WYNIKI ZAWODÓW

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Juniorki młodsze)
Oleśnica, 12-13.6.2014


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
4. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
5. Olszewska Lena AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Orzeszek Daria UKS "Orkan" Sochaczew
7. Kownacka Maja K.S. MaKo Judo Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
5. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Cygan Klaudia Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Kałczewska Ewa AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
5. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
7. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Łosoś Roksana UKS "6" Piła
7. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Grabowska Aleksandra UKJ Millenium Rzeszów
5. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
7. Marciniak Wiktoria UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Gawron Oliwia Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
5. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
7. SOKOŁOWSKA BARBARA MKS Juvenia Wrocław
7. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław310
2TS Wisła Kraków120
3GKS Czarni Bytom104
4SGKS Wybrzeże Gdańsk101
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
6UKS "Sokół" Pisarzowice100
7UKS "ASW-Judo" Jasło020
8GKS Żukowo010
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
10Polonia Rybnik010
11UKS Judo Wolbrom002
12AZS UW Warszawa001
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14KS Budowlani Sosnowiec001
15MKS CM Jordan Kraków001
16MKS Olimpijczyk Włocławek001
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
19UKS 15 Krosno001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław310
2TS Wisła Kraków120
3GKS Czarni Bytom104
4SGKS Wybrzeże Gdańsk101
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
6UKS "Sokół" Pisarzowice100
7UKS "ASW-Judo" Jasło020
8GKS Żukowo010
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
10Polonia Rybnik010
11UKS Judo Wolbrom002
12AZS UW Warszawa001
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14KS Budowlani Sosnowiec001
15MKS CM Jordan Kraków001
16MKS Olimpijczyk Włocławek001
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
19UKS 15 Krosno001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław44.0
2GKS Czarni Bytom36.0
3TS Wisła Kraków20.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
5UKS Judo Wolbrom13.5
6UKS "ASW-Judo" Jasło11.0
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
8KS Budowlani Sosnowiec9.0
9MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
10UKS "Sokół" Pisarzowice9.0
11GKS Żukowo7.0
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
13Polonia Rybnik7.0
14AZS UW Warszawa6.5
15Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
16MKS CM Jordan Kraków5.5
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
19UKS 15 Krosno5.5
20Klub Judo Samuraj Koszalin5.0
21UKS Olimp Nowa Sól5.0
22MOS Zatoka Braniewo3.5
23UKJ Millenium Rzeszów3.5
24UKS "6" Piła3.5
25UKS "Orkan" Sochaczew3.5
26UKS Ósemka Nowa Sól3.5
27Power Duck Akademia Judo Poznań3.0
28UKS Galeon Gdynia2.0
29AZS AWF Warszawa1.5
30Gwardia Bielsko-Biała1.5
31K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
32UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
33UKS Judo Fight Club Warszawa1.5