKS Gimnazjon Suchy Las001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk400
2GKS Czarni Bytom222
3AZS UW Warszawa112
4AZS AWF Warszawa110
5TS Wisła Kraków102
6Gwardia Wrocław101
7MKS Juvenia Wrocław101
8UKJ Millenium Rzeszów101
9Klub Judo AZS Opole100
10KS AZS AWFiS Gdańsk100
11UKJ Ryś Warszawa020
12UKJ 225 Warszawa012
13KS AZS AWF Wrocław011
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
15Klub SportowyJudo Koch Szczecin010
16UKS Judo Sensei Płock010
17UKS Junior Lipno010
18UKS Kodokan Toruń010
19WKS Gwardia Warszawa010
20AZS-WSPiA Poznań003
21AZS AWF Katowice001
22AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
23Klub Judo DRAKO Warszawa001
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
25KS "Gwardia" Łódź001
26MMKS Wojownik Skierniewice001
27PUKS Makowiec Skaryszew001
28UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
29UKS Gimnazjon Suchy Las001
30UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom28.5
2Gwardia Wrocław25.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk19.5
4UKJ 225 Warszawa18.0
5TS Wisła Kraków14.5
6UKJ Millenium Rzeszów14.5
7UKJ Ryś Warszawa14.0
8AZS UW Warszawa12.5
9WKS Gwardia Warszawa12.0
10AZS AWF Warszawa10.5
11KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
12Klub Judo AZS Opole9.0
13KS "Gwardia" Łódź8.5
14AZS-WSPiA Poznań5.5
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
16KS AZS AWF Wrocław5.5
17MMKS Wojownik Skierniewice5.5
18UKS Tomita Elbląg5.5
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
20KS Budowlani Sosnowiec3.5
21MKS Chełm3.5
22MKS Juvenia Wrocław3.5
23MMKS Jutrzenka Płock Płock3.5
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
25UKS Targówek Warszawa3.5
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań2.5
27Gwardia Piła1.5
28Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
29UKJ "AON Warszawa" Warszawa1.5
30UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
31UKS Junior Lipno1.5
32UKS Szogun Piaseczno1.5
33WKS "Flota" Gdynia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa19.0
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań16.5
3MKS Juvenia Wrocław14.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
5GKS Czarni Bytom11.0
6AZS Organizacja Środowiskowa Poznań8.5
7AZS-WSPiA Poznań8.5
8Klub SportowyJudo Koch Szczecin7.0
9UKS Judo Sensei Płock7.0
10UKS Kodokan Toruń7.0
11KS AZS AWF Wrocław6.5
12AZS AWF Warszawa6.0
13TS Wisła Kraków6.0
14AZS AWF Katowice5.5
15Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
16PUKS Makowiec Skaryszew5.5
17UKJ "AON Warszawa" Warszawa5.5
18UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
19UKS Junior Lipno4.0
20Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.3.5
21KJ Samuraj Koszalin3.5
22UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka3.5
23UKS Ósemka Nowa Sól3.5
24KS Budowlani Sosnowiec2.0
25Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice2.0
26MKS Jedynka Łódź1.0