WYNIKI ZAWODÓW

VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 6.9.2014


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Orzeszek Daria UKS "Orkan" Sochaczew

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
5. Siwek Julianna TS Wisła Kraków
7. Osica Zuzanna Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Siejka Zuzanna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Konstantin Elena Romania
3. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
4. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
4. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Gawron Oliwia Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: +78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
2. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 55kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pylypyak MApyan Nadvirna Ukraina
2. BALCERZAK Mateusz PUKS Makowiec Skaryszew

mężczyźni, waga: 60kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gawryluk Oleg Nadvirna Ukraina
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
3. Pylypyak MApyan Nadvirna Ukraina
5. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
7. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Zakharchuk Stanislav Nadvirna Ukraina

mężczyźni, waga: 66kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Moroso Mario Włochy włochy
7. Chmieliński Mikołaj KS Yawara Warszawa
7. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

mężczyźni, waga: 73kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
5. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa
7. Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk
7. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. Gruszczyński Bartosz KS "Gwardia" Łódź
3. Klimek Adam WKS Gwardia Warszawa
5. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Cirillo Fasomo Włochy włochy
3. Kharebava Davyd Nadvirna Ukraina
3. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
5. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
7. ROCHMIŃSKI Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 100kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
2. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
4. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Nadvirna Ukraina202
2UKS Judo Wolbrom200
3WKS Gwardia Warszawa101
4AZS AWF Warszawa100
5AZS UW Warszawa100
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
7UMKS Żak Kielce011
8Klub Judo DRAKO Warszawa010
9PUKS Makowiec Skaryszew010
10TS Wisła Kraków010
11UKS Galeon Gdynia010
12UKS Judo Sensei Płock Płock010
13UKS Kodokan Toruń010
14Włochy włochy010
15MMKS Wojownik Skierniewice002
16Klub Judo AZS Opole001
17KS "Gwardia" Łódź001
18KS Błękitni Tarnów001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKJ 225 Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek200
2AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
3AZS UW Warszawa100
4AZS-UKW Bydgoszcz100
5Klub Judo DRAKO Warszawa100
6PUKS Makowiec Skaryszew100
7UKS Judo Wolbrom012
8Romania 010
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
10UKJ 225 Warszawa010
11UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
12UKS "Orkan" Sochaczew010
13UKS Kodokan Toruń010
14WKS Gwardia Warszawa002
15UKS Conrad Gdańsk001
16UKS Eljot Płock001
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom212
2Nadvirna Ukraina202
3AZS UW Warszawa200
4Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek200
5Klub Judo DRAKO Warszawa110
6PUKS Makowiec Skaryszew110
7WKS Gwardia Warszawa103
8AZS AWF Warszawa100
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
10AZS-UKW Bydgoszcz100
11Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
12UKS Kodokan Toruń020
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
14UKJ 225 Warszawa011
15UMKS Żak Kielce011
16Romania 010
17TS Wisła Kraków010
18UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
19UKS "Orkan" Sochaczew010
20UKS Galeon Gdynia010
21UKS Judo Sensei Płock Płock010
22Włochy włochy010
23MMKS Wojownik Skierniewice002
24Klub Judo AZS Opole001
25KS "Gwardia" Łódź001
26KS Błękitni Tarnów001
27UKS Conrad Gdańsk001
28UKS Eljot Płock001
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Nadvirna Ukraina24.5
2UKS Judo Wolbrom18.0
3MMKS Wojownik Skierniewice12.5
4UMKS Żak Kielce12.5
5WKS Gwardia Warszawa12.0
6AZS UW Warszawa10.5
7UKJ 225 Warszawa10.5
8Włochy włochy10.5
9AZS AWF Warszawa9.0
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
11Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
12KS "Gwardia" Łódź7.0
13TS Wisła Kraków7.0
14UKS Judo Sensei Płock Płock7.0
15UKS Galeon Gdynia6.5
16Klub Judo AZS Opole5.5
17KS Błękitni Tarnów5.5
18Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.0
19UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.0
20AZS-UKW Bydgoszcz3.5
21Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
22UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce3.5
23KS Yawara Warszawa1.5
24UKS Conrad Gdańsk1.5
25Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek1.5
26UKS Kodokan Toruń1.0
27PUKS Makowiec Skaryszew0.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom18.0
2WKS Gwardia Warszawa12.0
3AZS Organizacja Środowiskowa Poznań9.0
4AZS-UKW Bydgoszcz9.0
5UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.5
7Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek8.0
8AZS UW Warszawa6.0
9Power Duck Akademia Judo Poznań5.5
10Klub Judo DRAKO Warszawa5.0
11UKJ 225 Warszawa4.0
12TS Wisła Kraków3.5
13PUKS Makowiec Skaryszew3.0
14Romania 3.0
15UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów3.0
16UKS Conrad Gdańsk3.0
17UKS Eljot Płock2.0
18Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
19UKS Judo Fight Club Warszawa1.0
20UKS "Orkan" Sochaczew0.0
21UKS Kodokan Toruń0.0