WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi)
Łódź, 24.5.2014


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
3. Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom
5. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
5. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź

kobiety, waga: 40kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Zaborowska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Bober Anna Polonia Rybnik
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
5. Rychert Kamila GKS Żukowo
7. BUZALSKA Marta TKS "Judo" Toruń
7. Koślak Julia Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 44kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
5. Wójcicka Melania ULKS Judo Kowala Kowala
5. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław
7. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Płochocka Aleksandra UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 48kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
2. Świątek Agata Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
3. Kwiatkowska Izabela MUKS KOKORO Łódź
3. Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Foterek Liwia UKS Ippon Kożuchów
5. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
7. ADAMCZYK Dominika UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Sokół Julia WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: 52kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
3. Kriznkova Kristinka Judo Club ZTS Martin Słowacja
3. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Panevnyk Solomiya Nadvirna Ukraina
5. Żurek Martyna UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Królica Natalia UKS Judo Częstochowa Częstochowa

kobiety, waga: 57kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
2. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
3. PRACKA MAŁGORZATA MKS VIS Skierniewice
3. Świtońska Joanna UKS Opty Gdynia
5. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. KOZŁOWSKA Paulina TKS "Judo" Toruń
7. Rosińska Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Zaremba Janina UKJ Ryś Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
2. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Dziarmaga Klaudia KS Błękitni Tarnów
3. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno
5. Swiniarek Justyna UKS Ósemka Nowa Sól
7. Drab Patrycja ULKS Judo Kowala Kowala
7. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. Nolewajka Martyna UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Duzowska Kamila Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
3. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
5. Jaklińska Weronika KS Błękitni Tarnów
5. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Dobińska Monika WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Winiarska Klaudia UKS Ronin-Team Warszawa
2. Grzelak Katarzyna KS "Gwardia" Łódź
3. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Ziętara Agnieszka Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
5. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
5. Niewińska Aleksandra Białostocki KS Hetman Białystok
7. Jabłońska Karolina UKS Narew Łapy
7. Sot Julia Klub Sportowy "Hajime" Puławy

mężczyźni, waga: 38kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
2. Messek Egert-Ervin Voru Judoclub REI Estonia .
3. Duź Dominik MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Sala Jakub UKJ Millenium Rzeszów
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
5. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Witczak Hubert UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 42kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
2. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Gruchała Krzysztof MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Tsyperdiuk Ostap Nadvirna Ukraina
5. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
5. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
7. Nawrot Michał TS Judo Gryf Słupsk
7. Wróbel Wiktor UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: 46kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Binek Jakub UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
2. Grybyk Yaroslav Ippon Veselka Lviv Ukraina
3. Sychev Andrey Judo Kaliningrad Rosja
3. Wróbel Dawid UKS 15 Krosno
5. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
5. Płochocki Oskar UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Berger Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Buczkowski Stanisław UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 50kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
3. Nowak Dominik Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
5. Stupkin Boriss Voru Judoclub REI Estonia .
7. Łukasik Szymon UKS Judo Wolbrom
7. Strzelczyk Bartosz LUKS Jusport Justynów

mężczyźni, waga: 55kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
2. Dabrowski Łukasz UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk
3. Przybylski Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Mikszta Maciej Polonia Rybnik
5. Ruttkay Miroslav Judo Club ZTS Martin Słowacja
7. PIOTROWSKI Szymon UKS Pohl Judo Przemęt
7. Wilk Jakub UKS "Olimpia-Judo" Elbląg

mężczyźni, waga: 60kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Viru Ralf Stiven Voru Judoclub REI Estonia .
2. Dolaziński Stanisław UKJ "Lemur" Warszawa
3. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
3. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. LECH JAN MKS Juvenia Wrocław
5. Majchrzak Jakub Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Kujawa Jan TKS "Judo" Toruń
7. Zambrzycki Jakub UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów

mężczyźni, waga: 66kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamczyk Maciej TS Wisła Kraków
2. Perajski Wiktor UKS Narew Łapy
3. Karaś Filip UKS Grot Kraków
3. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
5. Jachym Jan UKS Grot Kraków
5. Zawistowski Rafał MKS ŻAK Ełk
7. Iwanik Tymoteusz UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Marcinkiewicz Mikołaj UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: 73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zawadzki Bartosz UKS Górnik Konin
2. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
3. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
3. Umal Mattias Voru Judoclub REI Estonia .
5. Kozak Jakub Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Krauze Mikołaj SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kłysz Michał UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Krupiński Adam UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin

mężczyźni, waga: 81kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Kapusta Paweł UKS De La Salle gdańsk
3. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
3. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
5. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. STROJEC SZYMON MKS Juvenia Wrocław
7. Lignar Jakub TS Wisła Kraków
7. Zobniów Wiktor WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek

mężczyźni, waga: +81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyński Łukasz UKS Ippon Kożuchów
2. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
3. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
3. Prejznar Jakub UKS 15 Krosno
5. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
5. Poter Jakub MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
7. GURA Piotr UKS Ronin-Team Warszawa

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Voru Judoclub REI Estonia .111
2Klub Judo AZS Opole102
3UKS Olimp Nowa Sól101
4TS Wisła Kraków100
5UKS "Olimpia-Judo" Elbląg100
6UKS Galeon Gdynia100
7UKS Górnik Konin100
8UKS Ippon Kożuchów100
9UKS Judo Wolbrom100
10UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry100
11TS Judo Gryf Słupsk012
12GKS Czarni Bytom010
13Ippon Veselka Lviv Ukraina010
14KS "Gwardia" Łódź010
15Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
16UKJ "Lemur" Warszawa010
17UKS Conrad Gdańsk010
18UKS De La Salle gdańsk010
19UKS Judo Fight Club Warszawa010
20UKS Narew Łapy010
21MKS Pałac Młodzieży Tarnów003
22UKJ Millenium Rzeszów002
23UKS 15 Krosno002
24Judo Kaliningrad Rosja001
25MKS Juvenia Wrocław001
26Nadvirna Ukraina001
27UKS 10 Bydgoszcz001
28UKS Grot Kraków001
29UMKS Żak Kielce001
30Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków200
2GKS Czarni Bytom112
3UKS Judo Wolbrom102
4Polonia Rybnik101
5Klub Judo Samuraj Koszalin100
6UKS Olimp Nowa Sól100
7UKS Ronin-Team Warszawa100
8WKS Śląsk Wrocław100
9Bytowski Klub Sportów Walki Bytów010
10MKS Pałac Młodzieży Tarnów010
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
12UKS Galeon Gdynia010
13UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
15UKS Narew Łapy010
16Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz002
17Judo Club ZTS Martin Słowacja001
18KS Błękitni Tarnów001
19MKS Juvenia Wrocław001
20MKS Pałac Młodzieży Katowice001
21MKS VIS Skierniewice001
22MUKS KOKORO Łódź001
23PKS "OLIMPIA" Poznań001
24SGKS Wybrzeże Gdańsk001
25UKS Conrad Gdańsk001
26UKS Opty Gdynia001
27ULKS Judo Kowala Kowala001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków300
2UKS Judo Wolbrom202
3UKS Olimp Nowa Sól201
4GKS Czarni Bytom122
5Voru Judoclub REI Estonia .111
6UKS Galeon Gdynia110
7UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry110
8Klub Judo AZS Opole102
9Polonia Rybnik101
10Klub Judo Samuraj Koszalin100
11UKS "Olimpia-Judo" Elbląg100
12UKS Górnik Konin100
13UKS Ippon Kożuchów100
14UKS Ronin-Team Warszawa100
15WKS Śląsk Wrocław100
16UKS Narew Łapy020
17MKS Pałac Młodzieży Tarnów013
18TS Judo Gryf Słupsk012
19UKS Conrad Gdańsk011
20Bytowski Klub Sportów Walki Bytów010
21Ippon Veselka Lviv Ukraina010
22KS "Gwardia" Łódź010
23Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
25UKJ "Lemur" Warszawa010
26UKS De La Salle gdańsk010
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
28UKS Judo Fight Club Warszawa010
29Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz002
30MKS Juvenia Wrocław002
31UKJ Millenium Rzeszów002
32UKS 15 Krosno002
33Judo Club ZTS Martin Słowacja001
34Judo Kaliningrad Rosja001
35KS Błękitni Tarnów001
36MKS Pałac Młodzieży Katowice001
37MKS VIS Skierniewice001
38MUKS KOKORO Łódź001
39Nadvirna Ukraina001
40PKS "OLIMPIA" Poznań001
41SGKS Wybrzeże Gdańsk001
42UKS 10 Bydgoszcz001
43UKS Grot Kraków001
44UKS Opty Gdynia001
45ULKS Judo Kowala Kowala001
46UMKS Żak Kielce001
47Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Voru Judoclub REI Estonia .25.0
2Klub Judo AZS Opole20.0
3TS Judo Gryf Słupsk19.5
4MKS Pałac Młodzieży Tarnów16.5
5UKS Olimp Nowa Sól14.5
6GKS Czarni Bytom14.0
7MKS Juvenia Wrocław12.5
8UKS 15 Krosno12.5
9UKS Górnik Konin12.5
10UKJ Millenium Rzeszów11.0
11TS Wisła Kraków10.5
12Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice10.5
13UKS "Olimpia-Judo" Elbląg10.5
14UKS Judo Wolbrom10.5
15UKS Galeon Gdynia9.0
16UKS Grot Kraków9.0
17UKS Ippon Kożuchów9.0
18UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry9.0
19KS "Gwardia" Łódź8.5
20Ippon Veselka Lviv Ukraina7.0
21Polonia Rybnik7.0
22SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
24UKJ "Lemur" Warszawa7.0
25UKS Conrad Gdańsk7.0
26UKS De La Salle gdańsk7.0
27UKS Judo Fight Club Warszawa7.0
28UKS Narew Łapy7.0
29Judo Kaliningrad Rosja5.5
30Nadvirna Ukraina5.5
31UKS 10 Bydgoszcz5.5
32UMKS Żak Kielce5.5
33Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek5.5
34TKS "Judo" Toruń5.0
35Judo Club ZTS Martin Słowacja3.5
36Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
37MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
38MKS ŻAK Ełk3.5
39WKS Śląsk Wrocław3.5
40UKJ Yuko Józefów Józefów3.0
41LUKS Jusport Justynów1.5
42PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
43UKS Dwójka Tarnowskie Góry1.5
44UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
45UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin1.5
46UKS Ippon MDK Kutno1.5
47UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów1.5
48UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
49UKS Pohl Judo Przemęt1.5
50UKS Ronin-Team Warszawa1.5
51WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom28.5
2UKS Judo Wolbrom20.0
3TS Wisła Kraków18.0
4WKS Śląsk Wrocław15.5
5Polonia Rybnik14.5
6ULKS Judo Kowala Kowala14.0
7Klub Judo Samuraj Koszalin12.0
8TKS "Judo" Toruń12.0
9Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz11.0
10UKS Galeon Gdynia10.5
11KS Błękitni Tarnów9.0
12MKS Juvenia Wrocław9.0
13MUKS KOKORO Łódź9.0
14UKS Olimp Nowa Sól9.0
15UKS Ronin-Team Warszawa9.0
16UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.5
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki8.5
18UKS Narew Łapy8.5
19Bytowski Klub Sportów Walki Bytów7.0
20MKS Pałac Młodzieży Tarnów7.0
21PKS "OLIMPIA" Poznań7.0
22UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
23Judo Club ZTS Martin Słowacja5.5
24MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
25MKS VIS Skierniewice5.5
26SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
27UKS Conrad Gdańsk5.5
28UKS Opty Gdynia5.5
29Białostocki KS Hetman Białystok3.5
30GKS Żukowo3.5
31MKS "Zryw" Łowicz3.5
32Nadvirna Ukraina3.5
33UKS 15 Krosno3.5
34UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
35UKS Ippon Kożuchów3.5
36UKS Ósemka Nowa Sól3.5
37Klub Sportowy "Hajime" Puławy1.5
38UKJ Ryś Warszawa1.5
39UKS Judo Częstochowa Częstochowa1.5
40UMKS Żak Kielce1.5