WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek
Katowice, 03-04.10.2014


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
3. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
5. Kojro Justyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Perenc Agata Polonia Rybnik
3. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Gdańska Barbara Gwardia Bielsko-Biała
7. Gnich Dominika UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Błach Dominika TS Gwardia Opole
3. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
5. Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Przybysz Magdalena WKS "Flota" Gdynia

kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba-Błach Agata KS AZS AWF Wrocław
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
5. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna UKS Judo Kraków Kraków
2. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
7. Niedźwiedź Agnieszka AZS AWF Katowice
7. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
4. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
5. Maciołowski Antoni UKS Judo Kraków Kraków
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
7. FRANCZUK Marcin UKS Targówek Warszawa
7. Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
2. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
3. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
5. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Wysocki Wojciech UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
7. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. WIŁKOMIRSKI Krzysztof Judo Legia Warszawa Warszawa
2. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
5. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
7. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
2. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
3. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
7. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Łątka Filip TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
7. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
7. Rzemieniecki Bartosz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
2. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
7. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice110
2TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn110
3Judo Legia Warszawa Warszawa100
4KS "Gwardia" Łódź100
5KS AZS AWF Wrocław100
6Polonia Rybnik100
7WKS Śląsk Wrocław100
8GKS Czarni Bytom012
9Klub Judo AZS Opole011
10SGKS Wybrzeże Gdańsk011
11WKS Gwardia Warszawa011
12UMKS Żak Kielce010
13Gwardia Wrocław002
14KS AZS AWFiS Gdańsk002
15Gwardia Bielsko-Biała001
16Klub Judo DRAKO Warszawa001
17MMKS Wojownik Skierniewice001
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
19WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom201
2KS AZS AWFiS Gdańsk122
3SGKS Wybrzeże Gdańsk110
4KS AZS AWF Wrocław101
5AZS UW Warszawa100
6UKS Judo Kraków Kraków100
7Polonia Rybnik011
8TKS "Judo" Toruń010
9TS Gwardia Opole010
10WKS "Flota" Gdynia010
11AZS AWF Katowice001
12AZS AWF Warszawa001
13Gwardia Bielsko-Biała001
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
15KS "Gwardia" Łódź001
16MKS Chełm001
17PUKS Makowiec Skaryszew001
18UKS Judo Sensei Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom213
2KS AZS AWF Wrocław201
3KS AZS AWFiS Gdańsk124
4SGKS Wybrzeże Gdańsk121
5AZS AWF Katowice111
6Polonia Rybnik111
7TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn110
8KS "Gwardia" Łódź101
9AZS UW Warszawa100
10Judo Legia Warszawa Warszawa100
11UKS Judo Kraków Kraków100
12WKS Śląsk Wrocław100
13Klub Judo AZS Opole011
14WKS "Flota" Gdynia011
15WKS Gwardia Warszawa011
16TKS "Judo" Toruń010
17TS Gwardia Opole010
18UMKS Żak Kielce010
19Gwardia Bielsko-Biała002
20Gwardia Wrocław002
21AZS AWF Warszawa001
22Klub Judo DRAKO Warszawa001
23Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
24MKS Chełm001
25MMKS Wojownik Skierniewice001
26PUKS Makowiec Skaryszew001
27UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
28UKS Judo Sensei Płock001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom21.0
2AZS AWF Katowice17.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
4TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn16.0
5WKS Gwardia Warszawa15.5
6Klub Judo AZS Opole12.5
7Polonia Rybnik12.5
8WKS Śląsk Wrocław12.5
9Gwardia Wrocław11.0
10KS AZS AWFiS Gdańsk11.0
11KS "Gwardia" Łódź10.5
12MMKS Wojownik Skierniewice10.5
13Judo Legia Warszawa Warszawa9.0
14KS AZS AWF Wrocław9.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
16TS Wisła Kraków8.5
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
18UMKS Żak Kielce7.0
19Gwardia Bielsko-Biała5.5
20Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
21WKS "Flota" Gdynia5.5
22AZS AWF Warszawa5.0
23UKS Judo Wolbrom5.0
24UKS 10 Bydgoszcz3.5
25UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
26UKS Judo Kraków Kraków3.5
27K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
28UKJ Ryś Warszawa1.5
29UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
30UKS Targówek Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk35.5
2GKS Czarni Bytom30.5
3KS AZS AWF Wrocław16.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk13.0
5AZS UW Warszawa12.5
6Polonia Rybnik12.5
7Gwardia Bielsko-Biała10.5
8TS Gwardia Opole10.5
9UKS Judo Kraków Kraków9.0
10WKS "Flota" Gdynia8.5
11AZS AWF Katowice7.0
12TKS "Judo" Toruń7.0
13AZS AWF Warszawa5.5
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
15KS "Gwardia" Łódź5.5
16PUKS Makowiec Skaryszew5.5
17UKS Judo Sensei Płock5.5
18AZS-WSPiA Poznań5.0
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
20Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
21MKS Juvenia Wrocław3.5
22MKS Truso Elbląg3.5
23UKS Kodokan Toruń3.5
24MKS Chełm3.0
25UKS Gimnazjon Suchy Las2.0
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
27AZS Uniwersytet Łódzki Łódź1.5
28Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
29UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
30WKS Gwardia Warszawa1.5