WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi)
Łódź, 25.5.2014


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Orzeszek Daria UKS "Orkan" Sochaczew

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg
4. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
2. Kutkaite Džestina Litwa LTU
3. Siwek Julianna TS Wisła Kraków
3. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Szuba-Łata Klaudia TS Wisła Kraków
7. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
2. Gajdek Karolina KS CIESZYN Cieszyn
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Jacek Julia MKS Truso Elbląg
5. Łukasiak Marta KS Start Radom

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiskel Diana Litwa LTU
2. Ilkiv Nataliya Nadvirna Ukraina
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. Latusek Monika GKS Czarni Bytom
7. Jezierska Anita AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
2. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
3. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock Płock
4. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: 55kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Galatiltis Aivaras Litwa LTU
3. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów
4. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń
5. Tomecki Przemysław UKS Siódemka Sochaczew

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Wawrzkiewicz Marek UKS "6" Piła
3. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Sadowski Kamil UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Jasłowski Igor UKS "6" Piła
5. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
7. Karpiński Adrian WKS Gwardia Warszawa
7. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
2. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
3. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Richter Edvin Litwa LTU
5. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Puszczyński Maciej KS Start Radom
7. TOMASZEWSKI STANISŁAW Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Kwiatkowski Marcin Gwardia Wrocław
3. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Kubań Aleksander WKS Gwardia Warszawa
5. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
7. Cziba Szymon GKS Czarni Bytom
7. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lukosevicius Martynas Litwa LTU
2. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
3. JELONEK WOJCIECH Gwardia Wrocław
3. Mikalauskas Kipras Litwa LTU
5. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
5. Tkachuk Bohdan Nadvirna Ukraina
7. Gruszczyński Bartosz KS "Gwardia" Łódź
7. Klimek Adam WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kharebava Davyd Nadvirna Ukraina
2. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. Ihnatok Denis Orsha Białoruś
3. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
5. Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom
7. Kochanowicz Wojciech UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
3. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
5. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
7. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
7. Marcinkevicius Saimonas Litwa LTU

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
7. WOLSKI RAFAŁ Gwardia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój201
2GKS Czarni Bytom121
3Gwardia Wrocław121
4Litwa LTU112
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa102
6Nadvirna Ukraina100
7UKS Siódemka Sochaczew100
8AZS AWF Warszawa011
9KS "Gwardia" Łódź010
10UKS "6" Piła010
11MMKS Wojownik Skierniewice001
12Orsha Białoruś001
13UKJ Millenium Rzeszów001
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
15UKS Kodokan Toruń001
16UKS Tomita Elbląg001
17UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Litwa LTU110
2AZS UW Warszawa102
3KS "Gwardia" Łódź101
4UKS Tomita Elbląg101
5GKS Czarni Bytom100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKS "6" Piła100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9TS Wisła Kraków011
10AZS-UKW Bydgoszcz010
11KS CIESZYN Cieszyn010
12MKS Truso Elbląg010
13Nadvirna Ukraina010
14UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
15WKS Gwardia Warszawa002
16Klub Judo DRAKO Warszawa001
17UKS "Orkan" Sochaczew001
18UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
19UKS Judo Sensei Płock Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Litwa LTU222
2GKS Czarni Bytom221
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój201
4Gwardia Wrocław121
5KS "Gwardia" Łódź111
6Nadvirna Ukraina110
7UKS "6" Piła110
8AZS UW Warszawa102
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa102
10UKS Tomita Elbląg102
11TKS "Judo" Toruń100
12UKS Siódemka Sochaczew100
13Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
14AZS AWF Warszawa011
15TS Wisła Kraków011
16AZS-UKW Bydgoszcz010
17KS CIESZYN Cieszyn010
18MKS Truso Elbląg010
19UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
20UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
21WKS Gwardia Warszawa002
22Klub Judo DRAKO Warszawa001
23MMKS Wojownik Skierniewice001
24Orsha Białoruś001
25UKJ Millenium Rzeszów001
26UKS "Orkan" Sochaczew001
27UKS Judo Sensei Płock Płock001
28UKS Kodokan Toruń001
29UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom33.5
2Gwardia Wrocław31.5
3Litwa LTU25.5
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój20.5
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa20.0
6AZS AWF Warszawa19.5
7Nadvirna Ukraina12.5
8UKS "6" Piła10.5
9UKS Siódemka Sochaczew10.0
10MMKS Wojownik Skierniewice9.0
11UMKS Żak Kielce9.0
12KS "Gwardia" Łódź8.5
13WKS Gwardia Warszawa8.0
14AZS-WSPiA Poznań7.0
15Klub Judo AZS Opole7.0
16UKS Kodokan Toruń7.0
17Orsha Białoruś5.5
18TKS "Judo" Toruń5.5
19UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
20UKS Tomita Elbląg5.5
21UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
22UKJ Millenium Rzeszów3.0
23KS Start Radom1.5
24TS Wisła Kraków1.5
25UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce1.5
26UKS Galeon Gdynia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa20.0
2Litwa LTU16.0
3KS "Gwardia" Łódź14.5
4TS Wisła Kraków12.0
5UKS Tomita Elbląg11.0
6WKS Gwardia Warszawa11.0
7AZS-UKW Bydgoszcz7.0
8KS CIESZYN Cieszyn7.0
9Nadvirna Ukraina7.0
10UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
11GKS Czarni Bytom6.5
12MKS Truso Elbląg6.5
13Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
14TKS "Judo" Toruń5.0
15UKS "6" Piła5.0
16UKS Conrad Gdańsk5.0
17Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek4.0
18AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
19KS Start Radom3.5
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
21UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów2.0
22UKS Judo Sensei Płock Płock2.0
23AZS-WSPiA Poznań1.5
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.0
25UKS "Orkan" Sochaczew1.0
26UKS Junior w Lipnie Lipno1.0